SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  LV BET

  Ocena SureBety.pl *
  6 / 10
   

  LVbet to nowo powstały bukmacher z licencją polskiego Ministerstwa Finansów, przeznaczony wyłącznie dla rekreacyjnych graczy. Posiada bardzo wysoki bonus powitalny, przyzwoitą ofertę, przeciętne kursy oraz niskie limity stawek.

  bonus powitalny do 1500 PLN

  Zarejestruj się w LVbet

  Fakty dotyczące LVbet

  LVbet to licencjonowany bukmacher stacjonarny (tutaj lista punktów naziemnych) zarządzany przez spółkę LVbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., która działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów nr PS4.6831.9.2016.EQK uzyskanego 13 maja 2016 roku na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.

  LVbet jest zarejestrowany w KRS (0000534588) od grudnia 2014 roku. Firma posiada kapitał zakładowy w kwocie 2 025 000 PLN, a prezesem zarządu jest Rafał Wójtowicz. Jej siedziba znajduje się w Katowicach. Udziały LVbet podzielone są na 3 równe części między spółki z.o.o Ergad, Aplis oraz Eron.

  We wrześniu 2016 roku LVbet udostępnił graczom działający interfejs firmy beefee, co można uznać za datę oficjalnego startu bukmachera.

  Pierwsze punkty stacjonarne pojawiły się w 2017 roku, a w czerwcu 2018 jest już 50 punktów stacjonarnych w 22 miastach Polski.

  Las Vegas Energy Drink

  Człon "LV", poprzedzający nazwę bukmachera LVbet, to skrót od Las Vegas - producenta napoju energetycznego - który jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji piłki nożnej.

  Las Vegas Energy Drink ma siedzibę pod tym samym adresem co LVbet. Obie działalności łączy także osoba Damiana Zwardonia, który jest zarówno dyrektorem generalnym w sieci energy drinków, jak i członkiem rady nadzorczej LVbet.

  Przed startem Euro 2016 marka Las Vegas Enegry Drink okryła się złą sławą za sprawą podejrzanych wyników w organizowanym przez siebie konkursie pod nazwą "#12zawodnikLV". Szczegóły dotyczące sprawy są całkiem obszerne i o ich przebiegu można przeczytać np. na blogu Bezprawnik.

  Zobacz wywiad z Damianem Zwardoniem opowiadający o motywach sponsorowania polskiej piłki nożnej przez markę Las Vegas Energy Drink.

  Sponsoring LVbet

  Baner LVbet był po raz pierwszy widoczny w Polsce podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach w czerwcu 2016.

  W 2016 roku LVbet wymyślił sprytny sposób, by zareklamować się w polskiej telewizji (obowiązywał zakaz reklamy bukmacherów). Podczas transmisji meczów reprezentacji polski można było zobaczyć sponsora pomiaru czasu LV ped, którego logo było łudząco podobne do LVbet :)

  LVbet-Stare-Jablonki.jpgLVbet sponsorem w Starych Jabłonkach (2016), źródło: wo24.pl

  W sezonie 2017/2018 LVbet sponsoruje takie drużyny piłki nożnej jak: 

  • Victoria Londyn,
  • Wisła Kraków,
  • Widzew Łódź,
  • Arka Gdynia,
  • Wisła Płock,
  • Piast Gliwice,
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki,
  • Garbarnia Kraków,
  • Zagłębie Sosnowiec.

  LVbet jest sponsorem polskiej Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej oraz Ligi Siatkówki Kobiet. Był także sponsorem mistrzostw Europy siatkarzy EUROVOLLEY POLAND 2017 (24.08-03.09.2017). Ambasadorem marki podczas turnieju była legenda reprezentacji Polski – Krzysztof Ignaczak.

  W sezonie 2018/19 bukmacher sponsoruje koszykarski zespół Śląsk Wrocław.

