SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  reklama
  Baner Fortuna piłka nożna

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  Dane typera

  Login: kwoy

  Imię:
  Ranga: zaawansowany

  O mnie

  Zarabianiem na zakładach sportowych interesuje się od dawna, od kilku lat "bukmacherka" jest moim źródłem utrzymania. To mój sposób na życie.

  Nie jestem już tylko graczem, jestem również inwestorem. Zakłady bukmacherskie to inwestowanie. A w takim rodzaju działalności bardzo ważnym elementem jest dywersyfikacja ryzyka. Zaczynałem grając jedynie własne typy, ale z czasem zrozumiałem, że wypracowywane zyski uda mi się zmaksymalizować, korzystając także z propozycji graczy bardziej doświadczonych ode mnie.

  Zwykle grywam w Pinnacle (wysokie kursy, wysokie limity) oraz w bet365 (bogata oferta zarówno rynków przedmeczowych, jak i na żywo). Polecam również betfair (giełda zakładów daje naprawdę ogromne możliwości).

  Dobry typer powinien pamiętać o kilku rzeczach.
  1. To, że dziś jesteś "na plus", nie oznacza, że jutro nie stracisz.
  2. Posiadaj odpowiedni kapitał (zbyt mały może spowodować, że po kilku porażkach budżet drastycznie stopnieje - a to zwiększa i tak niemałą już presję).
  3. Nic tak nie uczy wygrywać jak porażki - pokora chłodzi umysł i sprawia, że mocniej stąpamy po ziemi.

  Życzę Wszystkim wysokich limitów i jak najwyższych wygranych. Bądźcie postrachem bukmacherów!


  Zdjęcie:  

  Komentarze użytkownika


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   02-07-2019 13:33 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Po raz kolejny udowodniłeś, że jednak jesteś oszustem. Każdy zainteresowany może sprawdzić kupony z godziny 10:18 (z 1 lipca) i tam zobaczy, że zagrałeś ten wygrany kupon za wirtualne 4000 zł.

   https://zapodaj.net/images/474ebba818450.png

   Sprawdźcie nr kupony podany na blogu - pokrywa się z tym z konta testowego na BAH. Później po prostu doszło do edycji kwoty zakłady i wygranej. To jawne oszustwo.

   Rodionova, Arina - Townsend, Taylor (+1.5/-1.5) (Set Handicap), typ: 1

   To z kolei typ na dziś.


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   01-07-2019 12:58 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Niestety, ale nie pomyliło. Teraz mam już potwierdzenie - jesteś oszustem!

   https://zapodaj.net/images/315caec32bcca.png

   Pod tym linkiem można znaleźć kupony, które puścił jsm na koncie testowym (wystarczy wybrać opcję "zaloguj jako gość") i co ciekawe 2 z 3 nie weszły. Na jego szczęście jeden wszedł.

   Każdy może sprawdzić te kupony - wystarczy przeszukać rozliczone zakłady, uwzględniając godzinę utworzenia kuponu. 

   Ciekawostka. Na blogu jutro pojawi się któryś z typów:

   Tanzania - Algieria [Neutralne miejsce gry] (under/over 8.5) (Ilość rzutów rożnych?), typ: 2 

   Namibia - Wybrzeże Kości Słoniowej [Neutralne miejsce gry] (under/over 0.5) (Poniżej/powyżej, 2. połowa, drużyna 2), typ: 2

   Oczywiście, jeśli któryś z nich wejdzie.

   Podsumowując, jsm to zwykły oszust i naciągacz. Uważajcie!


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   30-06-2019 18:22 (nd)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Wszedłem na Twój blog i sprawdziłem jeden z wygranych typów. Oczywiście jest wygrany, ale jedynie wirtualnie, na koncie testowym (które to umożliwia nam nieograniczone wręcz stawkowanie wirtualnymi środkami, których fizycznie nie posiadamy).

