SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Betsafe

  Ocena SureBety.pl *
  6 / 10
   

  Betsafe to bukmacher dla Polaków grających rekreacyjnie. Średnie kursy, niskie limity, ale za to ciekawy bonus powitalny. Betsafe wrócił na polski rynek zakładów online 1 lutego 2018.

  darmowy zakład bez ryzyka w Betsafe do 150 PLN

  Zarejestruj się w Betsafe

  Fakty dotyczące Betsafe

  Betsafe jest bukmacherem, który działa od stycznia 2006 roku na licencji Malty. 13.05.2011 został wykupiony przez Betsson Group za €32.5 mln. Wycofał się z rynku polskiego między 1 kwietnia 2017 a 31 stycznia 2018 z powodu ustawy hazardowej. Wrócił z nowym bonusem powitalnym.

  Betsafe stara się o reaktywację płatności NETELLER oraz Skrill dla polskich klientów. To byłaby duża przewaga nad konkurencją.

  Betsafe otrzymał inicjujący ranking wiarygodności C w 2009 roku. W 2011 został podniesiony do C+. W 2012 został obniżony do C- i taki utrzymuje się do 2018 roku. Mogą się więc pojawić problemy z wypłatą, zwłaszcza jeśli ktoś nadużyje bonusu powitalnego.

  W zakładach na żywo bukmacher używa oprogramowania BetGenius.

  Betsafe o sobie

  betsafe-logo.jpg

  Zakłady bukmacherskie Betsafe są dziś jednym z przodujących dostawców gier online z ponad 60.000 klientów z ponad 100 różnych krajów. Od oficjalnego wprowadzenia na rynek w styczniu 2006. Zakłady Betsafe zdołały się ustabilizować jako jedna z najbardziej zaufanych i niezawodnych firm dla graczy na rynku.

  Ambasador Betsafe

  Międzynarodowym ambasadorem marki jest Conor McGregor - irlandzki mistrz MMA.

  Od października 2014 roku do marca 2017 ambasadorem Betsafe na rynek polski był jeden z najlepszych polskich bramkarzy - Artur Boruc.

  Sponsoring

  22 października 2015 Betsafe ogłosił podpisanie partnerstwa z gigantem Premier League - Manchester City FC, zostając tym samym oficjalnym partnerem od zakładów sportowych dla męskiej i żeńskiej drużyny. Bukmacher zapowiedział, że pozwoli mu to utrzymać czołową pozycję na rynku UK. 

  Dzięki umowie partnerskiej, możemy zaoferować naszym klientom ekskluzywne informacje, wskazówki dotyczące meczów, promocje oraz dostęp do unikalnych materiałów z życia klubu. Będziemy także obecni na Etihad Stadium, gdzie spotkamy wielu kibiców – nie możemy się tego doczekać!

  Zalety Betsafe

  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • bukmacher dla Polaków: strona po polsku z polską walutą i polską obsługą klienta
  • bogata oferta
  • atrakcyjna wysokość bonusu powitalnego
  • dostępne zakłady na żywo
  • natychmiastowe wypłaty na Skrill dla zweryfikowanych użytkowników
  • dostępny czat na żywo
  • bardzo ładna szata graficzna
  • jeden portfel dla wszystkich produktów (Zakłady, Poker, Kasyno, Gry)
  • minimalna stawka to 0,5 PLN, minimalna wpłata 25 PLN