  LVbet o sobie

  OTO MY - LVbet

  Nowa marka na rynku bukmacherskim. Moglibyśmy wzorem konkurencji napisać, że przede wszystkim - jesteśmy LEGALNI na polskim rynku, ale nie na tym chcemy opierać swoją unikalność. Chcemy, abyście wiedzieli, że w LVbet zaskoczymy Was, naszych Graczy, dynamiką rozwoju, świeżymi pomysłami, a przede wszystkim podejściem nastawionym na Was, drodzy Użytkownicy!

  Chociaż jesteśmy firmą nową, to tworzą ją ludzie, którzy wiedzą, czego chcecie i którzy dzielą pasję do sportu, tak samo jak Wy! Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu komfort, różnorodność oraz - a może przede wszystkim - bezpieczeństwo gry, które staną się naszymi znakami rozpoznawczymi zaraz obok kreatywności.

  Istotne punkty Regulaminu LVbet

  Zakłady wymienione pod literą a) i b) dotyczą z reguły regulaminowego czasu gry (bez względu na dogrywkę i ewentualne zmiany), jeśli natomiast spotkanie nie zostaje dograne, to zakłady zostają zwrócone. Spotkania bez regulaminowego czasu gry muszą zostać zakończone pełną ilością określonych setów lub innych wymogów istotnych dla zadecydowania o zakładzie. Jeżeli np. tenisista w trakcie meczu pięciosetowego zrezygnuje z dalszej gry przy stanie 0 : 2, to zakłady na to spotkanie nie tracą ważności, ale zakłady na dokładny wynik zostają zwrócone.

  W przypadkach, kiedy zagrożone jest prawidłowe działanie, ewentualnie interes organizatora zakładów wzajemnych, ma on prawo wstrzymać przyjmowanie zakładów na jakiekolwiek zdarzenia, ewentualnie może pewną ilość zakładów w pewien sposób ograniczyć - np. wysokością stawki, przyjęciem wyłącznie do zakładu typu Kombi lub Singiel, minimalną ilością zdarzeń w zakładzie typu Kombi itp.

  Całkowity dobowy kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi 100.000 zł . (...) Przez dobę rozumie się okres od godz. 12.00 w południe do godziny 11.59 następnego dnia. W przypadku gdy kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty na daną dobę nie wystarczy na pokrycie wszystkich otrzymanych w danym dniu zgłoszeń wypłat, „LVbet Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. wyda dyspozycję wypłat w terminie 7 dni roboczych, liczonym od następnego dnia, w którym „LVbet Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. otrzymała polecenie wypłaty.

  LVbet Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. jest zobowiązana, na podstawie art. 20 ust. 5 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2015r., poz. 612 z późn. zm.), prowadzić ewidencję wypłacanych (wydanych) wygranych, których wartość wynosi co najmniej 20.000 zł. lub wygranych, których łączna kwota wynosi co najmniej 20.000 zł.

  LVbet.com

  LVBET.com jest zagranicznym odpowiednikiem LVBET.pl na Europę. Firma com działa w oparciu o maltańską licencję i oferuje przystępne kursy (marża 8-9%). Interfejs strony jest anglojęzyczny, a dostęp zablokowany dla internautów z Polski.

  LVbet.com rozpoczęło swoją międzynarodową, gamingową działalność pierwotnie jako kasyno w 2016 roku. Niedługo potem w ofercie pojawiły się zakłady sportowe.

  Zalety LVbet

  • wysoka wiarygodność - bukmacher działający na polskiej licencji pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • strona dostępna w języku polskim
  • dostępność punktów naziemnych
  • dużo dyscyplin w ofercie, w tym e-sporty, zdarzenia polityczne oraz wirtualne sporty
  • niska minimalna stawka zakładu wynosząca 0,50 PLN
  • niskie minimum wpłaty (10 PLN) przy pomocy bankowości tradycyjnej, 40 PLN dla Skrilla
  • niskie minimum wypłaty (25 PLN)
  • limity widoczne w oknie zawierania zakładu (opcja "Postaw max.")
  • bardzo szybkie wypłaty do 20 minut, jeśli twój bank obsługuje szybkie wypłaty Rapid Pay
  • bonus punktowy naliczany "przy okazji" stawiania zakładów
  • czat na żywo (działa codziennie 9:00 - 22:00)
  • dostępna opcja cash-out
  • bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs
  • swoboda wyboru loginu

