SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  protypy.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4,33/5
  Głosów: 6
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Właściciel strony PROTYPY.COM - wprowadza użytkowników w błąd, obiecując typy po bardzo wysokich kursach. Napisało do mnie wielu oszukanych graczy, którzy nabrali się na zakup pakietu, a typów o kursie powyżej @10.0 nie zobaczyli. Pieniądze nie zostały im zwrócone, wbrew wcześniejszym obietnicom.

  Strona PROTYPY.COM NIE jest weryfikowana przez niezależny serwis monitorujący typy. Oznacza to, że archiwum typów jest niewiarygodne, a decyzje podjęte na jego podstawie mogą być niekorzystne finansowo. Z relacji poszkodowanych wynika, że archiwum darmowych typów jest zgodne z otrzymywanymi powiadomieniami.

  Dowody w tej sprawie postanowiłem zachować dla siebie w nadziei na proces sądowy, którym grożono mi i poszkodowanym :)

  Fakty dotyczące PROTYPY.COM

  W Regulaminie serwisu protypy.com możemy przeczytać:

  Właściciel PROTYPY.COM prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą BET(W)IN RAFAŁ KUKIEŁKA i jest wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

  Domena PROTYPY.COM jest zarejestrowana dopiero od 8.07.2019.

  Co ciekawe, archiwum typów sięga... 1.01.2019! Jak to możliwe, skoro strona działa od lipca 2019?
  Wcześniej działalność była prowadzona na stronie legalnetypybukmacherskie.com oraz ltbexpert.com.

  Posty na fanpage'u PROTYPY.COM sięgają 9 sierpnia 2019 i jest ich 3 z datami: 9 sierpnia 2019, 12 sierpnia 2019, 2 września 2019.

  Strona PROTYPY.COM NIE jest weryfikowana przez niezależny serwis monitorujący typy. Przypomnę, że jest to podstawa wiarygodności archiwum typów. Bez weryfikacji każdy może sobie wpisać w archiwum co chce.

  Schemat działania PROTYPY.COM

  Schemat działania:

  1. Kupujesz TYP VIP licząc, że otrzymasz wysoki kurs powyżej @10 (patrząc na archiwum typów VIP).
  2. Płacisz. 
  3. PROTYPY.COM wysyłają ci dużo niższy kurs, bo zgodnie z Regulaminem mają na wysłanie typu 3 dni.
  4. Zgłaszasz problem, że liczyłeś na wyższy kurs.
  5. Słyszysz wymówki i dostajesz groźbę pozwu do sądu na podany adres zamieszkania.

  Rejestracja na PROTYPY.COM

  Do rejestracji konta wymagane jest:

  • imię i nazwisko,
  • adresu email,
  • adres zamieszkania.

  Jest to nadmiarowe zbieranie informacji klientów, bo po co komuś twój adres zamieszkania?

  Według PROTYPY.COM są potrzebne do wystawienia faktury. Rzeczywiście adres odbiorcy jest jedną z wymaganych danych na fakturze, ale faktura jest wystawiana na żądanie klienta, a nie sprzedawcy. Klient może nie chcieć ujawniać swoich danych, podając na fakturze tylko imię i nazwisko lub poprosić o paragon.

  Podsumowanie

  Zbieramy osoby chętne do pozwu zbiorowego.

  Zachęcam do zostawiania opinii ocennych przez osoby zalogowane, a zgłaszanie faktów, wraz z dowodami, przyjmuję emailowo (link w stopce) z gotowością ich opublikowania w artykule.

  Razem łatwiej zebrać dowody "wiarygodności" serwisu.

  UWAGA:
  Właściciel protypy.com żądał usunięcia komentarzy dotyczących serwisu PROTYPY.COM. W świetle prawa nie można publikować FAKTÓW, które są nieprawdziwe, a w przypadku sporu należy przedstawić dowód prawdy. Można natomiast wydawać OPINIE OCENNE, co znajduje odbicie w sprawach sądowych. Wolność wyrażania własnych opinii jest jednym z podstawowych Konwencji Praw Człowieka (art. 10).

  Ostatnia aktualizacja: 6.12.2019

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4,33/5
  Głosów: 6
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (71)  • (207)
   kilkanaście godzin temu

   W takim razie pozostaje jedynie odnaleźć mitycznego użytkownika, który dostał od serwisu analizę (trafioną, rzecz jasna) o kursie minimum 20, dotyczącą meczu, który nie został przełożony. {#emotions_dlg.laughing}

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 37.248.***.***
   kilkanaście godzin temu

   Panie Kukiełka, to ile trzeba kupić abonamentu aby na 100% otrzymać typ z wysokim kursem?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (4)
   kilka dni temu

   Odpowiedz do Użytkownika VARMIOK. 

