SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  AKTUALNOŚCI

  Zmagania z projektem
  19-04-2019

  W tym tygodniu ciąg dalszy moich zmagań z nowym projektem.

  Udało mi się zintegrować logowanie i ustawić menu tak, by dla zalogowanych wyświetlało "Wyloguj", a dla niezalogowanych "Zaloguj" i "Rejestracja".

  Okazało się jednak, że oprogramowanie, które mi w tym pomogło używa potwierdzenia za każdym razem, gdy użytkownik chce się wylogować! Jestem pewien, że będzie to bardzo irytujące na dłuższą metę. Problem z tym oprogramowaniem jest znany od 6 lat, ale mimo to nie udało mi się znaleźć satysfakcjonującego rozwiązania ani w języku polski, ani w angielskim.

  Zostawiłem więc pytanie na jednej ze stron i czekam na odpowiedź. Do tej pory odpowiadano mi szybko, ale teraz już brak pomocy i wygląda na to, że muszę zapytać gdzie indziej. Wdrożenie innego oprogramowania raczej odpada z braku alternatyw. A pisanie go samemu na pewno zajmie więcej czasu niż korekta (to musi być detal).

  W międzyczasie postanowiłem uzupełnić swoją wiedzę dotyczącą analityki tekstu, bo będzie mi ona niezbędna przy tworzeniu artykułów. Pisanie tychże pójdzie szybko, bo całą wiedzę mam w głowie, ale cała sztuka polega na tym, by napisać to raz i nie poprawiać za chwilę... A przynajmniej żeby poprawek nie było dużo :)

  Nauka idzie mi szybko i myślę, że w następnym tygodniu wezmę się już za tworzenie tekstów zgodnie z prospektem (który muszę stworzyć na podstawie zdobytej wiedzy). Chciałbym skończyć z pierwszym zestawem tekstów do połowy maja.

  Pojawią się jeszcze na pewno jakieś trudności, więc wracam już do pracy ;) Trzymajcie kciuki :)

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY

  BetBallers

  BetBallers

  BetBallers jest stroną dedykowaną dla graczy obstawiających piłkę nożną. Udostępnia wyjątkowe narzędzie: bardzo bogate statystyki powiązane z kursami bukmacherów - od notowań przedmeczowych do końcowego gwizdka. To daje graczowi przewagę nad bukmacherami,
  MuchBetter

  MuchBetter

  MuchBetter jest innowacyjnym, opartym na aplikacji mobilnej portfelem internetowym pozwalającym na płatności bezpieczne, uczciwe i ekonomiczne. Możesz za jego pośrednictwem szybko wpłacać/wypłacać pieniądze od/do bukmacherów. Środki z hazardu możesz wypła
  Noblebet

  Noblebet

  Wszystko wskazuje na to, że dwie nowe marki bukmacherów - Noblebet i OKbet - należą do jednego z największych bukmacherów w Polsce, który bardzo szybko się rozwinął i zajął miejsce w czołówce. Po co jednak tworzyć dwie nowe firmy?  OPINIE CZYTELNIKÓW

  Top