  Wady LVbet

  • bukmacher pobiera 12% podatku od każdego kuponu
  • niewiele dodatkowych rynków poza zakładami podstawowymi
  • przeciętne kursy (marża bukmachera waha się w przedziale 8-10%; większość zakładów oscyluje bliżej wartości 8,5%, choć są też zdarzenia, gdzie prowizja jest dwucyfrowa)
  • niskie limity stawek
  • słabo rozwinięty rynek zakładów na żywo
  • wypłaty tylko na konto bankowe (wymaga tego ustawa hazardowa)
  • brak transmisji video w zakładach live
  • potwierdzenie wygranej można odebrać tylko w siedzibie głównej - w Katowicach!

  Bonus powitalny 1000 PLN w LVbet

  Bukmacher oferuje bonus powitalny do 1000 PLN z mnożnikiem. Oprócz tego na czas Mistrzostw Świata 2018 w Rosji, można skorzystać z bonusu powitalnego do 500 PLN od drugiej wpłaty (te same warunki co dla 1000 PLN).

  Oferta jest dosyć nietypowa, dlatego trzeba się w nią dobrze wczytać żeby zrozumieć o co chodzi.

  1. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  2. Na jedno konto gracza w LVbet przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
  3. Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
  4. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu Powitalnego to 50 PLN.
  5. Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej na przykład 2000 PLN użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. "Zdobywca bramki" oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
  6. Jeśli gracz dokonuje depozytu w kwocie między 10 PLN a 49.99 PLN, zobowiązany jest do wysłania wiadomości e-mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus Powitalny”. Gracz otrzyma bonus w wysokości 10% swojego depozytu z mnożnikiem "x10", co będzie równowartością jego pierwszego depozytu. Pozostałe zasady dotyczące bonusu pozostają bez zmian. Bonus zostanie dopisany w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia. Przykładowo: wpłata 40 PLN, Bonus 4 PLN, Stawka: 3,52 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x10, kurs finalny kuponu: 25, wygrana: 88 PLN.
  7. Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem.
   Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.
  8. LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych użytkowników, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
  9. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję "Wykorzystaj bonus", następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie "Aktywuj" i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
  10. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
  11. Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
  12. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.50. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu.
   Obrót depozytem może nastąpić zarówno PRZED jak i PO wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
  13. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.
  14. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
  15. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
  16. Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza ( Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
  17. LVbet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
  18. LVbet zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LVbet stwierdzi, że doszło do nadużycia.
  19. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LVbet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
  20. W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LVbet zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
  21. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LVbet, licencjonowani sprzedawcy LVbet, agenci i inne podmioty powiązane z LVbet, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LVbet oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
  22. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LVbet. LVbet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
  23. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LVbet zostaną uznane za ostateczne.

  W punkcie 5-tym stawka wynosi 8,80 PLN zamiast 10 PLN, bo jest pomniejszona o podatek obrotowy 12%. Nie ma maksymalnej wygranej (oczywiście obowiązuje limit podany w regulaminie), jeśli chodzi o kupon z mnożnikiem. Wszystko zależy od całkowitego kursu kuponu.

  Nie wiem czemu tak skomplikowali warunki bonusu. Wygląda to po prostu na freebet 100% od depozytu z warunkami obrotu 4x depozyt. Czas na obrót jest nieograniczony! Jest to najłatwiejsza promocja dla polskich graczy jaką widziałem. Problem polega tylko na tym, że w pełni skorzystają z niej tylko gracze z grubym portfelem.

