SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  betodron.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  betodron-logo.png

  O nas

  Serwis betodron.com powstał spontanicznie integrując graczy, którzy szukali dobrych typów bukmacherskich w cenie, na którą większość graczy może sobie pozwolić. Zrzucamy się więc co miesiąc na płatne typy i dzięki temu mamy dostęp do profesjonalnych typów bukmacherskich o wartości kilku tysięcy złotych w cenie wielokrotnie niższej. Jesteśmy młodym serwisem, ale rozwijamy się dynamicznie bo im więcej jest nas tym mamy większe możliwości. Staramy się mieć w pakiecie zarówno znanych i cenionych na rynku typerów, jak również testować i dodawać nowych, którzy zapowiadają się bardzo dobrze, a ich gra nie wiąże się zazwyczaj ze spadkami kursów. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie atrakcyjnych dla siebie typerów. Dołącz do nas bo razem możemy więcej!

  Dlaczego betodron.com?

  Dołączając do naszej grupy automatycznie otrzymuje się:

  • Dostęp do Strefy X czyli do wielu dobrych typerów o wartości kilku tysięcy złotych miesięcznie
  • Szybką wysyłkę typów na email
  • Możliwość łapania wyższych kursów z powodu szybkiego dostarczania typów. To wszystko daje w efekcie większy zysk w miesiącu.
  • Atrakcyjną cenę zrzutki
  • Możliwość wpływania na kolejny pakiet poprzez proponowanie typerów
  • Ciekawe informacje na temat dobrych typerów: płatnych, darmowych, a także oszustów, których warto unikać nie tracąc na nich pieniędzy. Użytkownicy mają też dostęp do porad, którymi dzielimy się na chacie, na forum otwartym lub w ukrytej sekcji Strefy X. Gramy także często razem live na chacie w sezonie piłkarskim.

  Czym różnimy się od konkurencji?

  Staramy się być serwisem przyjaznym dla użytkowników, dlatego oferta jest dosyć szeroka, typy wysyłane są szybko, a cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do cen innych grup, które często oferują podobny lub mniej atrakcyjny pakiet w cenie kilkukrotnie wyższej. Dodatkowo nie stwarzamy barier przed dołączeniem do nas, nie wymagamy skanów dowodów, screenów salda u bukmachera itp. spraw mających miejsce czasem w innych grupach.

  Nie mamy też uprzedzeń do jakichkolwiek ofert i typerów. Jeśli jest taka możliwość to testujemy nowe źródła, czasem również niepewne, aby znaleźć te "perełki", które mogą przynosić nam zysk. Nie ma też sensu ukrywać, że w branży bukmacherskiej jest wiele stron oraz typerów oszustów. Dzięki zrzutce ograniczamy ryzyko i nie wydajemy dużych pieniędzy sami aby przetestować jakiegoś typera.

  Chcemy tworzyć grupę wzajemnie sobie pomagających osób, którzy mają dzięki zrzutce na typy dostęp do naprawdę dobrych typów. Każdy może proponować nowych typerów, a także mieć wpływ na kolejny pakiet w kolejnym miesiącu dzięki ankietom jakie od czasu do czasu pojawiają się, aby grupowicze wypowiedzieli swoje preferencje i oczekiwania.

  Razem możemy więcej! Razem mamy tańszych profesjonalnych typerów i możemy ograniczyć ryzyko testując nowych typerów. Dlatego zapraszamy wszystkich do naszej grupy i wspólnej zrzutki!

  Jak do nas dołączyć?

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

  UWAGA:
  Powyższy opis został przygotowany przez betodron.pl, a SureBety.pl tylko nieodpłatnie go publikują celem zebrania opinii i komentarzy.

  Ostatnia aktualizacja: 12.12.2015

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (1)  • anonim IP: 52.28.*.***
   28-08-2015 19:44 (pt)

   dosyć dobra stronka; jestem od miesiąca i zrobiłem 3k grając dosyć ostroźnie i poznając typerów

   116 125 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top