SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Zakłady szkołą zdobywania informacji

  13-03-2015, godzina 11:41 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 16-10-2015 12:53

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Wysokiej jakości informacja jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na wielkość Twoich zarobków w zakładach bukmacherskich. Bez niej regularne zarobki są praktycznie niemożliwe. Powinieneś się nauczyć zdobywać wartościowe informacje i umieć je wykorzystać na swoją korzyść.

  Szybkość przepływu informacji

  Informacja jest dziś przekazywana znacznie szybciej niż jeszcze 100 lat temu.

  Informacje o zatonięciu Titanica (1912) dotarły do Europy po 8 godzinach telegramem. Publicznie ukazała się w gazecie dzień po tragedii. Dziś informacja o zamachu na World Trade Center ukazała się w telewizji w ciągu kilku-kilkunastu minut od zdarzenia na całym świecie.

  Era wiedzy i informacji

  Skończyła się era przemysłowa, w której siłę roboczą zastąpiono maszynami. 

  Żyjemy w erze wiedzy i informacji. To one są często źródłem i powodem największych bogactw. Dzięki ogólnodostępnej wiedzy liczba milionerów, którzy zbili majątek od zera, jest znacznie większa niż kiedykolwiek. Wystarczy dobry pomysł, dobre źródło informacji i pracowitość.

  Zakłady szkołą życia

  Po co to piszę?

  Zakłady bukmacherskie są szkołą życia. Szkołą zdobywania informacji. Często darmowej informacji. Jeśli umiesz dotrzeć do wartościowych źródeł, zawsze sobie poradzisz także w życiu. Bo nasz świat to świat informacji. Jeszcze przez jakiś czas...

  A jak będzie wyglądał świat za 10, 20, 30 lat?

  W niedalekiej przyszłości podbijemy Marsa, seks będzie cybernetyczny, drony będą monitorowały większe miasta, a prywatność będzie coraz bardziej ograniczana. Firmy będą zbierały dane o każdym kliencie poprzez rozbudowane systemy i bazy danych.

  W końcu era informacji odejdzie do przeszłości. Co ją zastąpi?

  Nie jest to istotne, bo będziesz się umiał przystosować do nowej sytuacji!
  Będzie to płynne przejście. Nie ma znaczenia w jakim świecie się urodziłeś.

  Myśl krytycznie, kreatywnie, edukuj się, nie daj sobą manipulować, zdobywaj cenne źródła informacji, a w obecnym życiu zawsze sobie poradzisz.


  Komentarze

  • 2015-03-14 04:27
   Witam,daje to dużo do myślenia,tak niewiele słów,a tak wiele powiedziane,po zastanowieniu jeszcze więcej niedopowiedziane,czyżby każdy miał szukać swojej drogi?
   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top