SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Surebet - pytania

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Surebety są na tyle zaawansowaną techniką, że bez doświadczenia można napotkać wiele nieprzyjemnych sytuacji, którym można zapobiec. Przedstawiam zestaw najczęstszych pytań dotyczących surebetów.

  1. Czy z surebetami wiąże się jakieś ryzyko straty pieniędzy?

  Jeśli zastosujesz się do wszystkich wskazówek, które opisałem, to nie powinieneś stracić dużych środków.

  Utrata części jest możliwa w wyniku nagłej zmiany kursu, co jest wkalkulowane w "ryzyko surewinhuntera". Im więcej surebetów zagrasz, tym rzadziej będziesz trafiał na takie przypadki. Nauczysz się je omijać. Liczy się szybkie i sprawne działanie, ale zawsze przemyślane.

  Oczywiście zdarzyło mi się stracić pieniądze na surebetach. Inaczej nie napisałbym tej strony. Mimo porażek jestem bardzo dużo na plusie. Jeśli ktoś będzie przestrzegał zasad podanych na SureBety.pl, to zyski znacznie przewyższą straty, powstałe w wyniku błędów.

  Wyznaję dwie podstawowe zasady obstawiając surebety: 

  • graj za tyle ile nie żal ci stracić (mam wyznaczoną maksymalną stawkę na surebet)
  • nie bądź zachłanny

  Staram się również nie grać na siłę i dzięki temu jestem zadowolony z wyników. Mam nadzieję, że nikt nie będzie powtarzał moich błędów.

  2. U których bukmacherów najczęściej występują surebety?

  Najczęściej surebety można znaleźć na linii betfair - jakiś bukmacher. Żeby dowiedzieć się który bukmacher jest aktualnie najbardziej atrakcyjny, wystarczy śledzić przez jakiś czas surebety w porównywarkach kursów i zobaczyć, którzy bukmacherzy najczęściej się powtarzają.

  Zalecam korzystanie z 3-5 bukmacherów na początek i trzymanie w takiej ilości bukmacherów pieniędzy na stałe. W tym obowiązkowo giełda zakładów betfair, gdzie zalecam trzymanie największej ilości środków.

  Rejestracja u kolejnych bukmacherów musi być poparta rzetelnymi powodami. Pieniądz robi pieniądz, więc rejestracja u kolejnych bukmacherów jest kwestią czasu.

  3. Czy surebety są możliwe u bukmacherów naziemnych?

  Tak, zdarzają się, ale ciężko je znaleźć. Są duże problemy w szukaniu ich, bo pozostaje kwestia podatku. Poza tym limity stawek nie są zbyt duże u bukmacherów naziemnych.

  4. Jaką kwotę muszę mieć żeby zacząć grać surebety?

  Według mnie minimalny kapitał powinien wynosić ok. 500-1000zł. Można oczywiście zacząć od niższego kapitału - trzeba wtedy stawiać odpowiednio niższe stawki. Surebety często wykorzystuje się do budowania kapitału początkowego w połączeniu z bonusami powitalnymi.

  Skupienie się tylko na surebetach może spowodować spalenie konta. Wykorzystywanie alternatywnego systemu gry przyspiesza naukę oraz skraca czas potrzebny na obrócenie bonusu. Pozwala to jednak zebrać cenne doświadczenie i pomaga oswoić się z rynkiem zakładów z innej perspektywy. Będą przecież sytuacje, w których będziesz grał coś innego niż surebety.

  Jedni tracą to co zarobili na surebetach, a inni odkrywają w sobie typera. Sprawę trzeba przemyśleć indywidualnie, tak aby móc osiągnąć wyznaczony sobie CEL.

  5. Jakie są realne możliwości zarobkowe grania surebetami w perspektywie miesiąc/rok?

  To wszystko zależy. Głównie od kapitału jaki posiadasz i wiedzy, którą już masz na temat surebetów. 

  Jeden gracz bez wiedzy o surebetach natnie się z dużym kapitałem na limit, a drugi będzie mało zarabiał, bo nie będzie miał wystarczająco środków. Trzeci będzie silnie zmotywowany i będzie sukcesywnie pomnażał kapitał.

  Wszystko zależy od tego jak ktoś szybko się uczy, jak jest zmotywowany i jak sprawnie potrafi wykorzystać swoją wiedzę.

  Mogę napisać, że można wyciągać spokojnie 2000zł/miesiąc, ale jak ktoś sam się o tym nie przekona, to pozostaną to puste słowa.
  Sam wyznacz sobie CEL!

  6. Dlaczego warto grać surebety skoro dają taki mały zysk?

  Surebety nie są grane tylko dla zysku. Często służą do budowania kapitału początkowego, bo przydają się do obracania bonusów. Surebety mają wiele zastosowań.

  7. Czy przelewać za każdym razem pieniądze jak widzę na stronie surebeta?

  Ilość pieniędzy gracza jest ograniczona, więc trzeba dbać o płynność finansową, jednocześnie nie wpłacając/wypłacając za często do/z bukmacherów.

  Nie każdego surebeta warto zagrać. Często zagranie surebeta po wysokim kursie może narazić konto na limit. Lepiej wtedy odpuścić. Trzeba nauczyć się rozróżniać te opłacalne surebety od tych nieopłacalnych. Dodatkowo każda wpłata i wypłata od/do bukmachera pociąga za sobą ok. 3% koszty dla bukmachera. Jeśli będziesz ciągle wpłacał i wypłacał, bukmacher w końcu zacznie Ci to utrudniać lub po prostu zlimituje konto.

