SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich


  reklama

  Zobacz opis bukmachera Fortuna

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  Dane typera

  Login: kwoy

  Imię:
  Ranga: zaawansowany

  O mnie

  Zarabianiem na zakładach sportowych interesuje się od dawna, od kilku lat "bukmacherka" jest moim źródłem utrzymania. To mój sposób na życie.

  Nie jestem już tylko graczem, jestem również inwestorem. Zakłady bukmacherskie to inwestowanie. A w takim rodzaju działalności bardzo ważnym elementem jest dywersyfikacja ryzyka. Zaczynałem grając jedynie własne typy, ale z czasem zrozumiałem, że wypracowywane zyski uda mi się zmaksymalizować, korzystając także z propozycji graczy bardziej doświadczonych ode mnie.

  Zwykle grywam w Pinnacle (wysokie kursy, wysokie limity) oraz w bet365 (bogata oferta zarówno rynków przedmeczowych, jak i na żywo). Polecam również betfair (giełda zakładów daje naprawdę ogromne możliwości).

  Dobry typer powinien pamiętać o kilku rzeczach.
  1. To, że dziś jesteś "na plus", nie oznacza, że jutro nie stracisz.
  2. Posiadaj odpowiedni kapitał (zbyt mały może spowodować, że po kilku porażkach budżet drastycznie stopnieje - a to zwiększa i tak niemałą już presję).
  3. Nic tak nie uczy wygrywać jak porażki - pokora chłodzi umysł i sprawia, że mocniej stąpamy po ziemi.

  Życzę Wszystkim wysokich limitów i jak najwyższych wygranych. Bądźcie postrachem bukmacherów!


  Zdjęcie:  

  Komentarze użytkownika


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   jeden dzień temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Sprawdziłem również "specjalistę" ukrywającym się pod e-mailem: perfect.polish.matches

   To potwierdzony oszust. Wysłał mi link do zdjęć kuponów z bet365 (https://www.fotosik.pl/u/soccerbetting/album/2520787 - link do całego katalogu). Sprawdziłem pierwszy kupon (nr KL9013668311I) i dostałem info, że był to kupon zagrany w innym terminie oraz przegrany. Wniosek jest prosty - oszust edytował dane (można przy tym skorzystać z opcji "zbadaj" na stronie internetowej) i wkleił je jako wygrany kupon. Uważajcie na ludzi, którzy chwalą się wygranymi rzędu kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy. Odpowiedzcie sobie na proste pytanie. Dlaczego takie osoby potrzebują sprzedawać swoją wiedzę, skoro zarabiają na niej tak duże pieniądze?

   Odpowiedź jest prosta - są oszustami!


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   kilka dni temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Przestrzegam prze użytkownikiem o nazwie: Stach.  To prawdopodobnie oszust. Napisałem do niego z prośbą o podanie nr kuponów z STS (założyłem, że takowych nie ma, choć w ogłoszeniu napisał, że gra również i u tego bukmachera), zbył mnie, twierdząc, co jest najciekawsze, że za dużo ryzykuje - nie ma pewności, że po pokazaniu mi kuponów będę chciał kupić od niego jakiś typ. Równocześnie nie przeszkadzało mu podanie typu z płatnością po rozstrzygnięciu meczu (zapewne liczył, że trafi i łatwo zarobi).

   Jego podejście charakteryzuje się brakiem logiki i sensu, dlatego wyczuwam w tym fortel mający na celu zwykłe wyłudzenie pieniędzy (typ prawdopodobnie otrzymacie na zasadzie "może wejdzie i klient zapłaci za kolejny"). Przestrzegam przed tą osobą.

   Równocześnie zapraszam do siebie po konta b365. Po ostatnich zmianach procesu weryfikacji w Skrill oraz Neteller, ponownie skupiłem się na kontach bangladeskich oraz peruwiańskich. Po więcej szczegółów proszę pisać na e-mail: gringo.first@gmail.com


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   26-03-2019 18:06 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Poza kontami b365 (nadal dostępne na sprzedaż) poszerzam opcję sprzedaży o konta bwin.

   Dodatkowo można kupić u mnie konta Skrill: niemieckie oraz rosyjskie. A także pakiety dokumentów. Ceny do ustalenia (możliwość rabatów dla hurtowych ilości).

   Nie dajcie się wykorzystywać polskim bukmacherom (taki STS polskich graczy kieruje wąską ofertą z ubogimi kursami oraz podatkiem od obrotu, gdzie dla klientów z UK podatku nie ma, a meczy do obstawienia także więcej) i grajcie na zagranicznych kontach.

   Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: gringo.first@gmail.com


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie omnibet.pl
   08-11-2018 09:28 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Abstrahując od długości Twojego stażu na portalu (konto zarejestrowane prawdopodobnie w jednym celu - by zareklamować pseudo typerski serwis), zadam pytanie Tobie. Jaki jest sens płacenia za prognozy o kursach 1,20? I nie, na wymienionym przez Ciebie portalu nie ma darmowych prognoz (admin strony życzy sobie za coś takiego pieniądze, co samo w sobie brzmi jak ponury żart), co pokazuje, że albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo zwyczajnie kłamiesz.

