SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  TOTALbet

  Ocena SureBety.pl *
  6,5 / 10
   

  Legalny bukmacher TOTALbet jest własnością polskiego multimilionera - Zbigniewa Benbenka. TOTALbet to nowy polski bukmacher, który oferuje bardzo dobre kursy, świetną ofertę zakładów bukmacherskich (przedmeczowych i na żywo) oraz wysokiej jakości obsługę klienta.

  Zarejestruj się w TOTALbet

  Fakty dotyczące TOTALbet

  TOTALbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

  Firma Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) otrzymała zgodę na prowadzenie lokali zakładów bukmacherskich w styczniu 2018, a dnia 22 marca 2018 polską licencję numer PS4.6831.15.2017 na oferowanie zakładów bukmacherskich w Internecie. Bukmacher TOTALbet miał się pierwotnie nazywać Vitabet, jednak ostatecznie wybrano markę Totalbet.

  Bukmacher TOTALbet należy do grupy holdingowej Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do której należą takie znane marki jak "Super Express" czy "Murator".

  totalbet-strona-www-600.png

  Punkty naziemne

  W październiku 2018 TOTALbet nie posiada jeszcze punktów stacjonarnych. Pierwsze punkty naziemne, w których będzie można obstawiać zakłady bukmacherskie pojawią się w Warszawie i Krakowie w 2019 roku.

  TOTALbet o sobie

  TOTALbet - jesteśmy legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych. Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. 

  Spółka planuje postawić na przemyślane i nowoczesne rozwiązania w zakresie designu, produktu i obsługi klienta. Serwis będzie w pełni responsywny, a do dyspozycji graczy oddane zostaną dedykowane aplikacje mobilne.

  TOTALbet na tle konkurencji chce wyróżniać się m.in. najszerszą na polskim rynku ofertą zakładów na żywo oraz profesjonalną i merytoryczną obsługą klienta, nie zapominając przy tym o atrakcyjnych promocjach i bonusach zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy.

  Zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem z branży zakładów sportowych, a celem Spółki jest stałe dostarczenie na polskim rynku najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań na rynku zakładów bukmacherskich.

  Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem TOTALbet to jakość, na którą czekałeś!

  Grupa ZPR Media

  Właścicielem Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest grupa kapitałowa Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Jej prezesem jest multimilioner Zbigniew Benbenek.

  Grupa ZPR Media ma w Polsce ogromny zasięg medialny, skupiając ponad 12,4 mln internautów miesięcznie poprzez takie znane marki jak:

  Przy takim wsparciu "czwartej władzy" wystartowali bardzo łatwo. Nie mówiąc o tym, że dysponują ogromnym kapitałem.

  totalbet.com i tbet.ro

  Nazwa TOTALbet może się kojarzyć z rumuńskim bukmacherem Totalbet, który działa w Rumunii od 2013 roku na licencji o numerze J3/501/10.04.2013 pod domeną tbet.ro (ciekawe, że TOTALbet.pl nie wykupił totalbet.com, która to domena należy do 365 Media Group od 1998 roku). W Rumunii Totalbet rozwinął się błyskawicznie i w 2018 roku ma już ponad 1900 punktów stacjonarnych.

  Rumuński Totalbet oferuje jedynie najpopularniejsze sporty:

  totalbet-ro-600.png

  Są to więc 2 różne firmy o tej samej nazwie.

  Dziwi fakt, że na polski rynek wybrano markę TOTALbet, która "jest już zajęta" i będzie się niektórym w oczywisty sposób mylić z rumuńskim odpowiednikiem. Pracownicy polskiego TOTALbet twierdzą, że nie ma żadnego powiązania między tymi dwoma bukmacherami.

  Ambasadorzy TOTALbet

  Ambasadorem TOTALbet został komentator platformy NC+ Andrzej Twarowski, który jest jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy sportowych w Polsce. Bukmacher TOTALbet zaproponuje konkursy i promocje z jego udziałem ze szczególnym uwzględnieniem ligi angielskiej, która należy do ulubionych lig pana Andrzeja.

  totalbet-andrzej-twarowski-600.jpg

  eSportowymi ambasadorami TOTALbet zostali "Kubik", czyli Jakub Kubiak i "Morgen", czyli Maciej Żuchowski. Obaj znani z gry Counter-Strike: Global Offensive.