  VIDEO jak skorzystać z bonusu

  Moja opinia o LVbet

  LVbet to bukmacher, który długo kazał na siebie czekać. Pozwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych otrzymali w maju 2016, jednak start serwisu, poprzedzony filmikami i szumnymi zapowiedziami, nastąpił dopiero w połowie września 2016.

  Bukmacher na pewno ma solidny atut w postaci rozpromowanej marki Las Vegas. Kapitał mają potężny, dlatego nie ma się co martwić o wypłacalność i wiarygodność LVbet.

  LVbet oferuje najwyższy bonus na rynku. Mimo krótkiego stażu w połowie 2017 bukmacher wyprzedził już popularnością etoto i milenium, m.in. dzięki dobrej jakości supportowi. Idą jak burza.

  lvbet-alexa.jpg

  LVbet jest przeznaczony wyłącznie dla reakreacyjnych graczy.

  Rejestracja w LVbet

  Złotówki są jedyną akceptowalną walutą w LVbet, a minimalna stawka zakładu wynosi 1 PLN.
  Aby zarejestrować się w LVbet, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • kliknij baner lub link poniżej
  • kliknij w prawym górnym rogu przycisk 'REJESTRACJA'
  • wypełnij formularz swoimi danymi (konieczność ogromnej ilości danych i dołączenia zdjęć dowodu tożsamości przy procesie rejestracji jest wymogiem Ministerstwa Finansów)
  • poczekaj kilkanaście minut na weryfikację danych (o wyniku zostaniesz poinformowany mailowo)

  Zarejestruj się w LVbet

  Filmik instruktażowy jak się zarejestrować w LVbet

  Rejestracja nie jest automatyczna. Po wysłaniu formularza musisz poczekać na ręczną weryfikację poprawności danych, która trwa do 20 minut.

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  LVbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018

  6 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (50)  • (1233)
   31-05-2018 20:28 (czw)

   W związku z:

   • pojawieniem się informacji, że odbiór potwierdzenia wygranych jest możliwy jedynie w Katowicach (!),  
   • wobec braku reakcji na moją prośbę uproszczenia zasad bonusu powitalnego
   • skargi na ofertę zakładów na żywo

   obniżam ranking bukmacherowi z 7,0 na 6,0.

    

   Tymczasem LVbet przygotował na czerwiec 2018 dwie promocje:

    

   1. OBNIŻAMY PODATEK NA FINAŁY NBA: TYLKO 6% W APLIKACJI

   Stawiaj zakłady na finały NBA w naszej aplikacji z obniżonym podatkiem!

   Teraz podatek wyniesie tylko 6%!

   Sprawdź kursy na pojedynki Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers!

   T&C

   1.Czas trwania promocji: 30.05.18 15:00 - 19.06.18 06:00.

   2.Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą aplikacji mobilnej LV BET.

   3.Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na finałowe mecze NBA (Golden State - Cleveland).

   4.Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie poprzez aplikację mobilną LV BET, od stawki zakładu odjęta zostanie tylko połowa podatku (6%), przykładowo, gracz stawia zakład za 100 PLN, stawka zakładu (minus podatek) wynosić będzie 94 PLN.

   5.Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze.

   6.Zakłady postawione na stronie głównej oraz stronie mobilnej lvbet.pl nie biorą udziału w promocji, obowiązuje normalny podatek 12%.

   7.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

    

   8.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.


   2. PROMOCJA SKRILL & LV BET TRWA CAŁY CZERWIEC!

   Wpłacaj za pomocą Skrilla i odbierz fantastyczne nagrody!

   Do zgarnięcia nawet 5000 PLN!

   ZASADY

   Zasady są proste!

   Wpłacaj środki na grę w LV BET przez Skrill

   Zbieraj punkty w rankingu

   Odbierz jedną z nagród!

   Pula nagród to 10 000 PLN!

   RANKING

   Ranking będzie aktualizowany raz w tygodniu, w każdą środę (6.06; 13.06; 20.06; 27.06) do godziny 17:00.

