SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Jak wyeliminować błędy

  22-01-2015, godzina 14:15 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 10-05-2019 11:48

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Początkujący gracz - Łukasz - zadał bardzo ważne pytanie dot. robienia błędów w zakładach bukmacherskich:

  Oglądając twoje filmiki, zdałem sobie sprawę, że taka historia wyników to bardzo ważna sprawa i spodobało mi się to. Też zacznę robić historię, ale np. gdy wygram, to czy mam pisać dlaczego wygrałem, a gdy przegram, to pisać dlaczego tak się stało? A gdy coś mi się będzie wiecznie psuć, to czy najlepiej z tego zrezygnować?

  Moja odpowiedź:

  Świetne pytanie! :)

  Wiele błędów będzie z kategorii "drobnych" lub "nie znalazłeś wystarczająco ważnych informacji".
  W praktyce często nie da się spełnić drugiego punktu i trzeba podejmować decyzje w warunkach niepełnej informacji.

  Nie można jednak dać się zwariować :)
  Jeśli czujesz, że pomaga Ci notowanie powodów błędów do każdego meczu, to rób to. Zawsze możesz przestać. Z doświadczenia wiem, że jednak potem nie będzie Ci się chciało przeglądnąć wypocin z ostatnich 100 meczów pod kątem popełnionych błędów. Jeśli jednak należysz do osób mocno zdeterminowanych i z kategorii "perfekcjonista", to pewnie Ty przeglądniesz potem te notatki.

  Nieperfekcjonistom polecam mniej czasochłonną metodę, która polega na zapisywaniu tylko tych błędów, które uważasz za bardzo ważne, w sensie można było ich uniknąć, i należą do kategorii błędów "podstawowych". Błędem podstawowym jest na przykład "nie sprawdziłem danych nt. gości, a tylko dane dot. gospodarzy". Dopisywałbym także takie błędy, które czujesz, że się powtarzają, ale mimo to nic z nimi nie robisz. Będzie to pewnie irytujące i nie do uniknięcia w początkowej fazie nauki obstawiania zakładów. Jednakże tylko uświadamiając sobie, że popełniasz takie czy takie błędy, będziesz w stanie niektóre lub wszystkie wyeliminować.

  "A gdy coś mi wiecznie będzie psuć to najlepiej z tego zrezygnować?"

  Tak. Ja na przykład przez wiele miesięcy miałem zyski na tradingu i surebetach, a notorycznie miałem straty w zakładach na żywo w bet365.

  W końcu podjąłem decyzję o tym, że drastycznie obniżam stawki dla zakładów na żywo. Sytuacja nie zmieniła się mimo to - dalej notowałem straty w zakładach na żywo. Podjąłem więc decyzję, że już nie będę obstawiał zakładów na żywo w bet365 i trzymam się tego :)


  Komentarze

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top