  Zalety TOTALbet

  • bukmacher dostępny w języku polskim
  • bardzo wysoka wiarygodność
  • atrakcyjne kursy
  • bogata oferta
  • dostępne zakłady sportowe na żywo (LIVE)
  • dostęp do pełnej historii zakładów i transakcji na koncie
  • aplikacja mobilna dla użytkowników
  • zakłady specjalne w ofercie

  Wady TOTALbet

  • stawiane kupony podlegają opodatkowaniu (12% podatek obrotowy od kuponu + 10% podatku dochodowego jeśli wygrana przekracza 2.280 PLN)
  • mała liczba punktów naziemnych

  Bonus powitalny 100% do 500 PLN w TOTALbet

  TOTALbet oferuje bonus powitalny dla nowych graczy 100% do 500 PLN.

  totalbet-bonus-500.png

  Aby go uruchomić, wpłać od 1 do 500 PLN. Postaw sumę zakładów równej przynajmniej dwukrotności kwoty depozytu po kursie całkowitym min. @2.0. Twój bonus 100% wartości depozytu zostanie dopisany do "Saldo bonus".

  Aby uwolnić środki z "Saldo bonus" do "Saldo główne" TOTALbet trzeba postawić 6-krotność wartości otrzymanego bonusu na AKO złożone z przynajmniej 3 zdarzeń, gdzie wszystkie składowe mają kurs min. @1.20 i łącznym kursem całkowitym min. @2.0. Wygrane postawione z "Saldo bonus" wpływają na "Saldo bonus". Oczywiście zakłady bukmacherskie wypłacone wcześniej opcją cash-out, nie liczą się do żadnego obrotu.

  Termin ważności bonusu TOTALbet wynosi 60 dni i jest liczony od momentu zaksięgowania go na koncie gracza. Po tym terminie wartość "Saldo bonus" jest zerowana.

  Bukmacher TOTALbet mimo wszystko zastrzega sobie możliwość wykluczenia niektórych graczy z oferty promocyjnej BONUS 500.

  Wszystkie szczegóły bonusów na stronie bukmachera TOTALbet.

  Moja opinia o TOTALbet

  Bardzo mi się podoba jakość kursów TOTALbetu, zwłaszcza w tenisie ziemnym, gdzie oferują 6-9% marżę przy średniej w branży na poziomie ok. 8%.

  Nie znane są jeszcze wysokości limitów stawek. Spodziewam się, że będą podobnej wysokości jak u pozostałych czołowych bukmacherów z rynku polskiego, czyli powyżej 200PLN/zakład kupony będą szły "do akceptacji".

  TOTALbet dopiero zaczyna przygodę na rynku polskim. Stawiają na wysoką jakość obsługi klienta i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Myślę, że bez problemu będą umieli dotrzymać tej obietnicy z Prezesem Zbigniewem Benbenkiem na czele.

  Regulamin TOTALbet

  Ważniejsze punkty Regulaminu TOTALbet:

  7.9. W sytuacji wystąpienia błędu przy wprowadzaniu lub określaniu wartości kursu do oferty zdarzeń, którego charakter jest oczywisty i błąd taki jest wynikiem błędu człowieka lub awarii systemu informatycznego lub wynikiem opóźnienia w transmisji danych w zakładach „na żywo”, Bukmacher zastrzega sobie prawo w każdym momencie do skorygowania błędu w ofercie oraz na kuponach już zawartych oraz wypłaty wygranej według poprawionego kursu. W przypadku, gdy niemożliwe będzie ustalenie poprawnego kursu, wówczas Bukmacher unieważni takie zdarzenie i rozliczy je wg kursu 1,00. Oczywistość błędu, o którym mowa w niniejszym ustępie musi być takiego rodzaju, by można było stwierdzić i udowodnić ją ponad wszelką wątpliwość.

  8.4. Bukmacher ma prawo dowolnie ustalać limity maksymalnej wygranej na poszczególne rodzaje zakładów, wybrane konta graczy lub wybrane rodzaje zdarzeń.

  8.9. Bukmacher dokona wypłaty środków, na rachunek bankowy uczestnika w terminie do 7 dni roboczych liczonych od dnia następnego po dniu, w którym uczestnik zlecił dyspozycję wypłaty.