  Wady Betsafe

  • niska wiarygodność
  • przeciętne kursy
  • niskie limity stawek

  Zasady i warunki bonusu w Betsafe

  1. Darmowy zakład jest dostępny tylko dla nowych klientów, którzy zarejestrowali konto z polskim adresem.
  2. Aby otrzymać darmowy zakład 150 PLN, należy obrócić 100 PLN na zakładach z łącznym kursem 1.50 lub wyższym na kuponie.
  3. Liczba postawionych kuponów (zakładów) nie ma znaczenia. Wymagania oferty można spełnić stawiając tylko jeden (1) zakład, a także inne kombinacje zakładów, dające łączną stawkę 100 PLN. Na przykład, dwadzieścia (20) kuponów ze stawką 5 PLN lub pięć (5) kuponów ze stawką 20 PLN.
  4. Do całkowitego obrotu wliczają się tylko kupony (pojedyncze i akumulowane) z minimalnym łącznym kursem 1.50. [przyp. można też stawiać niższe kursy, ale nie będą liczone do warunków obrotu]
  5. Aby zobaczyć Darmowy Zakład, należy udać się do sekcji Sport i kliknąć na kurs wybranego zakładu.
  6. Aby wykorzystać Darmowy Zakład, należy zaznaczyć pole Darmowego Zakładu na kuponie.
  7. Darmowy Zakład jest dostępny na wszystkie dyscypliny i musi zostać wykorzystany w ciągu 30 dni od momentu dodania na konto gracza.
  8. Darmowy zakład musi zostać w całości wykorzystany na jednym kuponie i nie można go podzielić pomiędzy kilka kuponów (zakładów). Gracz musi postawić kupon z dokładną stawką Darmowego Zakładu. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.
  9. Wygrane netto (wygrane łączne minus stawka) z darmowego zakładu zostaną wypłacone jako bonus.
  10. Bonus (wygrane netto z darmowego zakładu) należy obrócić minimum jeden raz na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym.
  11. Warunki obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni, aby środki bonusowe zostały przekształcone w prawdziwe pieniądze.
  12. Środki bonusowe, które nie zostaną przekształcone w prawdziwe pieniądze w ciągu 30 dni zostaną anulowane.
  13. Zablokowane środki i bonus muszą zostać obrócone w zakładach.
  14. W przypadku próby obstawienia zakładów na przeciwstawne wyniki, zarówno indywidualnie jak i w grupie innych kont/graczy w obrębie wszystkich brandów Betsafe, zakłady zostaną anulowane i mogą skutkować zamknięciem kont i konfiskatą środków, które może zostać dokonane przez Betsafe wedle własnego uznania.
  15. Zakłady, przy których została wykorzystana opcja cashout, nie będą wliczane do warunków obrotu.
  16. Betsafe zastrzega sobie prawo do zażądania od każdego klienta dostarczenia niezbędnych dokumentów, a także do rozmowy z każdym klientem [przyp. rozmowa telefoniczna lub skype dot. historii i danych konta celem weryfikacji czy wpisana osoba go używa, a nie ktoś inny] wedle własnego uznania, przed dodaniem do konta gracza jakiegokolwiek bonusu, Darmowego Zakładu, Zakładu bez Ryzyka lub innej oferty.
  17. Każdy oferowany przez nas bonus może zostać wykorzystany tylko jeden raz przez każdego klienta, wliczając w to jedno konto na adres IP, komputer lub urządzenie, kartę kredytową/debetową, konto bankowe, numer telefonu lub gospodarstwo domowe.
  18. Betsafe oferuje promocje w dobrej wierze graczom, którzy korzystają z naszych usług w celach rozrywkowych. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania lub usunięcia dostępu gracza do tych gier w przypadku podejrzenia nadużycia oferty, a także w stosownych przypadkach do zamknięcia konta użytkownika dopuszczającego się nadużycia oferty ze skutkiem natychmiastowym. Jeśli dojdzie do zamknięcia konta użytkownika dopuszczającego się nadużycia oferty, Betsafe nie jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich strat poniesionych przez gracza w dowolnych grach ani zwrotu wysokości wszelkich sald na koncie użytkownika. Nadużycie obejmuje, ale nie ogranicza się do korzystania z oprogramowania i/lub otwierania wielu kont. W przypadku stwierdzenia nadużycia Betsafe zachowuje prawo do konfiskaty wszystkich wygranych i środków pozostawionych na koncie/kontach klienta.
  19. Wszystkie oferty promocyjne w Betsafe są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych i/lub jako dowód uznania dla naszych graczy, dlatego też Betsafe zastrzega sobie prawo, wedle własnego uznania do ograniczenia udziału w całości lub części jakiejkolwiek promocji oferowanej przez Betsafe.
  20. Oprócz powyższych zasad obowiązują również ogólne Warunki i Zasady Betsafe.

  Moja opinia o Betsafe

  Betsafe to mocno przeciętny bukmacher, który skupia się bardziej na marketingu niż na dobrej jakości ofercie.

  Na zakładach się nie znają. Korzystają z oprogramowania zewnętrznej firmy. Mają kilku compilerów do wystawiania kursów na główne ligi, a resztę kursów kopiują wzorując się na konkurencji. Zakładów na żywo nie potrafią porządnie prowadzić.

  To powoduje, że łatwo ich ograć, dlatego zabezpieczają się niskimi limitami. Zdarzały się konfiskaty wygranych środków, które nie były zgodne z panującymi w branży standardami. Np. kurs był dużo za wysoki, wystawiony zgodnie z innymi kursami na rynku, a oni potem stwierdzili, że się pomylili w wystawieniu kursu. Albo nie wiedzieli o kontuzjach w zespole, wystawili "normalne" kursy i nie chcieli wypłacić wygranych, tłumacząc się, że kursy były źle wystawione.

