SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Sekabet to bukmacher dostępny w języku polskim, charakteryzujący się bardzo bogatą ofertą zdarzeń (w tym także na żywo) i dobrymi kursami. Z drugiej strony, krążą o nich mieszane opinie wśród graczy.

  Bonus cashback w Sekabet 100% do 25 EUR

  sekabet468x60.gif

  Zarejestruj się w Sekabet

  Fakty dotyczące Sekabet

  Sekabet ma tureckie korzenie. Posługuje się hasłem: nieodzowny adres gier hazardowych.

  Sekabet to bukmacher istniejący w sieci od 2015 roku. Od 2017 roku działa na bardzo mało wiarygodnej sublicencji gamingowej 1668/JAZ z Curacao.

  Sekabet nie posiada oceny SBR. W porównywarce Oddsportal otrzymał ogólną ocenę 3/5 gwiazdek.

  Sekabet może pochwalić się bardzo bogatą ofertą zdarzeń, także tych na żywo. Oprócz dostępności wielu spotkań oferuje mnóstwo zakładów na każde z nich, dodatkowe linie under/over, linie handicapowe itd. W zasadzie ich rynek zakładów na żywo ustępuje jedynie liderującemu w tym aspekcie bet365, co jest bardzo dużym atutem Sekabet.

  Kursy na pierwszy rzut oka również są niezwykle atrakcyjne - np. na popularne ligi europejskie w piłkę nożną marża bukmachera waha się w przedziale 3-5%, czyli bardzo atrakcyjnie. Zagłębiając się jednak bardziej, prowizja Sekabet rośnie na pozostałych rynkach oraz w zakładach na żywo osiągając tam standardową marżę rynkową 8-9%, ostatecznie kształtując wskaźnik payout w okolicach 93%. Po drugiej stronie szali znajdują się jednak stosunkowo niskie limity stawek na poszczególne zdarzenia, wbrew publikowanym deklaracjom.

  Cały interfejs Sekabet (wraz z Regulaminami) przetłumaczony jest na 7 języków, wśród których figuruje także język polski. Z kolei okno przeglądu oferty i zawierania zakładu (BetSlip) dostępne jest w 11 wersjach językowych.

  Sekabet o sobie

  Sekabet bardzo szybko znalazło uznanie wśród wielbicieli zakładów bukmacherskich, kasyna i pokera z całego świata. To zasługa polityki wysokich kursów oraz prowadzenia usług na najwyższym poziomie. Dzisiaj, Sekabet gromadzi wokół siebie entuzjastów branży rozrywkowej z ponad 90 krajów świata, nieustannie rozwijając swoje produkty.

  W naszej ofercie znajdziesz:

  • Szeroki wybór lig sportowych, rodzajów zakładów oraz rozbudowany moduł zakładów na żywo.
  • Wysokie limity.
  • Wyjątkowy i przyjazny wygląd modułu zakładów sportowych.
  • Mnóstwo gier i promocji kasynowych.
  • Wiele sieci pokerowych.
  • Szeroki wybór metod płatności.
  • Szybkie, naprawdę szybkie wypłaty.

  Sekabet powzięło wszelkie możliwe środki do odpowiedniego zabezpieczenia strony, ponadto Sekabet nie prowadzi sprzedaży ani przekazywania danych klientów do swoich operatorów za pomocją e-korespondencji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nasz przyjazny zespół obsługi klienta jest dostępny dla Ciebie 24/7, aby udzielić informacji.

  Istotne punkty Regulaminu Sekabet

  1.6 Należy uważnie przeczytać Warunki Korzystania przed ich zaakceptowaniem. Po zaakceptowaniu Warunków, należy je wydrukować i przechowywać, wraz ze wszelkimi potwierdzającymi wiadomościami email, warunkami dodatkowymi, szczegółami transakcji, regulaminami gier, zasadami uczciwości oraz metodami płatności, dotyczącymi Twojego korzystania ze strony. Pamiętaj o tym, że Warunki mogą ulec zmianie, jak określono w paragrafie 3 poniżej.

  3.3. W przypadku drobnych i małoistotnych zmian, możemy Cię o tym fakcie nie powiadomić, dlatego też zaleca się regularny przegląd Warunków Korzystania za pomocą odnośnika do Warunków Korzystania, znajdującego się na stronie Internetowej.