   Tabela z ostatecznymi wynikami zostanie opublikowana 4.07.2018.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 37.249.**.***
   10-05-2018 22:04 (czw)

   Masz rację, moja sytuacja była taka sama. Wysłano mnie po odbiór zaświadczenia do Katowic. I to najpóźniej w dniu następnym po odbiorze wygranej (wymóg ustawy). Bukmacher dno, pokroju Etoto. Skąd 7 gwiazdek dla tego bukmachera, pozostaje tajemnicą Pana Krzysztofa?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 164.126.***.***
   10-05-2018 13:48 (czw)

   czy jest tu pracownik lvbet?

   chcialem dzis odebrac wygrana w punkcie stacjonarnym i wziac imienne zaswiadczenie o wygranej - pracownik odpowiedzial ,ze odebranie zaswiadczenie mozliwe jest tylko...w Katowicach niezaleznie od tego gdzie postawiles kupon - ja postwilem kupon w miescie oddalonym do Katowic o kilkaset kilometrow


   czy to prawda? Wszyscy pozostali bukmacherzy , jak np. sts wystawiaja zaswiadczenia w tym punkcie , gdzie zagralo sie kupon.

   przeciez nie bede jechal kilkaset kilometrow aby odebrac zaswiadczenie o wygranej

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.6.**.***
   15-02-2018 21:25 (czw)

   dno jakich mało najgorszy buk na rynku , na live zatwierdza nawet  to co już rozstrzygnięte 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1233)
   14-02-2018 09:08 (śr)

   Postaw kupon kombi na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i wygraj dodatkowo nawet 500 PLN!

   Zasady konkursu:

   1. Postaw zakład kombi składający się tylko z meczów Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy, które odbędą się w dniach 13.02 - 15.02.2018;

   2. WYGRAJ DODATKOWE 500 PLN!

   Gracz z najwyższym wygranym kursem otrzyma bonus 500 PLN, drugie miejsce to bonus 250 PLN, trzecie to bonus 150 PLN, czwarte 100 PLN, piąte 80 PLN.

   1. Czas trwania promocji: 12.02.2018 8:00 -15.02.2018 21:04 CET.

   2. W promocji biorą udział zakłady kombi na spotkania Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy w dniach 13.02 - 15.02.2018, zawarte na lvbet.pl w czasie trwania promocji.

   3. Zakłady kwalifikujące się do promocji muszą spełniać następujące warunki: przedmeczowy zakład kombi, selekcje tylko na spotkania Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy w dniach 13.01 - 15.02.2018.

   4. Minimalna stawka zakładu pozwalająca na udział w promocji to 20 PLN.

   5. W konkursie można używać tylko środków własnych.

   6. Pięciu użytkowników z najwyższymi zwycięskimi kursami otrzymuje bonus 500 PLN za 1-sze miejsce, bonus 250 PLN za miejsce 2-gie, bonus 150 PLN za miejsce 3-cie, bonus 100 PLN za miejsce 4-te oraz bonus 80 PLN za miejsce 5-te.

   7. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

   8. Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.

   9. Każdy użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

   10. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową, a nagrody zostaną dodane do kont graczy w dn. 16.02.2018, do godziny 17:00 CET.

   11. LV BET zastrzega sobie prawo zamknięcia konta gracza oraz konfiskaty środków w przypadku dowodu oszustwa lub nadużycia.

   12. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET.

   Załącznik:
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (108)
   18-12-2017 09:28 (pon)

   Na dziś i jutro w LV Bet bonus powitalny zostaje podwyższony do 1200 zł.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1233)
   23-11-2017 22:07 (czw)

   Tylko dziś promocja Black Friday, czyli możliwość otrzymania bonusu bez depozytu do 40 PLN.

   Black Friday – Bonus Bez Depozytu 40 PLN!!!

   1. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

   2. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LV BET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.

