SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
    AKTUALNOŚCI
    1/8 finału LM 2018/19
    19-02-2019

    LM

    We wtorek i środę Liga Mistrzów: 1/8 finału (1.runda).

    Wtorek 19.02

    21:00 2.14 - 3.65 - 3.50 Liverpool - Bayern (z Lewandowskim oczywiście) 
    21:00 4.55 - 3.50 - 1.82 Lyon - Barcelona

    Środa 20.02

    21:00 2.83 - 3.00 - 2.88 Atl. Madryt - Juventus
    21:00 10.50 - 6.20 - 1.28 Schalke - Man. City

    Entropay

    Entropay wprowadza stopniowo restrykcje co do metod wpłat za pomocą kart kredytowych i przelewów bankowych. Dziwne... Co o tym myślicie? Komentujcie pod artykułem Entropay.

    Sprawy SureBety.pl

    Wybaczcie, że chwilowo nie publikuję więcej treści, ale jak pisałem wcześniej, robię porządki z zarejestrowanymi kontami i odpisuję bezpośrednio na Wasze emaile do 7 marca. Jest ich dużo.

    Po tym terminie skupię się pewnie na skończeniu kursu bukmacherskiego, jaki dla Was przygotowuję. Chciałbym by był gotowy na 1 kwietnia. To lubiana data przez wiele osób :)

    Nie mam jeszcze informacji nt. opóźnień powiadomień o typach. Jeśli problemy nadal występują, dajcie mi znać. Dział IT będzie pracował nad tym w I kwartale 2019. Długofalowe rozwiązanie wymaga sporo czasu. Podjęliśmy na razie doraźne kroki.

    więcej


    NAJNOWSZE ARTYKUŁY
    Noblebet

    Noblebet

    Wszystko wskazuje na to, że dwie nowe marki bukmacherów - Noblebet i OKbet - należą do jednego z największych bukmacherów w Polsce, który bardzo szybko się rozwinął i zajął miejsce w czołówce. Po co jednak tworzyć dwie nowe firmy?
    Revolut

    Revolut

    Revolut jest systemem płatności, który udostępnia IBAN. Nie jest to bank, ale możesz za pomocą Revolut otrzymać i wysyłać bankowe przelewy międzynarodowe. Niestety Revolut nie nadaje się do zakładów bukmacherskich dla Polaków.
    Typiko

    Typiko

    Typiko wywodzi się z rynku jednorękich bandytów, bo właśnie na nich wzbogacili się ich współwłaściciele - Jacek Blycharz i Jerzy Stańko. Są znani ze stowarzyszenia Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.    OPINIE CZYTELNIKÓW
    POLECANI BUKMACHERZY
    Więcej bukmacherów
    Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

    Nie masz dostępu do zagranicznych bukmacherów bez podatku 12%? Napisz do mnie by go uzyskać.

    totalbet-160x600.jpg
    reklama

    Zobacz opis bukmachera TOTALbet

    PORADNIK GRACZA

    KOMENTARZE    Top