SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Colossus Bets

  Ocena SureBety.pl *
  4 / 10
   

  Colossus Bets to wiarygodne "zakłady pulowe". Są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych lubiących loterie i bardzo wysokie kursy. Strona jest kierowana do anglojęzycznych klientów i działa od 2012 roku.

  Fakty dotyczące Colossus Bets

  Colossus Bets działa od 2012 roku na wiarygodnej licencji UK Gambling CommissionColossus Bets nie jest bukmacherem. Jest ofertą gwarantowanych zakładów pulowych. Nie ma jeszcze przyznanej oceny SBR. Firma jest zarejestrowana w IBAS.

  Pool betting czyli zakłady pulowe

  Colossus Bets nie jest bukmacherem. Jest tak zwanym pool betting.

  Pool betting (ang. zakłady pulowe) - jest to forma hazardu w postaci sportowej loterii, gdzie gracze płacą stałą stawkę do puli (skąd pośrednik pobiera prowizje i ewentualne podatki), a następnie typują niektóre wyniki zdarzeń, zwykle sportowych.

  W nieformalnych grach pulowych, prowizja jest zwykle całkiej mała lub nie istnieje. Pula jest dzielona pomiędzy tych, którzy wybrali prawidłowe wyniki. Nie ma kursów: wygrana każdego z graczy zależy po prostu od liczby graczy i ilości zwycięzców.[1]

  Colossus Bets o sobie

  1. Postaw. Stań się multimilionerem dzisiaj, stawiając z Colossus Bets. Z gwarantowaną nagrodą £10,000,000, zakład The Colossus jest największym światowym zakładem.
   Oferujemy także szeroką gamę pul na wynik i dokładny wynik z gwarantowanymi £2,000,000 w innych ligach europejskich.
  2. Cash-In. Twoje kupony na żywo mogą zostać spieniężone (cash-in) w przerwach lub po zakończeniu meczu z puli. Możesz także spieniężyć część swojego kuponu, zachowując zainteresowanie częścią Jackpotu z postałej częsci kuponu.
   Po co czekać by zobaczyć Rooneya rujnującego Twój dzień? Spieniężaj wcześnie i księguj część profitu!
  3. Wygraj! Po zakończeniu wszystkich meczy z puli, fundusze z nagrody są wypłacane posiadaczom zwycięskich kombinacji.
   Nasze głównej pule mają także "pulę pocieszenia" (consolation bonus), które są dostępne dla graczy, którzy wytypowali poprawnie wynik gospodarze/remis/goście w każdym meczu, ale nie dokładny wynik.

  Idea Colossus Bets

  Jak grać?

  2.1 My wybieramy zbiór zdarzeń, np. mecze Premier League, a ty powiedz nam jakie będą wyniki tych meczy.

  2.2 Każdy zakład kosztuje £2 i jeśli przewidzisz poprawnie wynik wszystkich meczy/zdarzeń w puli, wygrywasz lub bierzesz udział w Jackpocie dla tej puli (wygrana jest dzielona pomiędzy zwycięzców).

  2.4 Możesz stawiać wielokrotnie na ten sam wynik (co daje prawo do wielokrotnego udziału w puli jeśli ten wynik się zdarzy) lub możesz wybrać dowolną liczbę selekcji alternatywnych wyników, stwarzając w ten sposób nowy zakład.
  Jeśli na przykład postawiłeś dokładne wyniki w pierwszym meczu kolejno: 3-1, 2-1, 1-1 i wynik 1-0 w pozostałych meczach oznacza 3 zakłady. Ilość kombinacji zaznaczonych wyników oznacza ilość zakładów.

  Co się dzieje ze stawką?

  Każda stawka £2 jest dzielona następująco:

  3.1 Stawki na gry z dokładnym wynikiem "The Colossus" i "Pick 6" są alokowane jak poniżej:

  • 60% na "the Jackpot Pool" (100% jeśli inna pula niż Jackpot nie jest oferowana)
  • 20% na "Bonus Pool"
  • 20% na "Consolation Pool"

  3.4 Wszystkie stawki zakładów w pulach oferowanych przez Colossus Bets są przedmiotem 30% odliczenia (o ile nie zaznaczono inaczej).