   Jeśli wspomniany serwis jest tak dobry, to niech jego właściciel stworzy profil na (całkowicie darmowym) portalu Blogabet (służącym do monitorowania typerów) i niech pokaże, jak robi ten zysk. {#emotions_dlg.wink}

   Piszesz, że nie ma typów, które mają 100% pewności wygranej (i to jedyna kwestia, w której się z Tobą zgadzam), a SportBiznes zdaje się przeczyć tej regule i zakłada, że każdy typ o kursie 1,20 będzie wygrany (a dobrze wiemy, że wydarzenia o niższych kursach potrafią "nie wejść"). Co w przypadku, gdy prognoza okaże się nietrafiona? Tracimy cały budżet i nawet jeśli w ciągu 10 dni trafialiśmy, to 11. dnia tracimy wszystko i musimy zaczynać od nowa. Teoretycznie więc jest możliwa sytuacja w której przez 27 dni wypracowaliśmy kapitał rzędu 83 850 zł, po czym go tracimy (system zakłada grę za całość wygranej z dnia poprzedniego) i po 28 dniach mamy zero.

   Dlaczego SportBiznes pomija w ogóle jakikolwiek czarny scenariusz?! To może od razu łączmy prognozy w zakłady kombinacyjne (przecież i tak wszystkie typy są trafione) i maksymalizujmy zyski... {#emotions_dlg.laughing}

   Podsumowując, SportBiznes pachnie SCAMem na kilometr i odradzam korzystanie z ich usług. Jest to serwis, którego obietnice nijak mają się do rzeczywistości (fantazjowanie o serii 28 trafionych prognoz bez ani jednej porażki...), który posiada słabej jakości stronę internetową (nie ocenia się książki po okładce, ale w tym biznesie "okładka" sporo mówi) i który (co najważniejsze) nie jest monitorowany przez niezależny podmiot. Uważajcie!


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   29-10-2018 11:26 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Na Twoim miejscu zachowałbym ostrożność. Serwis wygląda amatorsko. Wypisują powody, przez które gracze nie zarabiają, równocześnie samemu proponując taką grę. Gra pod kursy i "na taśmę", to właśnie ich system. 

   Ok, ktoś napisze, że wśród kursów 1,20 znajdują ten właściwy, ale nie oszukujmy się, taki kurs właśnie sugeruje tzw. "pewniaka".

   Dlaczego piszę o taśmach, choć proponują grę singlami. Ano dlatego, że zakładają, że typy będą codziennie wygrane, a przecież to jest podstawa taśmy (np na 20 zdarzeń, każde kończy się wygraną gracza). Podobnie jest tutaj, bo jeśli nie jest, to należy pamiętać, że jedną porażkę trzeba odrabiać w kilka dni (urok niskich kursów) i w rzeczywistości nie jest tak różowo, jak podają na stronie.

   Zdecydowanie odradzam serwis. Jeśli ktoś chce grać single o kursie 1,20, to sam może je sobie wybrać, bez potrzeby posiłkowania się wiedzą "ekspertów" z ww. serwisu. {#emotions_dlg.laughing}


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie Co to jest VPN...
   03-10-2018 15:02 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Jako że surebety wyłączyło forum oraz usunęło znaczną część artykułów (w tym te dotyczące pewnego "całorocznego" bukmachera), osoby chcące nadal utrzymywać ze mną kontakt (w sprawach biznesowych lub po prostu do porozmawiania na inne tematy dotyczące zakładów bukmacherskich), proszone są o kontakt pod adresem e-mail: gringo.first@gmail.com


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie Co to jest VPN...
   04-08-2018 07:24 (sob)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Zdecydowanie żaden z prezentowanych tam serwisów nie nada się do gry w b365 (a nawet do korzystania z e-portfeli - kończy się to zazwyczaj czasową blokadą transferu środków) - grupy IP, którymi dysponują te VPN-y są po prostu "spalone" u bukmachera (w CG trafią co prawda jest w miarę "do użycia" adresy IP, ale to kwestia szczęścia). rozwiązaniem są prywatne VPN-y (stawiane na własnym VPS) albo karty SIM zagranicznych operatorów GSM (oferta jest spora).


  • (186)
   30-07-2018 11:06 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Panie Krzysztofie, a nie lepiej pomyśleć o jakimś alternatywnym rozwiązaniu. Usunięcie artykułów to tak naprawdę zgoda na cenzurę, czyli de facto pogodzenie się z porażką. Nie tędy droga. Naprawdę.

   Przeniesienie strony na jakieś zagraniczne serwery lub zmiana formy niektórych artykułów (nie "jak obejść sankcje ustawy hazardowej 2017", a "rozwiązania problemów z łączeniem się ze stronami internetowymi" itp.). W innym razie zniknie jeden z ostatnich bastionów obrony wiedzy na temat zakładów bukmacherskich. Wielu internautów wie, jak sobie radzić z tym, co zastaliśmy po wejściu w życie Ustawy Hazardowej, ale ogrom nowych użytkowników czeka na edukację w tej dziedzinie. 

   Panie Krzysztofie, proszę nie kapitulować!


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie Skrill
   06-05-2018 10:49 (nd)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Niestety, ale obecnie sprzedaję wyłącznie konta bet365 (oraz rachunki Skrill/Neteller).


  • (186)
   kwoy napisał komentarz w temacie omnibet.pl
   08-04-2018 16:53 (nd)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Omnibet to bardzo słabej jakości serwis i nie zmienią tego kolejne wpisy ich przedstawicieli, które zwyczajnie ukrywają słabe strony typerów, mocno eksponując chwilowe zwyżki formy. Wchodząc w statystyki tzw. ekspertów łatwo zauważyć, że ledwie 2 typerów utrzymuje yield na poziomie ponad 10%, co sprawia, że cały serwis wypada bardzo blado w porównaniu do najlepszych typerów z serwisów takich jak: Blogabet, Betrush, Betstyle czy Tipstertube. Lepiej zapłacić nieco więcej i faktycznie dobrze zarabiać.

   Na typach bukmacherskich można naprawdę dobrze zarobić, o ile wybierz się serwis inny niż Omnibet.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×