SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Misja SureBety.pl

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Na podstawie przeprowadzonej w 2013 roku sondy, którą wypełniło 833 osób, okazało się, że 13% czytelników SureBety.pl regularnie ogrywa bukmacherów, w momencie gdy średnia na rynku zakładów jest na poziomie 2%.

  Misja SureBety.pl

  Chcemy stworzyć społeczność graczy, którzy zarabiają na zakładach bukmacherskich. Zaspokajamy głód wiedzy w dziedzinie zakładów i pomagamy graczom się rozwijać w dziedzinie zakładów czy rozwoju osobistego.

  SureBety.pl mają być stroną intuicyjną w obsłudze, użyteczną i otwartą na wszelkie sugestie Czytelników.

  Czym są SureBety.pl?

  SureBety.pl zbudowały swoją renomę najbardziej merytorycznej strony o zakładach bukmacherskich w Polsce dzięki ogromnej ilości rzeczowych artykułów, które są tworzone od 2007 roku.

  Naszą główną ideą było zawsze darmowe dzielenie się wiedzą o zakładach bukmacherskich tak, by Czytelnik samodzielnie mógł zarabiać na zakładach.

  SureBety.pl przyciągają zawodowców

  SureBety.pl są dla osób ambitnych, które chcą się doskonalić swoją wiedzę i osobowość. Nie podajemy gotowych rozwiązań, dzięki czemu stali czytelnicy SureBety.pl to odpowiedzialni i profesjonalni gracze. Dołącz do nas już dziś!

  Dla wielu typerów SureBety.pl były elementarzem profesjonalnego typowania. Mamy wielu solidnych wychowanków takich jak TyrionPoozon, georgisd, ahten czy liquidfish.

  Rzetelne recenzje bukmacherów

  Od 2007 do 2018 roku SureBety.pl były miejscem rzetelnych recenzji zagranicznych bukmacherów. Większość rankingów w Internecie jest ustawianych. Są w nich najwyżej ci bukmacherzy, którzy najwięcej zapłacą właścicielowi strony. Przez lata dokładamy wszelkich starań, by wszystkie rankingi SureBety.pl były aktualne, obiektywne i niezależne od intencji bukmacherów, pomimo prób wpłynięcia na nie.

  Jeśli któryś z bukmacherów zachowa się nie fair w stosunku do gracza/y lub zmieni mocno swoją politykę na niekorzyść graczy, możesz być pewien, że SureBety.pl tego nie przemilczą!

  Zaufanie graczy budujemy także przez ostrożny dobór reklamodawców. SureBety.pl zawsze sprawdzają wiarygodność bukmachera przed rozpoczęciem współpracy.

  U nas gracze są najważniejsi

  Zdarza się, że nowy bukmacher chce wejść na rynek zakładów. W takiej sytuacji zawsze staramy się oszacować jego nieznaną wiarygodność. Gdy bukmacher jest młody bywa, że także padamy ofiarą nieuczciwych praktyk. Staramy się trzymać rękę na pulsie i w sytuacjach zagrożenia wszyscy zarejestrowani użytkownicy są powiadamiani o niestosownym postępowaniu bukmachera i zagrożeniu dla trzymanych u niego środków.

  Ponadto śledzimy na bieżąco sytuację prawną w Polsce oraz branżę zakładów w Europie. Powiadamiamy mailowo o ważniejszych zmianach.

  Zawsze stawiamy edukację gracza ponad zysk z programów partnerskich (zobacz nasz model biznesowy), choć haterzy zarzucają nam, że tak nie jest. Po owocach nas poznacie.

  Pełnimy czasem rolę mediatora, jeśli dochodzi do konfliktu na linii gracz-bukmacher. Pomogliśmy w ten sposób już setkom graczy i jesteśmy gotowi nadal pomagać.

  Bezpieczeństwo graczy

  Edukujemy graczy w zakresie bezpieczeństwa począwszy od ochrony komputera, przez rejestracje u właściwych bukmacherów po maksymalne zabezpieczenie strony SureBety.pl. Nie przetrzymujemy danych wrażliwych, takich jak nazwiska, i stosujemy unikalne oprogramowanie połączone z szyfrowaniem SSL na stronie. Nasz zespół specjalistów na bieżąco aktualizuje oprogramowanie strony i serwera, by nie dopuścić do żadnych luk bezpieczeństwa. Odnotowujemy dziennie tysiące nieskutecznych prób ataku na stronę. Czasem niestety spowalnia to działanie strony, co jest jedyną niedogodnością z tego wynikającą.

  Indywidualna obsługa klienta

  SureBety.pl to jeden z niewielu portali, gdzie o pomoc możesz poprosić zawodowego gracza. Nasz zespół postara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi, jednakże nie daje wszystkiego na tacy. Staramy się edukować graczy, dlatego dajemy głównie wędki zamiast ryb.

  Elementy SureBety.pl

  Typy bukmacherskie

  Typy bukmacherskie na SureBety.pl są elementem prestiżowym. Tylko wybrani typerzy mogą podawać u nas typy. Nasi eksperci nie otrzymują żadnego wynagrodzenia w myśl idei dzielenia się swoją wiedzą. Część z nich reklamuje swój serwis, część chce zbudować solidne portfolio, a część jeszcze się doskonali. Wszystko co zyskują to renomę i uznanie.

  Blog

  Blog bukmacherski służy głównie do wyjaśniania zakładów na konkretnych przypadkach. Staramy się w nim opisywać zakłady z praktycznego punktu widzenia.

  Sukces w zakładach

  Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach. - autor nieznany

  Tak jest w każdej dziedzinie. Zakłady nie są tu wyjątkiem i trzeba się napracować na początku, aby potem szło gładko i lekko. Proponuję zacząć od artykułu Podstawy zakładów.

  Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (2)  • (20)
   03-01-2015 03:11 (sob)
   Brakuję mi tylko większej pomocy w szukaniu surebetów live lub częstszych wpisów o nich na Facebooku. Nie będę już Pana chwalił żeby się nie powtarzać, wszystko profesjonalnie i przejrzyściej. 181 201 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 78.8.**.**
   11-11-2014 21:49 (wt)
   Ogromny szacunek za stworzenie tej PROFESJONALNEJ ale i w pełni zrozumiałej dla graczy strony ...sugeruję zmianę nazwy na "podręczna encyklopedia wiedzy o zakładach bukmacherskich" .
   Autor to zarówno praktyk jak i teoretyk matematyczny ,to widać na każdym kroku .

   186 193 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top