SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich


  reklama

  Zobacz opis bukmachera Fortuna

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  SPORTOWE AKTUALNOŚCI BUKMACHERSKIE


  15 kwi
  2019

  LM 16-17.04.2019

  W tym tygodniu nie znalazłem czasu na "poniedziałek z SureBety.pl". Wybaczcie.

  Znajdę jednak chwilę na Ligę Mistrzów, bo przed nami runda rewanżowa i jest naprawdę ciekawie, zwłaszcza w meczu Manchester City - Tottenham:

  Liga Mistrzów

  16.04.2019 (wt)
  21:00 Barcelona - Manchester United (1-szy mecz: 1-0)
  Kursy 1X2: 1.40 TOTALbet - 5.25 totolotek - 7.80 Fortuna
  (wiarygodni bukmacherzy zagraniczni bez podatku 12%: 1.42 - 5.50 - 9.0)

  16.04.2019 (wt)
  21:00 Juventus - Ajax (1-szy mecz: 1-1)
  Kursy 1X2: 1.72 TOTALbet - 3.90 totolotek - 5.40 Fortuna
  (zagraniczni: 1.71 - 3.96 - 5.50)

  17.04.2019 (śr)
  21:00 Porto - Liverpool (1-szy mecz: 0-2)
  Kursy 1X2: 3.70 Fortuna - 3.50 totolotek - 2.12 TOTALbet
  (zagraniczni: 3.80 - 3.50 - 2.15)

  17.04.2019 (śr)
  21:00 Manchester City - Tottenham (1-szy mecz: 0-1)
  Kursy 1X2: 1.35 totolotek - 6.25 totolotek - 9.70 Fortuna
  (zagraniczni: 1.33 - 6.0 - 11.0)

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  11 kwi
  2019

  ecoPayz i Trustly

  Już w sobotę 13.04 startują Play Offy NBA. Najlepsze kursy na te rozgrywki znajdziesz u betbrokerów.

  Zaktualizowałem 2 artykuły dotyczące najbardziej popularnych ostatnio płatności wśród graczy zakładów bukmacherskich: ecoPayz i Trustly.

  Ostatnio postanowiłem trzymać się zasady Pracuj nad swoją największą skałą, bo jeśli się przez nią przebijesz, to reszta już pójdzie łatwo. Moją skałą jest mój nowy projekt Kurs Bukmacherski. Ograniczam się zatem do odpowiedzi na emaile, podstawowe zarządzanie SureBety.pl, by mieć jak najwięcej czasu na dokończenie tej "skały" na maj 2019.

  Żeby Wam to jakoś wynagrodzić, postanowiłem informować Was na bieżąco nad czym aktualnie pracuję. Teraz jestem na etapie zbierania i segregowania wiedzy, jaką chciałbym przekazać. Pierwotnie stworzony pomysł zawierał tylko zaawansowane treści strategiczne. Muszę je mocno uzupełnić o wiele pojęć podstawowych tak, by całość mogła być zrozumiana.

  Komentarze

  • 13-04-2019 18:00:57

   TAK!!!

   Ja tez czytam.

   i to misie podoba brawo ty... admin

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  08 kwi
  2019

  Wiosna 2019

  Poniedziałki polecam spędzić tradycyjnie z SureBety.pl. Ostatnio badaliśmy idealny punkt do obstawienia zakładu. W tym tygodniu chciałbym zrobić wyjątek i odesłać Cię do treści spoza SureBety.pl.

  Miałem bardzo ciężki tydzień. Na zewnątrz mamy coraz piękniejszą pogodę, a to oznacza, że wracamy do zadań, które w zimie nie były możliwe. To może powodować powstawanie pewnych napięć i konfliktów.

  Brian Tracy pisze w Psychologii osiągnięć (którą powinieneś znać), że pierwszym z 7 warunków osiągnięcia sukcesu jest spokój ducha. Spokój ducha to wolność od konfliktów, świadomość że wszystko jest poukładane, a sprawy "załatwione". To dobre relacje z otoczeniem. Jeśli osiągniesz nawet niezmierzone bogactwo (na zakładach), a zabraknie Ci spokoju ducha, to nie będziesz w stanie się tym cieszyć.

