SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  ETOTO

  Ocena SureBety.pl *
  8 / 10
   

  ETOTO to legalny bukmacher, który rozpoczął działalność w 2011 roku. ETOTO kieruje ofertę do amatorów zakładów bukmacherskich mieszkających w Polsce. Atrakcyjny bonus powitalny, możliwość negocjacji kursów i szybkie wypłaty przyciągają graczy do ETOTO.

  Bonus powitalny aż do 1040 PLN

  Zarejestruj się w ETOTO

  Spis treści

  1. Fakty o ETOTO
   • Dane firmy
   • Ambasadorzy ETOTO
  2. Zalety ETOTO
  3. Wady ETOTO
  4. Bonusy i Promocje w ETOTO
   • Bonus na start PROMO 1000
   • Weekendogranie
   • Promocja "TOP 3"
   • e-granie
   • Kornery
   • Promocja "Mniej/Więcej"
   • Promocja "Nocne granie"
   • Promocja "Typuj Naszą"
  5. Moja opinia o ETOTO
  6. Rejestracja w ETOTO

  1. Fakty o ETOTO

  Dane firmy

  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to polski bukmacher naziemny (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) działający od 2011 roku

  ETOTO działa na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów dnia 28 listopada 2014 roku o numerze licencji AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (na okres 6 lat). Przedmiotem działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.

  W grudniu 2018 ETOTO posiada 20 punktów naziemnych przyjmowania zakładów (28 było w listopadzie 2015 roku), z czego większość znajduje się w Krakowie, Łodzi i Poznaniu (po 3 punkty). W Warszawie jest otwarta tylko 1 placówka.

  Ambasadorzy ETOTO

  Ambasadorami ETOTO zostali jedni z czołowych polskich dziennikarzy sportowych, do których należą (na zdjęciu od prawej):

  • Tomasz Smokowski - polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+ i Polsatu
  • Mateusz Borek - polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+, Polsat (znany z programu Cafe Futbol), Eurosport
  • Michał Pol - polski dziennikarz sportowy, redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" w latach 2013-2017
  • Roman Kołtoń - współpracownik tygodnika "Piłka nożna", redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" (2004-2007), komentator CANAL+ (od 1995) i Polsatu Sport (od 2000)
  • Tomasz Hajto - polski piłkarz (1988-2010) i trener piłkarski (2011-2015), reprezentant Polski (1996-2005) i komentator sportowy

  etoto-ambasadorzy-600.jpg Tomasz Smokowski, Mateusz Borek, Michał Pol, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto w piłkarskim quizie "Pod napięciem"

  2. Zalety ETOTO

  • bukmacher w pełni dostępny w języku polskim
  • dostępne punkty stacjonarne
  • liczne promocje zwalniające z podatku 12% i konkursy (liga VIP dla najbardziej lojalnych)
  • bogata oferta zakładów
  • dostępność zakładów na żywo
  • możliwość negocjacji kursów przy dużych stawkach
  • solidne limity stawek
  • bardzo szybkie wypłaty
  • dostępny czat dla klientów
  • aplikacja mobilna do obstawiania dostępna na iOS i Android
  • opcja cash-out jest dostępna
  • przyjemna dla oka szata graficzna
  • jest pole wyszukiwania zakładu
  • dział statystyk z podziałem na dyscypliny

  3. Wady ETOTO

  • podatek 12% doliczany do każdego zakładu
  • słabo rozbudowana sieć punktów naziemnych
  • kwota obrotu nie jest aktualizowana na bieżąco (po 2 dniach)

  4. Bonusy i Promocje w ETOTO

  Bonus na start PROMO1000

  Od 1 lutego 2019 bukmacher ETOTO oferuje bonus powitalny 200% do 1040 PLN.

  etoto-ambasadorzy-hajto-kolton-borek-smokowski-pol-600.png

  Oto pierwotna wersja Regulaminu bonusu powitalnego dla kwoty 1000 PLN. Pogrubiłem najważniejsze warunki poniżej. Aktualny Regulamin znajdziesz na stronie bukmachera.

