ARTYKUŁ

  Misja SureBety.pl

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Na podstawie przeprowadzonej w 2013 roku sondy, którą wypełniło 833 osób, okazało się, że 13% czytelników SureBety.pl regularnie ogrywa bukmacherów, w momencie gdy średnia na rynku zakładów jest na poziomie 2%.

  Czym są SureBety.pl?

  Od 2007 roku SureBety.pl mają jedną główną ideę - darmowe dzielenie się wiedzą o zakładach bukmacherskich.

  SureBety.pl przyciągają zawodowców

  SureBety.pl są dla osób ambitnych, które chcą się doskonalić swoją wiedzę i osobowość. Nie podajemy gotowych rozwiązań, dzięki czemu stali czytelnicy SureBety.pl to odpowiedzialni i profesjonalni gracze. Dołącz do nas już dziś!

  Rzetelne recenzje bukmacherów

  SureBety.pl to przede wszystkim rzetelne recenzje bukmacherów. Większość rankingów w Internecie jest ustawianych. Są w nich najwyżej ci bukmacherzy, którzy najwięcej zapłacą właścicielowi strony. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie rankingi SureBety.pl były aktualne, obiektywne i niezależne od intencji bukmacherów, pomimo prób wpłynięcia na nie.

  Jeśli któryś z bukmacherów zachowa się nie fair w stosunku do gracza/y lub zmieni mocno swoją politykę na niekorzyść graczy, możesz być pewien, że SureBety.pl tego nie przemilczą! Wszystkie oceny bukmacherów są na bieżąco aktualizowane.

  Zaufanie graczy budujemy także przez ostrożny dobór reklamodawców. SureBety.pl zawsze sprawdzają wiarygodność bukmachera przed rozpoczęciem współpracy. Wymogiem jest ranking bukmachera na poziomie min. C. Wiele stron reklamuje bukmacherów z rankingiem D, bo nie wiedzą jak sprawdzić jego wiarygodność albo nie przejmują się pieniędzmi graczy.

  U nas gracze są najważniejsi

  Zdarza się, że nowy bukmacher chce wejść na rynek zakładów. W takiej sytuacji zawsze staramy się oszacować jego nieznaną wiarygodność. Gdy bukmacher jest młody bywa, że także padamy ofiarą nieuczciwych praktyk. Staramy się trzymać rękę na pulsie i w sytuacjach zagrożenia wszyscy zarejestrowani użytkownicy są powiadamiani o niestosownym postępowaniu bukmachera i zagrożeniu dla trzymanych u niego środków.

  Ponadto śledzimy na bieżąco sytuację prawną w Polsce oraz branżę zakładów w Europie. Powiadamiamy mailowo o ważniejszych zmianach.

  Zawsze stawiamy edukację gracza ponad zysk z programów partnerskich (zobacz nasz model biznesowy), choć haterzy zarzucają nam, że tak nie jest. Po owocach nas poznacie.

  Pełnimy czasem rolę mediatora, jeśli dochodzi do konfliktu na linii gracz-bukmacher. Pomogliśmy w ten sposób już setkom graczy i jesteśmy gotowi nadal pomagać.

  Nie popieramy niezdrowego cwaniactwa w postaci np. multikont do wyłudzania bonusów powitalnych. Niektórzy gracze wykorzystują to nadmiernie, a potem piszą do nas byśmy im pomogli. Jesteśmy po stronie graczy, ale niewiele wtedy możemy zrobić. Jeśli ktoś kombinuje, niech robi to z głową. Jeśli dał się złapać, to musi ponieść tego konsekwencje. W życiu albo wygrywasz albo się uczysz.

  Bezpieczeństwo graczy

  Edukujemy graczy w zakresie bezpieczeństwa począwszy od ochrony komputera, przez rejestracje u właściwych bukmacherów po maksymalne zabezpieczenie strony SureBety.pl. Nie przetrzymujemy danych wrażliwych, takich jak nazwiska, i stosujemy unikalne oprogramowanie połączone z szyfrowaniem SSL na stronie (wdrożenie w III kwartale 2016). Nasz zespół specjalistów na bieżąco aktualizuje oprogramowanie, by nie dopuścić do żadnych luk bezpieczeństwa.

  Indywidualna obsługa klienta

  SureBety.pl to jeden z niewielu portali, gdzie o pomoc możesz poprosić zawodowego gracza. Nasz zespół postara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi, jednakże nie daje wszystkiego na tacy. Staramy się edukować graczy, dlatego dajemy głównie wędki zamiast ryb.

  Elementy SureBety.pl

  Forum bukmacherskie

  Forum SureBety.pl ma być miejscem, gdzie każdy jest mile widziany. Nawet konkurenci mogą reklamować swoją stronę w sygnaturze, jeśli dają w postach coś od siebie. Jesteśmy oazą zbanowanych na forum.bukmacherskie.com. Przygarniamy niewygodnych graczy. Pomagamy się komunikować i organizować, by pomóc graczom uzyskać efekt synergii.

  Typy bukmacherskie

  Typy bukmacherskie na SureBety.pl są elementem prestiżowym. Tylko wybrani typerzy mogą podawać u nas typy. Nasi eksperci nie otrzymują żadnego wynagrodzenia w myśl idei dzielenia się swoją wiedzą. Część z nich reklamuje swój serwis, część chce zbudować solidne portfolio, a część jeszcze się doskonali. Wszystko co zyskują to renomę i uznanie.

  Dla wielu typerów SureBety.pl były odskocznią do świata profesjonalnego typowania. Mamy kilku solidnych wychowanków takich jak np. Poozon, arrachion, liquidfish czy Tyrion.

  Blog

  Blog służy jako case-studies. Staramy się w nim opisywać praktyczne aspekty zakładów bukmacherskich.

  Misja SureBety.pl

  Chcemy stworzyć społeczność graczy zawodowych. Jesteśmy odpowiedzią na wezwanie wszystkich, którzy nie mogą w Internecie znaleźć fachowej wiedzy o zakładach bukmacherskich.

  SureBety.pl mają być stroną intuicyjną w obsłudze, użyteczną i otwartą na wszelkie sugestie Czytelników.

  Sukces w zakładach

  Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach. - autor nieznany

  Tak jest w każdej dziedzinie. Zakłady nie są tu wyjątkiem i trzeba się napracować na początku, aby potem szło gładko i lekko. Proponuję zacząć od artykułu Zakłady bukmacherskie.

  Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:cel  surebety.pl 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (2)  • (20)
   03-01-2015 03:11 (sob)
   Brakuję mi tylko większej pomocy w szukaniu surebetów live lub częstszych wpisów o nich na Facebooku. Nie będę już Pana chwalił żeby się nie powtarzać, wszystko profesjonalnie i przejrzyściej. 181 201 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 78.8.**.**
   11-11-2014 21:49 (wt)
   Ogromny szacunek za stworzenie tej PROFESJONALNEJ ale i w pełni zrozumiałej dla graczy strony ...sugeruję zmianę nazwy na "podręczna encyklopedia wiedzy o zakładach bukmacherskich" .
   Autor to zarówno praktyk jak i teoretyk matematyczny ,to widać na każdym kroku .

   186 193 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top