  Jeśli miałbyś zrobić dzisiaj tylko 1 rzecz, to chciałbym abyś zdobył tą książkę lub audiobooka (jeśli ją już masz, przeczytaj/przesłuchaj ją ponownie, jeśli czujesz że coś jest nie tak z twoim sukcesem). Jeśli pragniesz sukcesu w życiu, ta książka odmieni twoje życie tak, jak odmieniła moje!

  Co do projektu Kurs Bukmacherski, to udało mi się już uporać z logowaniem i rejestracją do kursu. Pod koniec wdrożenia będę musiał jeszcze przeprowadzić integrację userów SureBety.pl i ten etap będzie zakończony. Moim kolejnym punktem jest sprawdzenie jakiego oprogramowania mi jeszcze brakuje do planu minimum "doskonałych" wrażeń użytkownika :)

  W tym tygodniu nie będę wrzucał informacji o Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Chciałbym się skupić maksymalnie na projekcie.

  Komentarze

  • 11-04-2019 11:32:14

   Tak :)

   Na przykład ty :)

  • anonim
   10-04-2019 22:00:11

   ktoś wogóle to czyta co piszesz  ? :D

    

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  03 kwi
  2019

  Wyniki typerów marzec 2019

  Od poniedziałku 1.04 walczę ze zintegrowaniem logowania z nowym projektem Kurs Bukmacherski, który dla Was przygotowuję. Idzie bardzo opornie, potrzebuję pomocy innych osób, ale na szczęście kwestią czasu jest jak się z tym uporam.

  Wyniki typerów

  Marzec 2019 był spokojny jak chodzi o zyski naszych typerów. Obstawienie wszystkich typów dało zysk +23.6j (+50j w lutym i +80j w styczniu). Mały zysk, ale ważne, że "do przodu".

  Staram się też uporządkować działanie SureBety.pl. Po usunięciu nieaktywnych typerów zostało 5 ekspertów.

  W marcu usuwałem także nieaktywnych userów, którzy są już zablokowani, a w maju ich konta zostaną usunięte. To pomoże mi skupić się na najbardziej lojalnych Czytelnikach, czyli na Tobie :)

  Najlepszy wynik uzyskał georgisd z wynikiem +18j po 3 typach.

  Drugie miejsce zajął Ingelberg (+8j po 14 typach), a podium kończy Messinho z +8j po 3 typach.

  Gratuluję rezultatów i zapraszam do ustawienia powiadomień na wybranych typerów.

  Powiadomienia o typach

  Skończyliśmy prace nad ulepszeniem powiadomień. Problem z opóźnieniami dotyczył głównie skrzynek gmail.com – inne skrzynki raczej działały od razu i opóźnień wcześniej nie stwierdzono.

  Zmieniliśmy nieco wartości i pewne elementy konfiguracyjne, aby wykluczyć opóźnienia. Od strony technicznej (kodu SureBety.pl) jest na pewno wszystko OK.

  Trzeba teraz przez miesiąc poobserwować czy występują jeszcze opóźnienia, a jeśli tak to jak duże. Daj znać, jeśli zauważysz coś niepokojącej na jakiejś skrzynce.

  W powiadomieniach o typie dopisaliśmy informację o czasie dodania typu (screen poniżej) – będzie można teraz łatwo zweryfikować jak często i jak duże opóźnienia występują. Będziesz mógł sobie też przetestować opóźnienia na różnych skrzynkach.

  czas-dodania-typu.png

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  31 mar
  2019

  Start czy falstart?

  Mimo bardzo intensywnej pracy w ostatnim czasie, nie udało mi się zdążyć na 1 kwietnia 2019 z ukończeniem projektu "Kurs Bukmacherski". Teoretycznie mógłbym go zaprezentować, ale brakuje w nim ważnych elementów, na których mi bardzo zależało. To byłby falstart.