   Prawdopodobnie obstawiasz kilka typów o tym samym kursie i stawce, a później publikujesz na blogu jeden ze zwycięskich. To nie jest uczciwe. Uważajcie, stawki podawane przez jsm są tak wysokie, bo to pieniądze, które nie istnieją. Gdyby był tak dobrym typerem to po pierwsze grałby u innego bukmachera, po drugie na prawdziwym, a nie testowym koncie.


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   07-06-2019 19:29 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @Arektyper

   W takim razie załóż profil na Blogabet (konto jest w pełni darmowe - do rejestracji wystarczy podać e-mail) i podaj nam link do niego. Przez kilka dni będziesz publikować typy i okaże się, czy faktycznie Twoje źródło jest tak dobre jak piszesz.

   W innym razie trudno będzie uwierzyć, że jesteś wiarygodnym typerem, bo niestety, bajki może opowiadać każdy (choć nie twierdzę, że nie jesteś dobrym typerem - po prostu nie ufam z założenia niezweryfikowanym osobom).


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   04-06-2019 10:42 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @Arektyper

   W taki razie proponuję, byś tutaj napisał, co myślisz o BB, o weryfikacji jako typer, oraz o historii typów.

   A tak bardziej na poważnie, szukam dobrych typerów, bo zawsze lepiej zdywersyfikować ryzyko i grać propozycje większej liczby osób niż ograniczać się do jednego lub dwóch źródeł. Jeśli jesteś pewny swojego źródła, publikuj, np. w komentarzach do tego artykułu, swoje typy i pokaż, że jesteś dobry. Nie grozi Ci to, że ludzie będą próbowali Cię oszukać, pisząc do Ciebie z różnych skrzynek pocztowych, a Ty w ten sposób będziesz mógł udowodnić szerszemu gronu, że warto Ci zaufać?

   Więc jak, przyjmiesz to wyzwanie?


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   02-06-2019 19:52 (nd)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   No cóż, sprawdziłem użytkownika Arektyper i też zalecam ostrożność w kontaktach z tą osobą. Co prawda nie udało mi się ustalić, czy jest oszustem, ale informacje podawane przez niego są logicznie niekonsekwentne, co może sugerować, że ma coś do ukrycia.

   1. Chwali się, że posiada dostęp do źródła od kilkunastu miesięcy - niestety nie posiada historii zawartych zakładów (to dziwna sprawa).

   2. Pisze o swoich stawkach, tłumacząc ich wysokość jako wystarczającą, a w wiadomości prywatnej żąda 20 zł tytułem przedpłaty za testowe typy - co może oznaczać, że nie zarabia na typach i liczy, że zarobi na nas. ;)

   3. Brak monitorowania przez niezależny podmiot zewnętrzny (taki jak np. Blogabet) - tłumaczenie jak zwykle to samo: brak czasu na takie rzeczy (choć takowy znajduje się zarówno na korespondencję, jak i na reklamę).

   4. Na podane przeze mnie argumenty reaguje agresją werbalną: obraża, nazywa niedorozwiniętym itp. - takie zachowanie jest zazwyczaj charakterystyczne dla oszustów (kiedy czują, że może nastąpić zdemaskowanie ich, atakują personalnie swojego oponenta).

   Powyższe punkty nie dowodzą oczywiście w sposób klarowny winy użytkownika Arektyper, ale pewne wnioski nasuwają się same. Arektyper gra od kilkunastu miesięcy i do tej pory nie był w stanie zwiększyć stawek, jakie przeznacza na zakłady. Tłumaczy to tym, że obecna stawka spełnia jego wymagania, ale mimo to szuka dodatkowego zarobku w postaci odsprzedaży typów - to rodzi podejrzenia.

   Jego styl wypowiedzi wskazuje na osobę niedojrzałą emocjonalnie lub kogoś młodego. Oba przypadki nie wróżą niczego dobrego. Uważajcie, w mojej ocenie zaufanie mu wiąże się  ogromnym ryzykiem!