  5.4 W pewnych okolicznościach możemy potrzebować się z Tobą skontaktować i poprosić o podanie dalszych informacji, aby umożliwić nam dokończenie weryfikacji. W tym celu będziemy mieli prawo wedle uznania wymagać od Ciebie przedstawienia poświadczonego notarialnie dowodu tożsamości lub innego, równoważnego, poświadczonego dowodu tożsamości, zgodnie z prawem właściwym dla Twojej jurysdykcji lub poświadczenia miejsca zamieszkania, rachunków za media, danych bankowych, wyciągów bankowych i referencji bankowych. Dopóki nie otrzymamy tych informacji w satysfakcjonującym dla nas stopniu, możemy wstrzymać możliwość wykonywania przez Ciebie jakiejkolwiek czynności związanej z twoim kontem lub możemy zatrzymać wszelkie kwoty znajdujące się w depozycie konta po jego zamknięciu przez nas, jeżeli będziemy mieli podstawy wierzyć, że celowo podałeś nam nieprawdziwe informacje.

  7.2 Zgadzasz się również nie wykonywać obciążeń zwrotnych, wycofań ani w inny sposób anulować depozytów na swoje konto, a gdyby taka sytuacja nastąpiła, zgadzasz się dokonać kompensaty na naszą korzyść niewpłaconych depozytów, w tym również wydatków poniesionych przez nas w wyniku pobrania Twojego depozytu. Aby uniknąć nieporozumień, Twoje konto nie będzie przez Ciebie używane jako konto bankowe oraz zastrzegamy sobie praco do potrącania opłat administracyjnych, jeżeli zauważymy wpłacanie depozytów i wypłacanie środków z Twojego konta bez współmiernej aktywności w grach (niezależnie od tego, czy zamkniemy lub zawiesimy konto). Pieniądze zdeponowane u nas, na twoim koncie, nie przynoszą odsetek.

  7.5 W zakresie wymaganym przez Twoje lokalne prawo, podatki lub inne organy, jesteś odpowiedzialny za zgłaszanie swoich wygranych i przegranych, wynikających z korzystania z usług.

  7.3 Nasza licencja zobowiązuje nas do informowania klientów o tym, co się dzieje z pieniędzmi, które trzymamy dla Ciebie na koncie oraz zakresie, w jakim te pieniądze są chronione na wypadek niewypłacalności. Pieniądze wpłacane przez Cienie na Twoje konto będą przechowywane na koncie bankowym i/lub koncie escrow, które będzie oddzielone od funduszy naszej spółki. Pieniądze na twoim koncie nie są ubezpieczone, objęte gwarancją, sponsorowane ani w żaden inny sposób chronione jakimkolwiek depozytem ani nie są objęte bankowym systemem ubezpieczeniowym ani żadnym innym podobnym systemem ubezpieczeniowym. W związku z tym, pieniądze na twoim koncie nie są chronione na wypadek niewypłacalności. Spełnia to wymagania Komisji Hazardowej dla segregacji środków klientów na poziomie: segregacja podstawowa.

  7.9 Będziemy się starali spełnić twój wniosek pod względem metody płatności i waluty wypłacanych środków. Nie możemy jednak tego zagwarantować. Dlatego też możemy przetwarzać i wypłacać środki za pomocą innej metody płatności, niż ta wskazana przez Ciebie, na przykład za pomocą innych dostawców usług płatniczych, przekazem bankowym lub przelewem (wszelkie koszty związane z metodami płatności są opisane w sekcji Wypłaty w dziale Pomocy na stronie Internetowej). Podobnie w niektórych przypadkach waluta wypłaty może nie być taka sama, jak w twoim wniosku. W przypadkach, gdy będziemy musieli zmienić walutę Twojego depozytu, stosowany przez nas kurs wymiany znajduje się w dziale Pomocy na stronie Internetowej.

  8.2 Ustalenie, jakie prawo obowiązuje na terenie, na którym się znajdujesz, stanowi twoją wyłączną odpowiedzialność. Powinieneś upewnić się, że będziesz działał legalnie w swojej jurysdykcji podczas zakładania konta i/lub korzystania ze strony, oraz oświadczasz, gwarantujesz i zgadzasz się tego dokonać.