  Rodzaje pul w Colossus Bets

  4.1 Jackpot Pools.
  Jeśli przewidzisz przed rozpoczęciem meczów dokładne wyniki wszystkich zdarzeń, wygrasz udział w Jackpot Pool.

  4.2 Bonus Pools.
  Zwycięzcy Jackpot Pool będą mieli szanse przewidzenia rezultatu dodatkowego meczu wyznaczonego przez nas. Ci którzy przewidzą dokładny wynik tego zdarzenia podzielą między siebie Bonus Pool.

  4.3 Consolation Pools.
  Dla gier, w których oferowana jest Consolation Pool, wszyscy gracze, którzy wybrali poprawny wynik każdego zdarzenia, ale nie koniecznie dokładny wynik (np. wybierając że Arsenal pokona Chelsea 1-0 w meczu w którym Arsenal wygrał innym wynikiem), wygrają udział w Consolation Pool.

  Kumulacje (Rollovers)

  5. Jeśli żadna pula nie zostanie wygrana, wtedy stawki netto są przenoszone do następnej adekwatnej puli (i tak w nieskończoność).

  Cash-in

  6.1 Gracze którzy mają kupony "na żywo" (kupony, które wciąż mogą wygrać jakąś pulę) będą miały możliwość odsprzedania swojego kuponu (tzw. cash-in). Opcja cash-in będzie dostępna pomiędzy końcem jednego meczu i startem kolejnego oraz w przerwie meczu.

  6.2 Gdy otrzymasz ofertę odkupienia kuponu przez Colossus Bets, możesz spieniężyć całość lub część kuponu. Sprzedając na przykład 10% puli, Twoja potencjalna wygrana zmniejsza się o 10%, a ty otrzymujesz zaproponowaną rekompensatę.

  W Regulaminie znalazłem jeszcze takie ciekawe punkty:

  2.19 Jesteś w pełni odpowiedzialny za uwzględnienie organów podatkowych w odniesieniu do wszelkich podatków jakie mogą wystąpić podczas aktywności w zakładach na naszej stronie.

  3.20 Jeśli jakaś pula zostanie rozliczona na podstawie mniejszej liczby spotkań niż pierwotnie oferowano, Bonus Pool i wszelkie gwarancje czy kumulacje stosowane co do puli, zostają cofnięte. W takim przypadku dywidendy Jackpot Pool i Consolation Pool zostaną uznane na podstawie stawek netto kuponów zakupionych w danej puli, chociaż Colossus Bets rezerwuje sobie prawo do zastosowania gwarancji zastępczej do takiej puli.

  Zalety Colossus Bets

  • wiarygodna jurysdykcja zakładów pulowych
  • możliwość wygrania milionowej kwoty, która gdzieś indziej jest raczej nieosiągalna z uwagi na limity bukmacherów
  • darmowe wpłaty i wypłaty (karty, Skrill, przelew), chyba że nastąpi przewalutowanie
  • jest możliwość odsprzedania całości lub części kuponu przed rozstrzygnięciem wszystkich spotkań
  • nie trzeba się znać na kursach, aby grać
  • strona przejrzysta i łatwa w obsłudze
  • support szybko odpowiada
  • można wybrać własny nick do logowania

  Wady Colossus Bets

  • bardzo uboga oferta: głównie wybrane mecze z czołowych lig europejskich 
  • kilkudziesięcio-procentowa marża, podobnie jak w Dużym Lotku z równie małym prawdopodobieństwem wygranej
  • wysoka minimalna stawka jak na polskie warunki: £2
  • w przypadku wygranej trzeba zapłacić wysoki podatek/podatki