  Dlatego polecam jedynie początkującym graczom, którzy obstawiają dla przyjemności i nie chcą płacić podatku 12% :)

  Jak założyć konto w Betsafe

  • kliknij banner lub link poniżej
  • kliknij na górze "Promocje"
  • wybierz interesującą Cię promocję i zapoznaj się z jej warunkami klikając "WARUNKI I ZASADY" (sprawdź czy warunki bonusu nie uległy zmianie)
  • kliknij w prawym górnym rogu "Otwórz konto"
  • wypełnij formularz podając prawdziwe dane
  • odbierz email
  • wpłać pieniądze i możesz rozpocząć obstawianie

  Dla Polaków polecam wpłaty za pomocą Skrill lub Entropay. W ostateczności proponuję Trustly.

  Zarejestruj się w Betsafe

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018

  6 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (71)  • (1223)
   14-03-2018 09:47 (śr)

   Do 29 kwietnia 2018 możesz skorzystać w betsafe z promocji Multimania, w której za postawienie min. 3 zdarzeń (min. 5 PLN) możesz zyskać dodatkowy bonus (do 100% zysku z kuponu), który jest zależny od ilości zdarzeń na kuponie.

   Do 20 maja 2018 (do półfinałów LM) można zyskać freebet 15 PLN za postawienie 30 PLN w Futbolowym Klasyku.

   Poza tym obowiązuje standardowa promocja dla nowych graczy: postaw 100 PLN, otrzymaj 150 PLN w darmowym zakładzie.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.30.***.***
   27-02-2018 23:03 (wt)

   polecam buka szybkie wplaty i wypłaty ecopayz

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 77.254.**.***
   18-02-2018 11:09 (nd)

   Na Betsafe podobnie jak na Betssonie znow mozna grac. Nordicbet, ktory rowniez nalezy do tej grupy, takze umozliwia rejestracje

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (50)
   16-03-2017 22:34 (czw)

   Założyłem u nich konto z miesiac temu - pogrywałem sporadycznie.Od wczoraj nie mogę zagrać zakłądu 1,33 za 400zł.

   Jestem na ujemnym bilansie ogólnym -1400zł.Miałem już wypłaty i większość wpłat.

   W historii mam same popularne zdarzenia na SIATKÓWKĘ.

   Na chacie dowiedziałem się tyle co nic i powiedzieli  ,że będą ręcznie dawać do akceptacji moje zagrania live.

   Nie rozumiem tego , przecież jak mecz jest na żywo to mogą mi akceptować jak będzie zakład szedł ku porażce.

   TOTALNE WYKORZYSTANIE , ktoś swieży w temacie mógłby na takie coś przystać i by go skubali.

   To ma być WIELKI BUKMACHER ,który reklamuje Manchester City FC.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1223)
   16-03-2017 21:48 (czw)

   Nowa kampania dla nowych klientów do 30.04.2017: March Mayhem

   Będziemy Ci oferować darmowy zakład 60 PLN co tydzień, aż wygrasz.
   Jesteśmy tak zakręceni, że ‘March Mayhem’ będzie trwał do końca kwietnia!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (14)
   15-01-2017 16:33 (nd)

   Betsafe jak dla mnie średni bukmacher. Nie ma problemów z wypłatami, lecz trwają one zbyt długo jeśli chodzi o kartę lub przelew. W dodatku kursy często są słabo odświeżone i o jego zmianie można się dowiedzieć wpłacając już spory depozyt i akceptując stawkę :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (115)
   02-01-2017 21:57 (pon)

   problem jest taki że regulamin nie wszyscy czytają, a potem są pretensje do buka/kasyna że ich "okradziono", bonus można anulować prawie zawsze, ale tylko wtedy gdy to zrobimy przed rozpoczęciem gry na wyraźne żadanie pisząc do supportu buka/kasyna lub nieakceptowanie go jeśli możemy sami o tym decydować, później zawsze będzie nas obowiązywać obrót i wszelkie wygrane są środkami bonusowymi aż do skończenia wymaganego obrotu.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (21)
   02-01-2017 09:51 (pon)

   Jak dobrze rozumiem ten 1000 postawiony na ruletkę był bonusem, nie rozumiem czemu się dziwisz jak po anulowaniu bonusa zostaje on anulowany jak również wygrane z niego pochodzące. Nie jest tak prosto przechytrzyć bukmachera. Wszystkie wygrane wygenerowane przez bonus powitalny oraz wpłatę początkową gracza pozostaną bonusowymi pieniędzmi i będą mogły zostać wypłacone dopiero po spełnieniu warunku obrotu. Trzeba czytać regulaminy dokładnie żeby później nie mieć pretensji. 

   2 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top