   Twój komentarz zawiera absolutnie nieprawdziwe informacje, ale to wynika tylko i wyłącznie z tego, że NIE ZNASZ regulaminu serwisu.

   1. "Jednak chwile potem stwierdzili że odwołano mecz (czyli usługa nie została wykonana)" - To nie my decydujemy czy dany mecz zostanie przełożony, odwołany czy się odbędzie. Nie pracujemy ani w FIFA ani w UEFA aby posiadać tego typu informacje. My skupiamy się na analizowaniu wydarzeń sportowych a nie na tym, czy mecz się odbędzie czy też nie bo na to nigdy nie będziemy mieć wpływu - może być boisko zalane, może być śnieg. 

   Pisząc, że usługa nie została wykonana kłamiesz. Przypomnę, że UŻYTKOWNIK KUPUJE DOSTĘP DO PAKIETU VIP NA JEDEN DZIEŃ. Już w momencie wysłania TYPU VIP Użytkownikowi - pakiet JEST ZREALIZOWANY oraz usługa JUŻ w momencie wysłania typu została WYKONANA zgodnie z zawartą umową sprzedaży. To czy mecz się odbędzie czy też nie z formalnego punktu widzenia nie ma żadnego znaczenia, bo Użytkownik kupił jedynie dostęp do pakietu VIP na jeden dzień - i przecież dostęp dostał! A to, że mecz przełożony - my na to wpływu nie mamy. 

   To, że 'rozliczono' Ci ten dzień po kursie 1.00 i wysłano Ci również VIP na dzień kolejny to jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE nasza dobra wola a nie obowiązek! Jest to nasza dobra wola, że WYSŁANO CI VIP ZA DARMO NA KOLEJNY DZIEŃ! Skoro tego nie doceniłeś i skoro tego nie doceniasz to tylko świadczy o tym, że nie zasługujesz na współpracę z nami, czyli prawdopodobnie najlepszym serwisem w Europie. 

   2. "I dobroduszni dali VIP na kolejny dzień (zmienili usługę)" - NIE, nie zmieniliśmy Ci usługi. Dostałeś to co zapłaciłeś. Zapłaciłeś za jeden dzień VIP - otrzymałeś jeden dzień VIP (akurat trafiłeś na mecz przełożony, czyli miałeś pecha bo w tym momencie twój pakiet wygasł, został zakończony, zrealizowany). Ale, że jesteśmy profesjonalistami to dopisaliśmy Ci jeden dzień VIP GRATIS z racji, że tamten mecz był przełożony. DOCEŃ TO a nie oczerniaj!

   3. "Z tego co mi wiadomo to zmiana usługi na inną bez zgody usługobiorcy nie jest legalna." - kolejne kłamstwo. Odpowiedz na nie znajdziesz powyżej, tj. punkt 1 i 2. Jeśli twierdzisz, że Cię oszukano to idź na policję - bardzo szybko cię wyprowadzą tam z błędu. Dlaczego cwaniakujesz tylko w Internecie? 

   Nie wyżywaj się na nas, że NIE ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z REGULAMINEM oraz nie wyżywaj się na nas tylko dlatego, że sobie coś sam wmówiłeś. Czytaj w przyszłości dokładnie wszystkie umowy sprzedaży - unikniesz nerwów.

   ODPOWIEDZ DO KWOY: Zaproponowaliśmy taki sposób weryfikacji surebetom już we wrześniu - nie zgodziły się - zatem nie będziemy nikomu nic udowadniać, ponieważ nie musimy nikomu nic udowadniać. Mamy stałych klientów - a klientów którzy czytają surebety nie tylko nie potrzebujemy ale również nie chcemy ponieważ są to TYPOWI POLACY, którzy w dzień chcieliby zostać milionerami i to najlepiej za darmo. (WY NAM ŁASKI NIE ROBICIE ŻE U NAS COŚ KUPUJECIE! Wy u nas kupujecie, bo jesteśmy NAJLEPSI, a najśmieszniejsze jest to, że ostatnio zakupiło dwóch użytkowników którzy w przeszłości oddali tutaj komentarz nas hejtujący! To tylko świadczy o tym, że sami nie wierzycie sobie ludzie! 

   Wy nie rozumiecie prostych komunikatów i prostych zapisów tj. tego, że mamy 3 dni robocze na realizację pakietu. 

   To dla Waszego dobra jest ten zapis, bo co jakbyś kupił pakiet VIP w dniu kiedy VIPA nie ma lub już był zakończony? Wtedy 249 zł by Ci przepadało i wtedy nazywalibyście nas również oszustami, że pakiet jest realizowany od razu i nie dostałem nic. Nie widzicie tego, że nieważne co zrobimy i tak dla Was będziemy oszustami? (DLA WAS czyli dla osób które tutaj komentują).

   Weźcie się zastanówcie nad tym co piszecie! 