  8.10. Bukmacher przed dokonaniem wypłaty środków zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych użytkownika w celu potwierdzenia uprawnień co do korzystania z konta przez właściwą osobę. Weryfikacja może zostać przeprowadzona drogą telefoniczną, mailową lub poprzez żądania dosłania dodatkowych kopii dokumentów.

  8.16. Informacje dotyczące wysokości wygranej lub przegranej stanowią tajemnicę uczestnika zakładów, której Bukmacher jest zobowiązany przestrzegać. Informacje o wysokości wygranej albo przegranej są ujawniane wyłącznie na żądanie Generalnego Inspektora Informacji Finansowej, funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej, a także sądu i prokuratora w związku z toczącym się postępowaniem. Informacje o wysokości wygranej albo przegranej są ujawniane także na żądanie Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ramach prowadzonego postępowania sprawdzającego, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. nr 182, poz.1228).

  8.17. Na żądanie Uczestnika zakładów Bukmacher zobowiązany jest do wystawienia imiennego zaświadczenia o uzyskanej przez niego wygranej. Zaświadczenie jest drukiem ścisłego zarachowania, które musi spełniać wymogi określone w obowiązujących przepisach. Zaświadczenie może być wystawione najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną lub po dniu, w którym nastąpiła wypłata (wydanie wygranej).

  Kod promocyjny i rejestracja w TOTALbet

  Klikając w link na SureBety.pl, twój kod promocyjny jest automatycznie uzupełniany w cookies. Samo kliknięcie w nasz link sprawia, że nie potrzebne Ci są żadne kody, aby być uprawnionym do bonusów.

  Instrukcja rejestracji w TOTALbet

  Aby zarejestrować się w TOTALbet, postępuj zgodnie z instrukcją rejestracji:

  • wejdź na stronę bukmachera: TOTALbet
  • kliknij na górze "Promocje" i zapoznaj się z interesującymi Cię Regulaminami
  • w prawym górnym rogu kliknij "Załóż konto"
  • wypełnij prawidłowo formularz prawdziwymi danymi akceptując zapis do "Kasomania" (dostajesz 1 los za każde 10 PLN postawione; szczegóły na stronie bukmachera) i jeśli chcesz to także do bonusu powitalnego
  • odbierz email, by potwierdzić prawdziwość danych
  • polecam wpłacić pierwszy raz przynajmniej 100 PLN (idealnie 500 PLN), aby skorzystać maksymalnie z oferty powitalnej bukmachera; jest ona ważna tylko raz dla nowych graczy
  • bonus pojawi się dopiero po zagraniu za wartość depozytu, dlatego możesz od razu rozpocząć obstawianie

  Płatności w TOTALbet

  Po rejestracji dokonaj wpłaty (bez opłat i prowizji), by rozpocząć obstawianie.
  Minimalna stawka zakładu wynosi 1 PLN

  Dostępne formy płatności są wspierane głównie przez PayU i dotpay:

  • natychmiastowe transakcje online: blik
  • karty płatnicze: VISA, Mastercard
  • portfele: Visa Checkout, Masterpass
  • Paysafecard, TrustPay

  Konto tymczasowe TOTALbet

  Tuż po rejestracji twoje konto gracza ma status "konto tymczasowe". Warto jak najszybciej zweryfikować swoje dane (przesyłając potrzebne dokumenty bukmacherowi TOTALbet), by uzyskać nieograniczone możliwości:

  Konto tymczasowe w TOTALbet
    TYMCZASOWE ZWERYFIKOWANE
  okres ważności do 90 dni bez limitu
  logowanie TAK TAK
  wpłaty TAK TAK
  wypłaty NIE TAK
  suma zakładów powyżej 5000 PLN NIE TAK
  bonus 100% TAK TAK
  freebet 25 PLN NIE TAK

  Zarejestruj się w TOTALbet

  TOTALbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie.

  Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018

  6,5 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (24)  • (178)
   tydzień temu

   Najgorsza lokalna firma z jaka sie spotkalem czekalem 8 dni na kase!!Nikt nie potrafil mi powiedziec czemu przetrzymuja moje srodki!!Zlodziejstwo w bialy dzien dodatkowo dodam ze wygrane ze srodkow bonusowych nie mozna wziasc zaswiadczenia o wygranej!!Wiecej tam nie wroce!!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 94.254.***.**
   23-07-2018 10:04 (pon)

   Sumkoszz

   Ja mam obrót u buka około ~30 tysięcy euro dziennie. Teraz powiedz mi geniuszu jak wyobrażasz sobie od tego 12% podatku.... 