  8.3 Jeżeli dowiemy się, że jesteś rezydentem kraju, w którym korzystanie ze strony nie jest legalne, będziemy mieli prawo do natychmiastowego zamknięcia Twojego konta. W takim przypadku jakikolwiek bilans na koncie w dniu takiego zamknięcia zostanie Ci zrefundowany najszybciej, jak to dla nas możliwe.

  11.7 Zastrzegamy sobie prawo do informowania odpowiednich służb, innych operatorów gier i hazardu, innych dostawców usług online oraz banków, przedsiębiorstw z branży kart kredytowych, dostawców płatności elektronicznych lub innych instytucji finansowych o Twojej tożsamości i wszelkich podejrzewanych zabronionych praktykach, których się dopuściłeś, a Ty oświadczasz, że będziesz z nami w pełni współpracował podczas dochodzenia w tej sprawie.

  12.6 Przysługuje nam prawo w dowolnym momencie (niezależnie od pozostałych postanowień Warunków Korzystania) zamknąć Twoje konto i wypowiedzieć Warunki Korzystania, wysyłając do Ciebie powiadomienie pisemne (lub próbę powiadomienia) na Twoje dane kontaktowe. W przypadku wypowiedzenia z naszej strony, na podstawie paragrafu 12.7, na twój wniosek zwrócimy Ci środki z Twojego konta najszybciej jak to wykonalne.

  23.5 Możemy przechowywać kopie wszelkich komunikatów, które nam wysyłasz (w tym kopii wszelkich e-maili), aby zachować dokładne rejestry informacji, które od Ciebie otrzymaliśmy.

  Zalety Sekabet

  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • strona dostępna w języku polskim
  • czat na żywo po polsku funkcjonujący codziennie od 10:00 do 23:00
  • bardzo bogata oferta dostępnych zdarzeń
  • wysokie kursy (uśredniony wskaźnik payout ~93%)
  • bardzo dobrze rozwinięta sekcja zakładów na żywo
  • obsługa płatności kryptowalutą Bitcoin
  • niskie minimum wpłat/wypłat we wszystkich dostępnych procesorach płatniczych
  • w większości przypadków szybka i przystępna procedura weryfikacji tożsamości (pomimo negatywnego zapisu w Regulaminie mówiącego o zdjęciu dowodu wraz z potwierdzeniem notarialnym)
  • jest bonus mobilny
  • wskaźnik postępu w realizacji bonusu
  • swoboda wyboru loginu

  Wady Sekabet

  • brak waluty PLN
  • działanie na mało wiarygodnej licencji
  • niska wiarygodność, negatywne opinie kilku polskich graczy o problemach z wypłatą bądź bonusem powitalnym
  • brak dbałości o prywatność graczy: affilianci mają podgląd do danych klientów
  • niskie limity sumaryczne i personalne wbrew deklaracjom
  • rozbieżności między Regulaminem a informacjami na live-czacie

  Bonus powitalny w Sekabet

  Sekabet oferuje nowym użytkownim bonus powitalny w postaci cashback w wysokości 100% pierwszej wpłaty do 25 EUR (minimalna wpłata 10 EUR). Pełny i aktualny regulamin jest dostępny zawsze na stronie bukmachera:

