SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Co bukmacher wie o Tobie

  12-03-2015, godzina 10:18 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 16-10-2015 12:51

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 4/5
  Głosów: 2
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie informacje ma o Tobie bukmacher? A ma ich całkiem sporo, z czego wielu graczy nie zdaje sobie sprawy lub nie myśli o tym w ogóle.

  Przy rejestracji większość bukmacherów wymaga podania podstawowych danych, do których dostęp mają pracownicy bukmachera:

  • imię i nazwisko
  • dokładny adres zameldowania (zwykle adres ten jest weryfikowany)
  • data urodzenia
  • email i numer telefonu (email do kontaktu, telefon do weryfikacji)
  • nazwa użytkownika; hasło nie powinno być widoczne w ich systemie
  • pytanie bezpieczeństwa i odpowiedź na nie
  Oprócz tego każde logowanie zostawia ślad

  Bukmacher na pewno wie z jakiego IP nastąpiło logowanie. Potrafi tym samym oszacować rejon świata, w jakim teoretycznie znajduje się użytkownik. Teoretycznie, bo nie da się tego z całą pewnością określić, a niektórzy łączą się z IP zagranicznych, mimo że przebywają w Polsce.

  Na pewno jest godzina i data logowania, wylogowania.

  Na pewno jest pełna historia zakładów. Co z niej można wyczytać? Pomyśl chwilę i puść wodze fantazji :)

  Z tych dwóch danych można bardzo często określić z jakim typem gracza bukmacher ma do czynienia. Im więcej postawionych zakładów, tym łatwiej o trafną charakterystykę.

  Jak zatem widzi Cię bukmacher?

  Czy jesteś dla niego amatorem, który puszcza AKO za minimalne stawki?

  Czy jesteś graczem, który raz stawia 5 a raz 500zł na zakład?

  Czy typujesz tylko niszowe ligi i dyscypliny uzyskując spore profity?

  Te pytania można mnożyć. 
  Głównym celem charakterystyki gracza jest przede wszystkim określenie czy bukmacher będzie miał w przyszłości zysk z takiego gracza (jeśli nie to bukmacher może wprowadzić limit stawek na koncie gracza), a po drugie czy nie jest on wyłudzaczem bonusów.

  Tak działają wszyscy bukmacherzy. Inaczej poszliby z torbami! Jeden nierentowny gracz potrafi "zabrać" bukmacherowi ze 100 albo więcej rentownych graczy.

  Jestem pewien, że nawet Pinnacle Sports stosuje praktyki "poznawania swoich graczy", bo wiedza ta jest bardzo cenna. Ów bukmacher ma najwyższe limity i dlatego prędzej czy później (prawie) wszyscy zawodowi typerzy zakładają tam konto.

  Ten wpis ma Ci uświadomić, że jesteś obserwowany :) Masz wpływ na to jak będziesz postrzegany przez bukmachera. Zachęcam byś uwzględnił to w swojej strategii ogrywania bukmacherów, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś ;)


  Komentarze

  • 2015-04-23 17:34
   Co do praktyk Pinnacle'a - w Pinnacle'u na każdy zakład jest podstawowy limit, czyli taki, jaki dostają wszyscy gracze. Ale jeżeli okaże się, że jesteś amatorem i dostarczycielem pieniędzy w większym stopniu niż surebetowcy, to Twój limit na zakłady jest zwiększany. Czyli zamiast limitów dla dobrych graczy, Pinnacle stosuje podwyższanie limitów dla tych kiepskich; )
  • 2015-03-12 16:55
   kazde wejscie na strone zostawia slad nawet bedac niezalogowanym na konto. chodzi o IP rzecz jasna. tu nastepuje pytanie czy buki rowniez gromadza takie informacje (wg mnie byloby to calkiem rozsadne w okresie przypuscmy ostatniego miesiaca. znacznie ulatwialoby to wykrywanie multikont).
   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top