  1. "PROMO 1000" stanowi ofertę powitalną w ramach Sprzedaży Premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.
  2. Organizatorem akcji promocyjnej "PROMO 1000" jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa ("ETOTO").
  3. Regulamin Sprzedaży Premiowej "PROMO 1000" działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich "E-TOTO NET", Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl.
  4. Oferta przysługuje Klientom, którzy:
   • zarejestrowali konto w ETOTO od 1 grudnia 2018 roku od godziny 00:00 CEST
    albo
   • zarejestrowali konto w ETOTO przed 1 grudnia 2018 godz. 00:00 CEST, ale nie skorzystali z żadnej innej oferty powitalnej (w tym m.in. Sprzedaży Premiowej "KASOZWROT 50 PLN", "KASOZWROT 100", "GRA OFENSYWNA" czy też "PROMO 1000+20").
  5. Nagrodą w Sprzedaży Premiowej "PROMO 1000" jest bonus. Aby otrzymać bonus w ramach w/w Sprzedaży Premiowej, gracz musi dokonać wpłaty co najmniej 1 PLN na swoje konto ETOTO (IKK).
  6. W ramach Sprzedaży Premiowej "PROMO 1000" gracz uprawniony będzie do otrzymania następujących bonusów:
   a) bonus w wysokości 200% depozytu do maksymalnej kwoty 100 PLN przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 PLN lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 PLN bonusu),
   b) bonus w wysokości 100% depozytu do maksymalnej kwoty 900 PLN przy drugiej wpłacie, (wpłacając 900 PLN lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 900 PLN bonusu),
  7. Po dokonaniu wymaganego depozytu i zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up bonus będzie dodany do konta gracza automatycznie (nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).
  8. Od zaksięgowania bonusu wynikającego ze sprzedaży premiowej "PROMO 1000" gracz ma 30 dni na obrót kwotą równą czterokrotności depozytu i bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej Sprzedaży Premiowej przepadnie. Maksymalna kwota depozytu, która będzie liczona do ustalenia wymaganego minimalnego obrotu uprawniającego do wypłaty bonusu to ta, która pozwala uzyskać pełny bonus.
  9. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
   a) typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE (na żywo);
   b) zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
   c) zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.
  10. Maksymalna łączna kwota bonusu, którą można otrzymać w ramach Sprzedaży Premiowej "PROMO 1000" to 1000 PLN.
  11. Bonus uzyskany w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
  12. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej "PROMO 1000" przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu sprzedaży premiowej "PROMO 1000" nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:
   • Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
  13. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej "PROMO 1000" można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
  14. Kwota bonusu z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
  15. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.
  16. Klient nie może skorzystać z oferty "PROMO 1000" w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty "PROMO 1000" i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty "PROMO 1000" chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
  17. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
  18. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
  19. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej "PROMO 1000" w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.
  20. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej "PROMO 1000" w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich "E-TOTO NET".
  21. W Sprzedaży Premiowej "PROMO 1000" nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w zakresie tej działalności.
  1) Wszystkie poniższe promocje są skierowane do graczy, którzy dokonali na swoim aktywnym koncie przynajmniej 2 wpłat. Do każdej promocji trzeba się najpierw zapisać przed postawieniem zakładu uprawniającego do promocji.
  2) Przyznane w poniższych promocjach bonusy należy obrócić 6x po kursie min. @2.20 (dla AKO min. kurs składowy @1.30). Wygrane pochodzące z freebetów nie podlegają obrotowi.
  3) Możesz skorzystać z każdej poniższej promocji raz w tygodniu.
  4) Szczegółowy Regulamin każdej promocji jest dostępny na stronie bukmachera.

  Weekendogranie

  Aby skorzystać z promocji Weekendogranie, wystarczy postawić 3 zakłady (każdy za min. 50 PLN, min. kurs @1.50 (dla AKO min. @1.20 każde wydarzenie)), które zostaną postawione i rozliczone do końca weekendu (pt-ndz).

  Zakład musi zostać rozliczony wygrany albo przegrany, aby bonus 50 PLN został przyznany na konto gracza. Oczywiście przysługuje jeden bonus tygodniowo na jednego gracza.