  W życiu jak w zakładach

  To mi trochę przypomina sytuację gracza, który przeanalizował bardzo dokładnie spotkanie, czuł że jest gotowy do postawienia zakładu, ale nie wziął pod uwagę wszystkich założeń, bo nie miał możliwości do nich dotrzeć.

  Gracz obstawił gospodarzy. W 15. minucie meczu gospodarze tracą bramkę. Ego gracza zostaje nadszarpnięte, a "jego" drużyna gra beznadziejnie. Są tacy, którzy mimo słabej gry gospodarzy, upatrują w tym szansę "dogrania na gospodarzy", żeby uzyskać wyższy średni kurs. Trzymają się pierwotnej decyzji i obstawiają dalej, ignorując fakt, że zakładane warunki się zmieniły. Mecz kończy się zwycięstwem 0-3 dla gości.

  Nie wiem, czy dobrze dobrałem przykład, ale chodzi mi o to, że w zakładach bukmacherskich, w biznesie czy w życiu, bywają takie sytuacje, w których bardzo się staramy, a mimo to przegrywamy.

  Nie zawsze da się wszystko przewidzieć. Pewne problemy napotykamy dopiero w trakcie rozwoju sytuacji. Trzeba wtedy dostosować plany do nowej sytuacji, a nie trzymać się kurczowo starych ustaleń.

  Upieranie się i obstawanie przy swojej pierwotnej racji bywa bardzo kosztowne. Trzeba umieć przyznać się do błędu, wziąć odpowiedzialność za straty i iść bez mentalnego obciążenia naprzód.

  W idealnej sytuacji decyzja dotycząca nowego zakładu nie powinna być zależna od tego, że właśnie przegrałeś i czujesz się źle. Nie powinna być też zależna od tego, że właśnie wygrałeś i czujesz się fantastycznie. Emocje nie są dobrym doradcą. Większość moich najlepszych decyzji podjąłem "na chłodno".

  Start czy falstart?

  Postanowiłem "na chłodno" podejść do sprawy i wypisałem sobie argumenty ZA uruchomieniem projektu "Kurs Bukmacherski" 1 kwietnia 2019 oraz argumenty PRZECIW.

  Lista argumentów ZA uruchomienie była krótka:

  • dotrzymam słowa,
  • zaspokoję swoje ego.

  Lista PRZECIW obejmowała kilkanaście punktów. Wymienię niektóre z nich:

  • projekt nie jest wystarczająco przygotowany ani przetestowany,
  • mam za mało czasu, by go uruchomić 1.04 w planie minimum,
  • czekając na odpowiedni efekt będę bardziej przygotowany, a użytkownicy bardziej zadowoleni,
  • przy niedoskonałym projekcie szanse sukcesu są na moją niekorzyść,
  • już teraz bardzo się stresuję, a po starcie niedoskonałego projektu ten stan się utrzyma albo nawet pogorszy,
  • zawsze powtarzam, że jak coś robić, to porządnie - uruchomienie projektu będzie wbrew moim przekonaniom.

  Jeszcze 10 lat temu forsowałbym się, żeby tylko uruchomić nowy projekt. Żeby już coś się działo! Ale ze strategicznego punktu widzenia, dłuższa droga często okazuje się krótszą drogą do celu. Jest to dla mnie zbyt ważny projekt, żeby go "spalić".

  Tak i ty powinieneś poświęcić trochę czasu, by przygotować solidnie swój cel, swoją strategię, by nadać kierunek swoim zakładom. Inaczej będziesz się miotał bez ładu i składu.

  Kiedy start?

  Nie potrafię określić kiedy projekt będzie gotowy. Ciągle wyskakują jakieś niespodziewane przeszkody do pokonania. W informatyce najbardziej realnym terminem oddania projektu jest 3-krotna długość pierwotnego założenia :)

  Myślę, że drugi termin przypadnie w maju 2019. Nawet jeśli miałbym go nie dotrzymać, to wolę wyznaczyć jakiś punkt zaczepienia, by mnie motywował, zgodnie z prawem Parkinsona.

