SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich
  AKTUALNOŚCI
  Prawo Parkinsona w życiu graczy
  17-12-2018

  Czy wciąż jesteś w gronie graczy, którzy nie zarabiają na zakładach bukmacherskich? Poświęciłeś już wiele miesięcy, a efektów nie widać, mimo tego, że założyłeś sobie iż w 2018 roku osiągniesz 10% zysk? 

  Jaki był ten 2018 rok? Czy był dobrze zaplanowany? Czy może działać chaotycznie z dnia na dzień? A może wziąłeś się poważnie do roboty dopiero wtedy, gdy widziałeś, że wyznaczony cel coraz bardziej się od ciebie oddala i staje się nierealny?

  Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to już chyba najwyższa pora wziąć się porządnie do roboty i przeczytać SureBety.pl. Nawet jeśli już to zrobiłeś, a widzisz, że coś nie działa, to zachęcam byś w każdy poniedziałek wracał do nas.

  Na dzisiaj proponuję ci artykuł o prawie Parkinsona, z którego dowiesz się dlaczego wiele rzeczy odwlekasz na później.

  więcej


  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Typiko

  Typiko

  Typiko wywodzi się z rynku jednorękich bandytów, bo właśnie na nich wzbogacili się ich współwłaściciele - Jacek Blycharz i Jerzy Stańko. Są znani ze stowarzyszenia Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.
  PZBUK

  PZBUK

  PZBUK to nowa marka zagranicznego bukmachera stworzona na polski rynek. Właścicielem PZBUK jest Cherry Online Polska spółka z o.o., która w czerwcu 2018 otrzymała zgodę Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.
  betclic

  betclic

  Betclic to nie tylko zagraniczny, ale i legalny bukmacher działający w Polsce pod firmą BEM Operations Limited. Jest to średniej klasy bukmacher, z bogatą ofertą zakładów na żywo i bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym.  OPINIE CZYTELNIKÓW
  POLECANI BUKMACHERZY
  Więcej bukmacherów
  Polecani bukmacherzy mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  totalbet-160x600.jpg
  reklama

  Zobacz opis bukmachera TOTALbet

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  PORADNIK GRACZA

  KOMENTARZE  Top