  Promocja "TOP 3"

  W każdym tygodniu ETOTO wybiera 3 najbardziej atrakcyjne spotkania do obstawiania na żywo 1X2 (wygrana/remis/porażka gospodarzy). 

  Jeśli postawisz zakład 1X2 za minimum 100 PLN na któreś z tych zdarzeń i nie trafisz, to otrzymasz freebet 50 PLN. Gdy kupon zostanie rozstrzygnięty, pojawi się okno pop-up. Wystarczy w nim kliknąć ZATWIERDŹ, a freebet zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do Twojego konta!

  Możesz skorzystać z tej promocji raz w tygodniu.

  e-granie

  Postaw min. 50 PLN na wydarzenie e-sportowe, a jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 50% do 100 PLN.

  Kornery

  Postaw min. 50 PLN na sumę rzutów rożnych, a jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 25 PLN.

  Promocja "Mniej/Więcej"

  Jeśli lubisz obstawiać zakłady na sumę goli Poniżej/Powyżej, to ETOTO ma dla Ciebie coś specjalnego!

  Obstaw pojedynczy zakład przedmeczowy (min. stawka 50 PLN, min. kurs @1.02) na piłkę nożną na jeden z wybranych rynków:

  • sumę goli (więcej/mniej),
  • sumę goli w pierwszej połowie (więcej/mniej),
  • sumę goli w drugiej połowie (więcej/mniej),
  • sumę goli drużyny (więcej/mniej); 

  a jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 25 PLN.

  Promocja "Nocne granie"

  ETOTO doceniamy twoje poświęcenie, dlatego przygotowaliśmy "nocną promocję".

  Obstaw na żywo po kursie minimum @1.02 za minimum 100 PLN jedno ze spotkań: NBA albo NFL albo NHL albo MLS albo MLB. Jeśli nie trafisz, otrzymasz freebet 50 PLN.

  Promocja "Typuj Naszą"

  "Typuj Naszą Polską Ligę" to promocja ETOTO dla sympatyków polskiej piłki nożnej od Ekstraklasy do IV ligi.

  Aby wziąć udział w tej promocji, postaw wielokrotny zakład (AKO z min. 2 zdarzeń) przedmeczowy lub na żywo za min. 100 PLN po kursie min. @1.02. Jeśli nie trafisz, to otrzymasz do wykorzystania freebet 50 PLN.

  5. Moja opinia o ETOTO

  ETOTO to stosunkowo młody bukmacher na polskim rynku legalnych bukmacherów. Nie udało im się zdobyć wielu graczy i w chwili obecnej są raczej bukmacherem "niszowym". Podejrzewam, że głównym powodem tego są przeciętne kursy.

  Mimo to na uwagę zasługuje właśnie duża liczba promocji. Są dedykowane głównie dla rekreacyjnych graczy, ale można z nich korzystać co tydzień!

  W grudniu 2017 ETOTO wprowadziło nową szatę graficzną, poprawiło bogactwo oferty i uruchomiło zakłady na żywo. W 2018 roku zdobyli "komplet" 5 ambasadorów wysokiej klasy i to im bardzo pomogło stać się bardziej rozpoznawalną marką (skok w Alexa z miejsca +1.000.000 do TOP200.000).

  ETOTO wyraźnie celuje w graczy rekreacyjnych, więc jest to bukmacher raczej do obstawiania niskich stawek (<200 PLN/zakład).

  6. Rejestracja w ETOTO

  Aby założyć konto w ETOTO postępuj według wskazówek:

  1. Kliknij baner lub link ETOTO.
  2. Na wyświetlonej stronie bukmachera kliknij na górze "Promocje", by zapoznać się z najbardziej aktualnymi promocjami ETOTO.
  3. Kliknij na górze czerwony button "Załóż konto".
  4. Wyskoczy okienko z formularz - wypełnij je prawdziwymi danymi.
  5. Odbierz email i potwierdź jego prawdziwość klikając otrzymany link.
  6. Wpłać środki na konto i możesz rozpocząć obstawianie!