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   29-05-2019 12:33 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Uwaga na kolejnego oszusta. Działa pod e-mailem: noexist.fixed.matches@interia.pl (Marek Kowalko - dane pewnie niedługo zmieni). Napisał do mnie, próbując sprytnie mnie podejść. Pisał o tym, że nie ma ustawionych meczów i ludzie, którzy tak twierdzą, to zwyczajnie oszuści, ale nie on, bo on jest typerem.

   Na potwierdzenie swoich słów, podał mi nr kuponów zagranych w Fortunie. Jak się później okazało (po rozmowie z czatem Fortuny), nr kuponów były niepoprawne, oszust edytował stronę internetową przed zrobieniem screenshota. 

   Oszust twierdzi, że nie można sprawdzić kuponów na czacie, ale można. Poniżej zamieszczam screena z rozmowy.

   Link do "kuponów" oszusta: https://zapodaj.net/596478d6cddff.jpg.html
   Screen z rozmowy z konsultantką: https://zapodaj.net/images/14d56fcc779cb.png

   Chodzi o pierwszy z góry kupon (nr kuponu jest niepoprawny, bo takowy nigdy nie został zagrany). 


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   24-05-2019 11:02 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Sprawdziłem również "specjalistę" ukrywającym się pod e-mailem: perfect.polish.matches

   To potwierdzony oszust. Wysłał mi link do zdjęć kuponów z bet365 (https://www.fotosik.pl/u/soccerbetting/album/2520787 - link do całego katalogu). Sprawdziłem pierwszy kupon (nr KL9013668311I) i dostałem info, że był to kupon zagrany w innym terminie oraz przegrany. Wniosek jest prosty - oszust edytował dane (można przy tym skorzystać z opcji "zbadaj" na stronie internetowej) i wkleił je jako wygrany kupon. Uważajcie na ludzi, którzy chwalą się wygranymi rzędu kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy. Odpowiedzcie sobie na proste pytanie. Dlaczego takie osoby potrzebują sprzedawać swoją wiedzę, skoro zarabiają na niej tak duże pieniądze?

   Odpowiedź jest prosta - są oszustami!


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   23-05-2019 15:27 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Przestrzegam prze użytkownikiem o nazwie: Stach.  To prawdopodobnie oszust. Napisałem do niego z prośbą o podanie nr kuponów z STS (założyłem, że takowych nie ma, choć w ogłoszeniu napisał, że gra również i u tego bukmachera), zbył mnie, twierdząc, co jest najciekawsze, że za dużo ryzykuje - nie ma pewności, że po pokazaniu mi kuponów będę chciał kupić od niego jakiś typ. Równocześnie nie przeszkadzało mu podanie typu z płatnością po rozstrzygnięciu meczu (zapewne liczył, że trafi i łatwo zarobi).

   Jego podejście charakteryzuje się brakiem logiki i sensu, dlatego wyczuwam w tym fortel mający na celu zwykłe wyłudzenie pieniędzy (typ prawdopodobnie otrzymacie na zasadzie "może wejdzie i klient zapłaci za kolejny"). Przestrzegam przed tą osobą.

   Równocześnie zapraszam do siebie po konta b365. Po ostatnich zmianach procesu weryfikacji w Skrill oraz Neteller, ponownie skupiłem się na kontach bangladeskich oraz peruwiańskich. Po więcej szczegółów proszę pisać na e-mail: gringo.first@gmail.com


  • (193)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   26-03-2019 18:06 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Poza kontami b365 (nadal dostępne na sprzedaż) poszerzam opcję sprzedaży o konta bwin.

   Dodatkowo można kupić u mnie konta Skrill: niemieckie oraz rosyjskie. A także pakiety dokumentów. Ceny do ustalenia (możliwość rabatów dla hurtowych ilości).

   Nie dajcie się wykorzystywać polskim bukmacherom (taki STS polskich graczy kieruje wąską ofertą z ubogimi kursami oraz podatkiem od obrotu, gdzie dla klientów z UK podatku nie ma, a meczy do obstawienia także więcej) i grajcie na zagranicznych kontach.

   Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: gringo.first@gmail.com

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×