  1. Promocja "Oferta Powitalna - Cash Back" jest dostępna dla zarejestrowanych graczy, którzy dokonali wpłaty na konto gracza po raz pierwszy z przeznaczeniem postawienia środków na zakłady sportowe lub zakłady sportowe na żywo.
  2. Oferta ważna jest od 13.02.2017 do 31.12.2017 roku.
  3. Gracz jest uprawniony do zwrotu postawionych środków tylko w przypadku postawienia pierwszego zakładu na wydarzenie/wydarzenia sportowe w ciągu 14 dni od rejestracji.
  4. Aby otrzymać zwrot postawionych środków, należy postawić zakład pojedynczy lub combo (czyli z więcej niż jednym wydarzeniem) po minimalnym kursie 1.80. Tylko pierwszy postawiony zakład może kwalifikować się do zwrotu. Tylko zakład rozstrzygnięty jako przegrany kwalifikuje się do zwrotu.
  5. Minimalna kwota zakładu to 10 EUR/USD.
  6. Maksymalna kwota zwrotu to 25 EUR/USD.
  7. Na przykład: stawiasz pierwszy zakład na dowolne wydarzenie sportowe (zakład pojedynczy, czyli z jednym wydarzeniem lub combo z więcej niż jednym wydarzeniem na kuponie) po minimalnym kursie 1.80 za 25 EUR/USD. Jeżeli twój kupon jest wygrany - zbierasz wygraną jak zazwyczaj i cieszysz się z wygranej. Jeżeli twój kupon jest przegrany - zwrócimy Ci postawioną stawkę, czyli 25 EUR/USD.
  8. Aby otrzymać zwrot, czyli "cash back", należy skontaktować się z biurem obsługi klienta za pomocą czatu na żywo i wyrazić chęć otrzymania zwrotu, podając numer zakładu, którego zwrot ma dotyczyć (można go znaleźć w zakładce "Zadkłady → Historia Zakładów".
  9. Kwota, którą Sekabet zwraca (cash back) musi zostać postawiona w ciągu 7 dni od jej otrzymania.
  10. Kwota wygrana z cash back’u (wygrana minus stawka) musi zostać obrócona 2 razy po minimalnym kursie 1.80.
  11. Jeżeli warunki obrotu nie zostaną spełnione, Sekabet zastrzega sobie prawo do cofnięcia kwoty bonusu i potencjalną wygraną.
  12. Bonus jest dostępny dla graczy z Polski.
  13. Sekabet zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza przed dodaniem bonusu, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.
  14. Sekabet stosuje zasadę "jeden użytkownik - jedno konto" dlatego każdy adres IP, nazwa użytkownika, gracz lub adres e-mail może skorzystać z bonusu tylko raz.
  15. Sekabet zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
  16. Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi Sekabet i Zasadami Sekabet.

  Warunki bonusu są bardzo łatwe. Występuje duże ryzyko nadużyć bonusu, więc proponuję nie wystawiać cierpliwości bukmachera na próbę.

  Moja opinia o Sekabet

  Mój pierwszy kontakt z pracownikiem bukmachera był bardzo nieprzyjemny. Kontaktował się ze mną we wrześniu 2016, bym zarejestrował się do ich programu partnerskiego. Próbowałem się zarejestrować, ale z powodów technicznych nie byłem w stanie zalogować się ponownie. Zgłaszałem opiekunowi problemy z hasłem, które zawierały znaki specjalne (prawdopodobna przyczyna błędów), jednakże ten nie wykazał zaangażowania. 

  Wraz z wejściem nowej ustawy hazardowej, ponownie się nimi zainteresowałem. Opiekun nadal nie był skłonny by mi pomóc. Po 30 minutach udało mi się dogadać na czacie i zarejestrowałem nowe konto. Zgłosiłem swoje uwagi i jestem bardzo ciekaw czy zostaną wdrożone. Na szczęście przekazano mnie innemu opiekunowi i od tej pory mam nadzieję, że będę traktowany poważnie, jak na dyrektora drugiej co do popularności strony o zakładach bukmacherskich w Polsce przystało.

  Teraz trochę konkretów o bukmacherze.

  Sekabet pod względem jakości proponowanych usług jest bardzo dobrym bukmacherem. Niezwykle bogata oferta, wysokie kursy i kontakt po polsku to niewątpliwie ogromne zalety. Po drugiej stronie jest niesłowność (niskie limity), mała wiarygodność (nowy bukmacher, mało wiarygodna jurysdykcja, przewijające się na forach problemy polskich graczy z: wypłatami, przyznaniem bonusu czy limitami). Można go więc zaliczyć na razie do co najwyżej rynkowego średniaka.

  Po wejściu ustawy hazardowej Sekabet znalazł się w Top10 bukmacherów dla Polaków. Jest to ciekawa alternatywa dla bukmacherów naziemnych i konkurencja dla pozostałych Polakom zagranicznych bukmacherów. Warto szukać u nich wysokich kursów i ewentualnie korzystać z dobrodziejstw oferty na żywo przy użyciu rezerw finansowych.