  Zarejestruj się w ETOTO

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019

  8 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (29)  • (1316)
   18-03-2019 12:38 (pon)

   ETOTO rozwija się w szybkim tempie.

   Najpierw nowa strona www, a teraz kolejne pozytywne zmiany:

   • lepsze, solidne limity stawek
   • jedne z najlepszych kursów wśród legalnych bukmacherów
   • poprawili problemy z supportem email
   To najważniejsze zmiany, o których się dowiedziałem.

   Podnoszę im ocenę z dawno nieaktualizowanego 5.0 do 7.0.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1316)
   16-11-2018 14:57 (pt)

   Zaktualizowałem mocno artykuł. Powinno być już wszystko jasne :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 62.233.***.***
   03-07-2018 10:38 (wt)

   Ten bukmacher to porażka. Fakt, że ofertę mają ciekawą, ale jak można rozliczać tak zakłady?

   Zakład, że nie będzie rzutu rożnego 11:00-15:59 i bach wszystkie strony www podają, że był rzut rożny w 17 minucie czyli weszło? Nie! wg nich rzut rożny podyktowano dokładnie 15:59 i kupon przegrany... masakra

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.235.***.***
   10-06-2018 19:38 (nd)

   Pierwszy polski bukmacher o jakim mogę napisac jakieś pozytywy.Przede wszystkim ogromna wręcz kolosalna zmiana na plus w porównaniu z jego dawną odsłoną.Kiedyś nie miał w ogóle zakładów na żywo ,teraz ma chyba najlepsza ofertę live z wszystkich polskich bukmacherów,do tego bardzo przyjemną i płynnie działajacą stronę (lvbet ucz się jak się stronę robi) i przede wszystkim zdecydowanie najlepsze kursy (wystarczy porównac kursy np.na over/under na bramki z fortuna czy innymi totomixami,i równiez lvbetem ,który był chyba najlepszy w tej dziedzinie to jest przepaść na korzysć etoto ).Dla mnie brakuje im jeszcze opcji cash out i handicapów azjatyckich na bramki i byłby z nich najlepszy polski bukmacher.Ale myśle,że ida w dobrym kierunku.Posłodziłem im mocno ale naprawdę nie jestem ani ich pracownikiem ani żadnym agentem po prostu już zwatpiłem,że na tym naszym beznadziejnym rynku może się coś ciekawego zdarzyć,nie brałem nawet pod uwagę,ze sprawca tej pozytywnej zmiany moze być jeszcze do niedawna najuboższy jakosciowo polski bukmacher.

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 195.78.***.**
   22-04-2018 17:29 (nd)

   Dno dna, niby promocja cashback, a w regulaminie durny zapis, że jeżeli jest dokonana wpłata z tego samego ip to nie przysługuje cashback, nawet jeżeli konto są na dwie osobne osoby, z dwóch róznych kont i komputerów, a jedynie ip to same. Dno dna, nie polecam tego bukmachera nikomu. 

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 37.128.**.***
   01-02-2018 16:20 (czw)

   Zrobili jakies postepy, ale jeszcze sporo do poprawienia. W historii zakladow nie wyswietla sie kwota ewentualnej wygranej. Wyglad strony na plus choc troche wszystko zbyt szare, szczegolnie w sekcji live wszystko sie zlewa. Wplaty i wyplaty mimo ze tylko jedna metoda to sa szybkie.

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.28.*.***
   29-01-2018 10:18 (pon)

   Tez mi ostro zaszaleli 50 zł, brak apki, brak możliwości gry systemem, oraz liczne błędy w ofercie które jeśli wchodzą rozliczają jako ZWROT, jeśli nie wchodzą są rozliczane jako PRZEGRANE. Nota 4.5 zdecydowanie za wysoka

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1316)
   22-01-2018 09:14 (pon)

   Zaktualizowałem opis pod kątem nowych zmian i podniosłem im notę z 4,0 na 4,5.

   Piszcie jak wam się podobają nowe kursy i oferta :)

   Z bonusem powitalnym mocno zaszaleli.
   50 PLN bez żadnych wymagań to spore ryzyko na polskim rynku... :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top