   3. Promocja obejmuje wyłącznie konta zarejestrowane w dniu 24.11.2017 (od 00:01 do 23:59).

   4. Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu Black Friday. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.

   5. Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET.

   6. Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.

   7. Bonus (równowartość 40 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 40 zł). Przykładowo: bonus 2 PLN, Stawka: 2 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 88 PLN.

   8. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

   9. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.

   10. Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

   11. Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.

   12. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.

   13. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.

   14. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.

   15. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.

   16. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.

   17. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.

   18. W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie pełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.

   19. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.

   20. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

   21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

   22. Jeśli Użytkownik skorzystał wcześniej z innego bonusu bez depozytu i nie dokonał żadnej wpłaty zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania bonusu

   23. Powyższy regulamin jest ważny od: 24.11.2017

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.235.***.***
   18-11-2017 21:35 (sob)

   Lvbet to takie dno,że po prostu brak na to określeń.Konkretnie odniose się do rynku zakłądów na żywo i dzisiejszego dnia jako,ze przykład jest tu wręcz książkowy z punktu widzenia mojego sposobu gry.Gram wyłącznie overy po możliwie wysokich kursach.Do tego potrzebuję rozbudowanej oferty aby z całego dnia wyłuskac interesujace mnie rodzynki.Tymczasem jakie mam szansę z tym sposobem gry na pseudobukmacherze o nazwie lvbet?Otóż żadne.Weekendowa oferta na zywo tej udającej bukmachera firmy jest żenujaca w swej beznadziejności.To dosłownie tak jakbym zasiadł przed ofertą i wyłuskał z niej wyłacznie najgorsze z punktu widzenia gracza mecze.Totalne śmiecie i odpady.Cała ich oferta na żywo składa sie z takich bezwartościowych zdarzeń.Konkretnie z punktu widznenia gracza overowca,dzisiejszy dzięń na lvbecie to g#no totalne.Wieczorem leciała 3 liga chilijska,najmniejsza liczba bramek w czterech rozegranych w niej meczach to było pięć.Obecnosc w ofercie lvbet  zerowa,i tak jest z kazda ligą ,która niesie w sobie "niebezpieczęństwo"valuebetów,druga liga Peru.Nikaragua,Salwador,niskie ligi skandynawskie czy brytyjskie i inne nie mają one szans znaleźc sie w ofercie pseudobukmachera lvbet.Ale beznadziejne ligi afrykańskie czy inne drugie ligi chińskie  to to owszem prosze bardzo pełny wybór szrotu.Ze zdumieniem czasami obserwuję,ze człowiek polujacy na overy nie ma  w takim bukmacherze kompletnie co wybrać nawet jak lvbet ma ofercie 60 spotkań na zywo (co zdarza mu sie nomen omen bardzo rzadko) jest to bowiem starannie wyselekcjonowane barachło nie do grania żadnym systemem ani na over ani na under,dokładnie są to te mecze ,które robiac analizę dnia skresla się jako "no bety".Zresztą oferta na zywo lvbet ato kompletna kompromitacja,pomijajac nawet jej jakosć (a raczej jej brak),pewien nielegał miał dziś w ofercie w pewnej chwili 150 meczów na żywo ,"lvbecik" miał w tym momencie 26 starannie wyselekcjonowanych odpadów'Lepiej nie grać w ogóle niż grać w takim quasibuku.Nie ma szans,żeby ich ograć w sytuacji kiedy to oni wybierają za ciebie co możesz zagrać.PS. No i jeszcze jedna rzecz strona internetowa.To już jest płacz i zgrzytanie zębów.Nic tu nie działa.Nie podpierajac sie inną stroną nie wiesz człowieku nic ,ani kto z kim gra ani która minuta ,ani co się dzieje na boisku ani jakie są aktualne kursy.Wszystko się bezustannie zawiesza,nie odświeżają sie kursy ,nie da się wejść w czasie krótszym niz pół godziny w live tracker.A zresztą co wam będe opowiadał ,brak słów po prostu...

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top