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   17-07-2018 21:31 (wt)

   Jeśli miałbym oceniać to jest porównywalny z fortuną czy iforbetem, czyli jedno wielkie gów.. jedynym plusikiem, który tak naprawdę go odróżnia to jest cashout, nadal to nie wygląda jak cashout, to tylko atrapa by przyciągnąć klientów i na nich zarabiać, bo z cashoutem to nie ma nic wspólnego, a dlaczego? Dlatego, że obstawiając zakład przypuśćmy za 100 zł przy kursie 2.0, już mniejsza z podatkiem 12% bo jeszcze przed meczem, cashout jest dostępny za kwotę 41 zł co jest jak dla mnie przesadą, to tak jakby dwa razy odjąć podatek od zakładu by w razie czego mieć "jeszcze większą" przewagę nad graczem, bo przecież o to chodzi by w jak największym stopniu oskubać gracza, nie dość, że dochodzi podatek to jeszcze obniżka przy cashoucie, ale dalej, postawiłem zakład za 100 zł na wygraną Francji z Urugwajem, przy wyniku 1:0 był dostępny cashout w 39 minucie, uwaga 116 zł do zamknięcia, ale dalej... jest minuta już 41 i cashout jest niedostępny, aż do końca pierwszej połowy gdzie w przerwie został odblokowany, natomiast gdy zaczęła się połowa cashout znów był niedostępny, nie zmienił to nawet wynik 2:0 a cashout odblokował się dopiero, dopiero, po uwaga... 24 minutach drugiej połowy, w minucie 68/69 co jest dla mnie jakimś nieporozumieniem i kwota widniała 148 zł co też jest jakimś nieporozumieniem, potem była groźna akcja i znów został zablokowany aż do 83 minuty, a jaki był wtedy cashout? 166 zł, no dla mnie hit, nie sprawdzałem jak to wygląda podczas meczu koszykówki, ale podejrzewam, że tam już w ogóle są jaja, długo nie będzie bukmachera pokroju Bet365/Unibeta u nas dla bardziej profesjonalnych graczy, będą wchodzić na rynek gów.. takie jak Totalbet, gdzie nie masz możliwości ogrania bukmachera tylko gry "dla przyjemności" jak to zapewne nazywają firmy pokroju Totalbet, nawet nie dają takich szans, bo po co jest podatek 12% bukmacherzy nie płacą podatku od każdego zakładu gracza tylko podatek ogólny więc to im na rękę, dziękuję i dobranoc, po jednym zakładzie moja noga na Totalbet już nie postanie.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 62.233.***.***
   12-07-2018 07:43 (czw)

   Mi zweryfikowali konto w ciągu 2 godzin. Trochę duży wymóg obrotu bonusem powitalnym (6x, min. 3 zdarzenia na kuponie), ale za samą rejestracje freebet 25 zł fajnie. Podoba mi się opcja cash-out, która pozwala wypłacić nawet gdy wygrana jest niższa od stawki kuponu. Pozwala to czasem zebrać część postawionej stawki gdy nam nie idzie. Opcja casha niedostępna dla zagrań z konta bonusowego.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 89.64.**.***
   11-07-2018 17:00 (śr)

   Tragedia, czekam na weryfikację konta prawie drugi tydzień, załoga czatu kompletnie nieogarnięta, sami chyba nie wiedzą co piszą, na razie - dramat.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.10.***.***
   03-07-2018 20:06 (wt)

   to bwin i bet365 nie mogą otrzymać licencji a takie dziadowskie gó wn o otrzymuje?

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (386)
   02-07-2018 07:11 (pon)

   Dzisiaj startują.

   https://totalbet.pl/

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (108)
   22-05-2018 09:01 (wt)

   Mnie interesują tacy bukmacherzy.  Posiadają takie sporty na których się znam. U bukmacherów bez podatku 12% nie można grać plskiej ligi żużlowej i polskiej 3 ligi piłki nożnej. Jeśli ktoś nie zna się na sporcie to wiadomo nie opłaca się grać.  Bo "cwaniakować" jest tam bardzo trudno.

   Odpowiedzi: 4
   0 1 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top