   Nie znudziły Wam się te żenujące komentarze? Nie jest Wam wstyd, że w XXI wieku nie umiecie czytać regulaminu i umów sprzedaży? 

   Chłopaki - abyśmy się zrozumieli - jeśli coś Wam nie pasuje lub ktoś czuje się oszukany - udajcie się na policję lub do jakiegoś prawnika - bardzo szybko was wyprowadzą z błędu, bardzo szybko Was wyprostują i bardzo szybko się uciszycie. W razie potrzeby - bardzo szybko zweryfikujemy to co piszecie z tym co FAKTYCZNIE ZAKUPILIŚCIE i bardzo chętnie pokażemy nasze umowy sprzedaży oraz dowody potwierdzające realizację każdego pakietu prawidłowo, zgodnie z zawartą umową sprzedaży. (UDOWODNIMY WAM ŻE NIE MACIE RACJI W ZALEDWIE 6 MINUT). Różnica między nami jest taka - że WY POMAWIACIE I KŁAMIECIE chcąc zabłysnąć - my nie szukamy poklasku bo znamy swoją wartość i nie potrzebujemy Waszej atencji. 

   Komentując tutaj - marnujecie swój czas oraz marnujecie swoje pakiety Internetowe. Lepiej obejrzycie sobie jakiś skrót meczu na 'meczykach' - bo nas tymi komentarzami nie zniszczycie, wręcz przeciwnie - z każdym dniem rośniemy co widać po wzrośnie stałych klientów. 

   Jeśli zarzucacie nam, że czymś żonglujemy zakupcie od razu pakiet VIP na 5 dni - w czym problem? Nie stać Was? To skoro Cię nie stać to znak, że chciałbyś w jeden dzień być milionerem. Zasmucę Cię - to niemożliwe nawet z nami.

   SZANOWNY PAN KUPIŁ VIP ZA 249 zł i mamy być mu wdzięczni, że cokolwiek u nas zakupił. Po jednym dniu oceniasz serwis? Nie uważasz że to żałosne i subiektywne? Kup 20 dni VIP - wtedy oceniaj - gwarantuję Ci, że już nie skomentujesz i się uciszysz.

   Perfekcja to nasze drugie imię!

   PS: Komisariat policji czynny jest chyba już od godziny 7:00 - nie krępujcie się Panowie! Będziecie mieć czarno na białym, że NIE MACIE racji!


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   kilka dni temu

   Witam. Ja też straciłem kilka tysięcy na ich niby typach z kursami ponad 20 których nigdy nie otrzymałem!! Wtedy byli pod nazwą Legalnetypy.com. To ci sami naciągacze co wtedy tylko zmienili nazwę! Też kupiłem kilka razy ich typ niby na nap kurs 20, a potem okazało się że mecz został przełożony albo odwołany. A była taka sytuacja że ten mecz który podali był już dawno odwołany , kilka dni wcześniej! Potem mi pisali że kolejny typ wyślą mi za darmo z kursem 20 co oczywiście było kłamstwem. Potem też mi wysłali jakiś typy z kursem poniżej trzech , które i tak nie wchodziły. To jest jedna wielka ściema zwykle oszusty!! 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (3)
   kilka dni temu

   Na stronie napisali że do 16.00 kwalifikuje się na typ vip

   Jednak chwile potem stwierdzili że odwołano mecz (czyli usługa nie została wykonana)

   I dobroduszni dali VIP na kolejny dzień (zmienili usługę)

   Z tego co mi wiadomo to zmiana usługi na inną bez zgody usługobiorcy nie jest legalna.

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (207)
   kilka dni temu

   A ja proponuję właścicielowi ProTypyCom wstawić tutaj kilka typów o wysokich kursach, których nikt z komentujących nie widział, a które (wg właściciela serwisu) były wysłane do niektórych klientów. 

   Skoro to najlepszy serwis w Europie, niech udowodni to w łatwy i przejrzysty sposób. 

   Podejrzewam jednak, że mecz, którego miałby dotyczyć wysoki kurs zostanie zapewne przeniesiony... ;) 

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (4)
   kilka dni temu

   Witamy serdecznie, 

   Zostaliśmy poproszeni przez jednego z klientów aby ustosunkować się do zawartych tutaj komentarzy, to też zrobimy. 

   WAŻNE: Jeśli ktokolwiek twierdzi, że go oszukano to zapraszamy na policję złożyć zeznania - bardzo szybko Was wyprowadzą z błędu i bardzo szybko się uciszycie. 

   Informujemy oraz gwarantujemy, że każdy zakupiony pakiet jest realizowany zgodnie z zawartymi umowami sprzedaży co możemy potwierdzić w ciągu 6-7 minut. Pisanie, że "WYMYŚLILI SOBIE JAKIŚ SWÓJ REGULAMIN I SIĘ NIM ZASŁANIAJĄ" jest podważeniem kompetencji prawniczych, gdyż regulamin został napisany przez zespół prawników od prawa e-commerce. (KOSZT 2460 zł). 