  8. Jak długo surebety są aktualne?

  Przeciętny surebet będzie aktualny od kilkunastu sekund do kilku dni. Zależy to od atrakcyjności surebeta, bukmacherów gdzie występuje i od tego jak wiele osób o nim wie.

  Niektóre porównywarkach kursów potrafią mieć nieaktualne dane nawet kilka godzin po zniknięciu surebeta.

  Istnieje prawidłowość, iż surebety utrzymują się dłużej wtedy gdy jest mniej internautów online. Zauważyłem, że w godzinach mniej więcej 24:00-06:00 surebety dłużej się utrzymują niż powinny się utrzymywać. 
  Pomiędzy tymi godzinami zwykle niewiele dochodzi/odchodzi surebetów, więc zwykle nie opłaca się zarywać dla nich nocy :)

  Więcej surebetów jest w weekend, gdyż wtedy jest wystawiane więcej spotkań i więcej osób jest zainteresowane graniem.

  9. Czy jest sens płacić na początku za info o surebetach?

  Nie. Jeśli nie masz dużego kapitału, to nie warto płacić za takie programy. Lepiej zainwestuj w swoją wiedzę i doświadczenie.

  Wyobraź sobie, że dopiero co zrobiłeś prawo jazdy. Nie masz wiele pieniędzy, więc kupowanie nowiutkiego mercedesa jest bez sensu. Nawet jeśli kupiłbyś go na kredyt, to jest duża szansa, że go rozbijesz i popadniesz w długi.

  Powiedziałbym, że płatne programy są kolejnym stopniem wtajemniczenia. Najpierw trzeba nauczyć się porządnie fachu, a potem stopniowo zwiększać swój poziom. Jeśli nauczyłeś się jeździć maluchem bez wspomagania kierownicy, to o ile lepiej powinno Ci iść w lepszym aucie? Ale to wymaga czasu, konsekwencji i cierpliwości!

  10. Czemu jest aż tyle surebetów?

  Bukmacherzy zatrudniają analityków, którzy w różny sposób mogą szacować prawdopodobieństwa zdarzeń. Prawo popytu i podaży uśrednia potem kursy, dlatego surebety znikają po pewnym czasie.

  11. Czy pracownicy bukmacherów szukają surebetów?

  W momencie gdy bukmacher wystawia ofertę kursową, porównuje ją z kursami, które już są wystawione przez innych bukmacherów. Wtedy może zdecydować czy zajmuje pozycję surebetu, w środku rynku czy też blisko granicy najlepszego kursu na rynku na jedną z opcji wyniku.

  Po wystawieniu kursów bukmacherzy sugerują się swoimi danymi. Nie przeszukują stron w poszukiwaniu surebetów. To byłoby nieefektywne. Korzystają za to ze strony BetRadar, od której bukmacher otrzymuje powiadomienia o zmieniających się kursach. Wtedy kurs może zostać skorygowany. Czasem bukmacherzy specjalnie zostawiają pozycję surebetu, żeby zebrać odpowiednią ilość stawek na dany wynik od surewinhunterów.

  W każdej dyscyplinie czy lidze jest jakiś wiodący bukmacher, który zna się najbardziej. Zwykle azjatycki. Następnie kursy są wystawiane/korygowane w Europie i na betfair, a na końcu są bukmacherzy, którzy "zaspali" ze zmianą kursów. I takich właśnie lubimy! :)

  Może się zdarzyć sytuacja, w której bukmacherzy kontaktują się między sobą w przypadku podejrzenia o ustawiony mecz. Pracownicy bukmacherów są ludźmi i mają różne znajomości, także w konkurencyjnych firmach. Często należą do zamkniętych for. Mogą wykorzystać te informacje do zlimitowania pewnych graczy. Przesyłanie danych o graczach między bukmacherami jest nielegalne i grożą za to duże grzywny, więc "limit konta" nie przeniesie się do innego bukmachera, chyba że należy do jednej grupy kapitałowej.

  Zobacz także temat kiedy zmieniają się kursy.

  12. Czy surebety ponad 5% są bezpieczne?

  Trzeba uważać na surebety powyżej 5%, zwłaszcza na rynku przedmeczowym. Mogą powstać w wyniku błędu. Musisz nauczyć się rozpoznawać kiedy kurs jest wynikiem błędu, a kiedy nie, w czym pomogą Ci artykuły zamieszczone na SureBety.pl.

  Zobacz też:
  Zasady rozliczania kreczy
  Limity nakładane przez bukmacherów
  Najlepsi bukmacherzy

  Ostatnia aktualizacja: 3.11.2015

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (9)  • (4)
   09-10-2017 10:50 (pon)

   Witam 

   Czy mozna realnie pograc surebety majac tylko konta u brokerow Sportmarket i AsianConnect?

   Odpowiedzi: 4
   0 1 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (21)
   07-08-2017 06:01 (pon)

   Witam.  Mam pytanie -czy już sprawa opóźnień w subskrypcji typów do użytkowników została definitywnie załatwiona , ???  

   Odpowiedzi: 2
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top