  Sekabet jest bukmacherem, u którego rejestrację na pewno warto mocno rozważyć. Na razie pozostaje bez oceny od SureBety.pl. Stanowczo odradzam deponowanie większych sum z uwagi na nieznaną wiarygodność.

  Rejestracja w Sekabet

  Sekabet obsługuje następujące waluty: EUR, USD, TRY, UAH. Minimalna stawka pojedynczego zakładu wynosi 1 EUR. Aby zarejestrować się w Sekabet, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • kliknij baner lub link poniżej
  • kliknij na górze przycisk "Rejestracja"
  • kliknij "Warunki korzystania" i zapoznaj się z nimi
  • wypełnij formularz prawdziwymi danymi
  • potwierdź konto, klikając w stosowny link na skrzynce mailowej
  • złóż depozyt i możesz rozpocząć grę

  Polakom polecamy wpłaty/wypłaty za pośrednictwem portfela internetowego ecoPayz jako dobra i tańsza opcja niż NETELLER czy Skrill.

  sekabet468x60.gif

  Zarejestruj się w Sekabet

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  Ostatnia aktualizacja: 8.12.2017   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (10)  • (1223)
   14-02-2018 08:58 (śr)

   Sekabet najwyraźniej ma problemy z wypłacalnością.
   Na forum SBR pojawiło się kilka niepokojących wątków:

   https://www.sportsbookreview.com/forum/sportsbooks-industry/3444736-sekabet-scam-stay-away.html

   https://www.sportsbookreview.com/forum/sportsbooks-industry/3448486-sekabet-cheat-their-customers-stay-away.html

   Mocno sugeruję WYPŁATĘ wszystkim, którzy mają tam pieniądze i przeczekanie "burzy".

   Nowym osobom na razie odradzam depozyty.
   Bukmacher pozostaje bez oceny na razie.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1223)
   19-12-2017 10:02 (wt)

   Zostało 12 dni (do 31.12.2017) aby skorzystać z promocji 50% do 100€ dla wpłaty za pomocą ecoPayz do Sekabet:

   https://sekabet.com/pl/jak-wplacic-za-pomoca-ecopayz?refcode=01c3a0dfe4bf4bbcb5aa6794de129a47

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.8.***.***
   15-10-2017 11:29 (nd)

   Witam! Dzisiaj po kontakcie z supportem odebrałem zwrot za pierwszy zakład 25Euro, i spytałem się o wymagany obrót. Dowiedziałem się przez czat że punkt 10 to jest wygrana plus stawka, powiedziano mi że tam w nawiasie ( wygrana - stawka ) To nie jest minus tylko myślnik. Dlatego dalej nie wiem czy to strona wprowadza w błąd czy Pan z czatu. Jakby ktoś się mógł wypowiedzieć na ten temat byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.173.**.***
   18-04-2017 23:27 (wt)

   Czy aby na pewno można dokładać? W 10bet i ich klonach jest pewien zapis o unikaniu limitów i pewne praktyki z tym związane, może sprawdź te sekabet. KS

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (58)
   18-04-2017 19:47 (wt)

   udalo mi sie juz przegrac jakos 1250 eurosow, tak wiec gdy wyjde na zero i bede chcial wyplacic zdam relacje czy to totalny scam czy tez da sie cokolwiek wygrac ;]]]

   na razie zakwalifikowali mnie jako gracza VIP, limity na siatke INPLAY mialem na poczatku 150 euro (mozna dokladac) teraz moge rzucic nawet 700 euro :D

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.235.***.**
   10-04-2017 17:04 (pon)

   To wiodąca firma w Turcji.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (50)
   08-04-2017 22:48 (sob)

   Admin daj spokój z tym bukiem.

   Toż to setny klon 10bet , winmasters........... itd.

   Tego jest w pizd....

   Spójrzcie na oferte w siatce , żenada i kilo mułu. Ciekawe jak z kontami które zlimitują , czy przenoszą limity na te 100 klonów różnych. 

   Nie chce mi się szukać znowu tych klonów ale naprawdę jest ich dużo...

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (58)
   08-04-2017 22:27 (sob)

   wyglada na klona 10bet

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top