   Dodatkowo nigdy nikogo nie wprowadziliśmy w błąd. Zgodnie z regulaminem Produkt dostarczany jest do klienta w terminie do 3 dni roboczych o czym mówi ten zapis: Usługodawca rozpoczyna dostarczanie Produktu w formie przesyłki/przesyłek elektronicznych, w terminie 3 Dni Roboczych od dnia zaksięgowania płatności na koncie bankowym lub rozliczeniowym Usługodawcy. 

   Zatem skoro mamy 3 dni robocze to dlaczego mamy się spieszyć? Kupujcie regularnie, wtedy nie będziecie mieć takich problemów.

   Jeśli zatem nie czytacie regulaminów to jest to Wasze niedopatrzenie, Wasz problem i nie oznacza to, że ktoś Was wprowadził w błąd. Pakiety realizowane są zgodnie z regulaminem, który MUSICIE ZAAKCEPTOWAĆ, aby móc złożyć zamówienie. Jeśli regulamin Wam się nie podoba i go nie akceptujecie, to po prostu nie składajcie zamówień. Uważamy, że to logiczne.

   Dodamy, że Użytkownik zgodnie z prawem może odstąpić od zawartej umowy w ciągu 14 dni dopóki pakiet nie został zrealizowany! Zatem nadal nie rozumiemy Waszych pretensji. (BO SĄ WYSSANE Z PALCA - i wy to wiecie, ale musicie sobie popisać).

   WAŻNE: Najbardziej zabawne są komentarze Użytkownika "kasterek" oraz ostatniego Pana który stwierdził, że wpłacił nam już 3 tysiące złotych. Jeśli myślicie to już wiecie, że jeśli bylibyśmy OSZUSTAMI to nikt nie kupiłby pakietu 12 razy. (12 razy 249 zł = 3000 zł). Skoro ktoś kupił pakiet VIP 12 razy to tylko dowodzi temu, że jesteśmy profesjonalistami, nasze archiwum jest w 100% prawdziwe, jesteśmy uczciwi oraz dowodzi to przede wszystkim temu, ŻE WARTO korzystać z serwisu. Logicznym jest, że jeśli byśmy tych Panów oszukali to wpłaciliby pieniądze jeden raz a nie dwanaście razy. (Jeśli poszedłem do restauracji i zamówiłem schabowego i on byłby niedobry to czy poszedłbym do tej samej restauracji na tego samego niedobrego schabowego jeszcze 12 razy? NIE. Zatem jeśli ktoś tutaj w tym serwisie MYŚLI to wie, że te komentarze to wysypisko zorganizowanego hejtu oraz ataku na nas. Pisanie, że są OSZUSTAMI bo kupiłem u nich pakiety za 3000 zł świadczy tylko o poziomie intelektualnym tego co komentarz zamieścił. Skoro jesteśmy oszustami to dlaczego kupowałeś pakiet aż 12 razy? Odpowiedz jest prosta: BO BYŁO WARTO. A teraz zapewne straciłeś pieniądze i musisz odreagować i wyżyć się na uczciwych ludziach tylko dlatego, że jesteś zazdrosny. 

   WAŻNE: Jeśli ktokolwiek twierdzi, że go oszukano to zapraszamy na policję złożyć zeznania - bardzo szybko Was wyprowadzą z błędu i bardzo szybko się uciszycie. 

   My robimy swoje a Wy się przyglądajcie i podziwiajcie prawdopodobnie najlepszy serwis w Europie! Osoby które doceniają nasz serwis - dziękujemy Wam za to - dziękujemy, że dzięki tym wpisom dokonujecie jeszcze częściej zakupów - to bardzo miłe, że jesteście z nami i możemy na Was liczyć! 

   PS: Pamiętajcie - bać mogą się tylko oszuści!

   Odpowiedzi: 2
   0 3 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1352)
   kilka dni temu

   Niestety panowie, daliście się nabrać oszustowi.

   Skoro nie żal wam 3000 PLN na typy, to proponuję opłacić kumatego prawnika i skierować go do mnie z podaniem jego danych osobowych, by ktoś z protypy nie podszył się pod prawnika.

   Ja przekażę mu materiały obciążające protypy.com, a on powie co z tym można zrobić.

   Najbardziej realne wydaje mi się ściganie oszusta z urzędu (prokuratura) albo pozew cywilny (pozew zbiorowy raczej się nie uda).

   Oszust będzie działał bezkarnie dopóki ktoś mu się nie dobierze prawnie do skóry. Większości osób nie chce się wchodzić na drogę sądową, ale jak oszust będzie musiał sobie pojeździć po kraju ws. rozpraw, to go kieszeń zaboli.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top