  Moja opinia o Colossus Bets

  Colossus Bets jest formą loterii sportowej. Bo szansa trafienia 7 dokładnych wyników jest równie mało prawdopodobna jak trafienie "szóstki" w Totolotku :)

  Opcja cash-in jest na pewno kompletnie nieopłacalna. Warto rozważyć kontrowanie w "klasycznych bukmacherach". No ale nie po się chyba stawia zakład pulowy z tak dużą marżą, by go potem kontrować? Cash-in to chwyt marketingowy, który pozwala firmie ograniczyć ryzyko i wypłacić mniejszą kwotę, która jest nieopłacalna dla nieświadomego gracza.

  Colossus Bets ma także mniejsze pule rzędu £2,000, ale jak ktoś zaliczył dobrze prawdopodobieństwo w szkole średniej, to łatwo sprawdzi, że nie można na tym zarobić :)

  Colossus Bets polecam wszystkim, którzy szybko chcą się wzbogacić licząc na łut szczęścia oraz tym, którzy uważają gry takie jak Totolotek są dobrą inwestycją.

  Zastanawia mnie jeszcze, który bukmacher przyjąłby największe AKO i o jakiej wartości. Wydaje mi się, że byłby to William Hill.

  Jak założyć konto w Colossus Bets

  Strona jest dostępna w 5 językach bez polskiego.

  • kliknij banner lub link poniżej
  • kliknij na górze "Register" i wypełnij formularze
  • po prawidłowej rejestracji otrzymasz email z potwierdzeniem
  • aby rozpocząć grę należy złożyć depozyt

  Minimalny depozyt wynosi £10.

  Ostatnia aktualizacja: 5.02.2016

  4 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (6)  • anonim IP: 37.47.**.***
   09-09-2019 16:34 (pon)

   Gdzie mogę założyć konto w Colossus Bets? Nie widzę żadnego linka czy też bannera poniżej.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (137)
   26-11-2017 15:10 (nd)

   Gdyby komuś przyszedł do głowy pomysł żeby spróbować zagrać to serdecznie odradzam , trafiłem kupon 5z 5 koszt 2 funty wygrana 10 funtów gdzie te same mecze zagrane jako ako u zwykłego bukmachera dało by łączny kurs ako 22 , w puli było do zgarnięcia 5000 funtów czyli wszyscy trafiają 5 z5 z tad tak niską wygrana albo oni kręcą walki szkoda czasu i pieniędzy na colossus bet.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (137)
   25-11-2017 21:06 (sob)

   Zagrałem zestaw 5 spotkań w matchbook ze stawką 0,20 ;  3 mecze zakończone i trafione mogłem zrobić cash out na kwotę 14 f z hakiem , nie robiłem polowałem na 5z5 bądź 4 z5 no i niestety nie trafiłem 5 z5 tylko 4z5 i czekałem ile kasy będzie z tego , przyznam że musiałem śmiesznie wyglądać jak zobaczyłem że za trafienie 4z 5 dostałem całe 0,75 funta ;) lepiej było zrobić cash out w sumie ale ciekawe ile płacą za 5z5 ??? 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (137)
   25-11-2017 18:12 (sob)

   Ich oferta jest także dostępna na matchbook gdzie można grać zestaw od 0,20 funta do max 2 f , oferta jest teraz większą , kilka zestawów 1x2 po 5 meczy kilka po 8 meczy 2 zestawy po 15 meczy na dokładne wyniki też kilka różnych zestawów od 3 mecz aż po jeden zestaw chyba na 8 dw z pula 1 ml , jest w czym wybierać .

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1346)
   17-08-2015 21:50 (pon)

   Są teraz dostępni w 5 językach: angielski, hiszpański, portugalski, chiński tradycyjny i... chiński uproszczony :D

   143 132 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (11)
   17-10-2013 21:21 (czw)
   Dzięki wielkie za wyjaśnienie. Myślę, że za parę euro można spróbować szczęścia ale oferta rzeczywiście daremna :/ 227 204 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top