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  27 mar
  2019

  Zmiany na stronie 03.2019

  Czyszczenie bazy userów

  Jutro (28.03) wdrażamy blokowanie nieaktywnych userów. Nie wiem ile to zajmie czasu. Przypominam, że konta osób, które nie odpisały na mojego emaila, zostaną zablokowane, a 6 maja 2019 trwale usunięte.
  Proszę się zalogować, by sprawdzić czy dobrze oznaczyłem Twoje konto. W razie pytań napisz do mnie podając login lub email.

  Start 1.04.2019

  W tym tygodniu gros wysiłku skupiam na ukończeniu projektu Kurs Bukmacherski, który ma wystartować 1.04.2019 o godzinie 00:00. Na krótko przed startem powiadomię Was na SureBety.pl w Aktualnościach gdzie znajdziecie nowy projekt.

  Piątek 6:00

  W piątek 29.03.2019 ok. godziny 6:00 robimy drugi restart serwera (pierwszy był w środę o 6:00), aby odświeżyć zrobione w lutym i marcu poprawki na stronie (głównie przyspieszenie strony).

  W czasie restartu strona będzie niedostępna przez max. 10-15 minut.

  Wisła - Legia 31.03

  LVbet oferuje zwrot stawki za ten mecz, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0. Szczegóły na stronie bukmachera.

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  25 mar
  2019

  Cykl życia kursu

  Poniedziałki polecam spędzić z SureBety.pl. W poprzednim tygodniu rozpoczęliśmy badanie technik obstawiania.

  Sprawdź dzisiaj czy moment, w którym obstawiasz zakład jest dobrze dobrany. Czy powinieneś obstawiać zaraz po wystawieniu kursów? Czy może tuż przed rozpoczęciem spotkania, gdy kursy są już ustabilizowane, a składy zespołów oficjalnie podane? Zobacz jak zmieniają się kursy od narodzin do ostatecznego rozliczenia.

  Przygotowuję się jednocześnie do startu nowego projektu "Kurs Bukmacherski".

  Jeszcze mnóstwo do zrobienia i nie wiem czy wyrobię, ale start powinien być 1.04.2019 o godzinie 00:00 :)

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  22 mar
  2019

  Eliminacje do ME 2020 - 24.03

  - ...und es ist die neue Polnische Fussballer - Kristof Piatek!
  (- ...i to jest nowy piłkarz - Krzysztof Piatek!)
  podsumował telewizyjny komentator pierwszą i ostatnią bramkę w 68. minucie meczu kwalifikacji do ME 2020 Austria - Polska (0-1), w którym wygraliśmy zasłużenie. Zobacz skrót.

  W niedzielę czeka nas kolejna potyczka. Tym razem z Łotwą. Oczywiście w międzyczasie inne reprezentacje także walczą ze sobą o awans :) Emocje potrwają do wtorku 26.03!

  Kwalifikacje ME 2020 (24.03.2019 niedziela godz. 20:45)
  Zdarzenie Kurs 1 Kurs X Kurs 2 Kurs
  Poniżej 3.5
  Kurs
  Powyżej 3.5
  Bukmacher
  Polska - Łotwa 1.10 10.25* 22.0* 1.70 2.15* totolotek
    1.12 9.50 18.50 1.65 2.13 Fortuna**
    1.12 10.50 20.75 - - ETOTO
    1.11 10.0 20.0 1.70 2.20 TOTALbet
    1.15 10.0 24.0 1.60 2.05 Forbet
    1.10 10.0 23.0 1.70 2.15 Superbet
    1.10 9.15 24.50 1.65 2.0 Milenium
    1.12 9.75 17.48 1.70 2.15 STS***
    1.12 9.20 17.0 1.76 2.05 LVbet
               
    1.12 10.75 34.0 1.79 2.14 buki zagraniczne

  * - w totolotku możesz zagrać mecze reprezentacji bez podatku 12% (promocja w dniu rozgrywek reprezentacji, min. stawka 20 PLN, brak max. stawki, min. kurs @2.0, zakład singlowy lub LIVE).

  ** - w Fortunie można pograć Polaków w ramach SUPEROFERTY.

  *** - w STS możesz otrzymać bonus 40 PLN, pobierając aplikację mobilną.

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×
  Top