SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  reklama
  Baner Fortuna piłka nożna

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  Dane typera

  Login: kwoy

  Imię:
  Ranga: zaawansowany

  O mnie

  Zarabianiem na zakładach sportowych interesuje się od dawna, od kilku lat "bukmacherka" jest moim źródłem utrzymania. To mój sposób na życie.

  Nie jestem już tylko graczem, jestem również inwestorem. Zakłady bukmacherskie to inwestowanie. A w takim rodzaju działalności bardzo ważnym elementem jest dywersyfikacja ryzyka. Zaczynałem grając jedynie własne typy, ale z czasem zrozumiałem, że wypracowywane zyski uda mi się zmaksymalizować, korzystając także z propozycji graczy bardziej doświadczonych ode mnie.

  Zwykle grywam w Pinnacle (wysokie kursy, wysokie limity) oraz w bet365 (bogata oferta zarówno rynków przedmeczowych, jak i na żywo). Polecam również betfair (giełda zakładów daje naprawdę ogromne możliwości).

  Dobry typer powinien pamiętać o kilku rzeczach.
  1. To, że dziś jesteś "na plus", nie oznacza, że jutro nie stracisz.
  2. Posiadaj odpowiedni kapitał (zbyt mały może spowodować, że po kilku porażkach budżet drastycznie stopnieje - a to zwiększa i tak niemałą już presję).
  3. Nic tak nie uczy wygrywać jak porażki - pokora chłodzi umysł i sprawia, że mocniej stąpamy po ziemi.

  Życzę Wszystkim wysokich limitów i jak najwyższych wygranych. Bądźcie postrachem bukmacherów!


  Zdjęcie:  

  Komentarze użytkownika


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   jeden dzień temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Nie dość, że oszust, to niestety (dla niego) niezbyt rozgarnięty.

   Wrzucone video to oczywiście nagrywanie wygranych zakładów z konta gościa z bet-at-home (każdy może sprawdzić, wystarczy wybrać konkretną datę - w tym przypadku 16 marca), gdzie oczywiście pokazuje tylko zakładkę "wygrane", żeby pokazać jak skutecznym typerem jest.

   Generalnie zasada wyboru typerów wygląda następująco - ci grający na tzw. soft bukach to zazwyczaj marni typerzy. Dopuszczam oczywiście do siebie sytuację, w której typer zagrał u danego bukmachera (nawet w takim bah-u), bo akurat oferowany kurs był najwyższy. Ale w przypadku bet-at-home regularna gra tam na pewno nie opłaca się (payout nie jest wybitnie wysoki, a i ranking SBR również odstrasza), choć rzekomy typer nie ma o tym pojęcia, ponieważ znalazł łatwy sposób na "wiarygodne" archiwum.

   Na szczęście publikacją tego nagrania  pokazał jedynie, że jest zwykłym naciągaczem. Uważajcie, osoba używającego e-maila: thebiggest.tips@gmail.com to najzwyklejszy oszust!


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   kilka dni temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @Adamson, 

   Zauważ, że nikt nie napisał, że MB24 kogoś oszukało. Nie oskarżamy MB24 o łamanie prawa i oszukiwanie ludzi. Po prostu podejrzewamy ten serwis o takie praktyki. A to są dwie różne rzeczy, które zapewne spowodują, że jakikolwiek pozew będzie bezzasadny.

   Nadal Twoją jedyną drogą obrony MB24 jest atak na SureBety i na mnie, co mnie bawi. Bo od początku, kiedy toczy się ta dyskusja (już kilka tygodniu), byłbyś w stanie udokumentować typy z serwisu MB24 na jakimś serwisie monitorującym (np. w Blogabet), ale Ty zamiast tego wolisz jak mantrę powtarzasz, że MB24 nie potrzebuje monitoringu, bo to zamknięta społeczność.

   Dlatego ja pytam. Po co Wam reklama na SureBety, skoro jesteście zamkniętą społecznością? Po co się tutaj udzielasz, skoro jesteście zamkniętą społecznością? Skąd tak dużo wiesz o działaniach administracji MB24? Czyżbyś był jej członkiem? To o tyle zabawne, że przez cały czas to Ty mnie oskarżasz o administrowanie SureBety.

   SureBety nie prowadzą działalności o charakterze sprzedaży typów. Dlaczego więc dane właściciela serwisu albo ich brak mają świadczyć o stopniu legalności działania firmy? Przecież SureBety nie wystawiają faktur ani rachunków osobom trzecim. To jest forum opiniotwórcze, a nie serwis pokroju MB24 nastawiony na zarobek na naiwnych klientach.

   Nie ma co się oszukiwać. Jeśli jakiś serwis ma tak dobre statystyki to albo znają go wszyscy (a nie tylko członkowie tzw. zamkniętej społeczności), albo to zwykły SCAM. Każdy myślący dokona słusznego wyboru spośród tych opcji.


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   kilka dni temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   W takim razie pokaż archiwum, a nie kilka nic nie znaczących screenshotów. W tym momencie jesteś niewiarygodny. 

   Schemat działania jak u innych. Kilka zrzutów ekranu, jedyny kontakt to e-mail (płatność zapewne za pośrednictwem kodu PSC - zapewnia anonimowość, tak potrzebną oszustom) i oczywiście pisanie o swojej rzekomej skuteczności raz uczciwości.

   Mam nadzieję, że wśród użytkowników SureBety jest coraz mniej osób, które naiwnie "kupią" te zapewnienia. 


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   24-03-2020 08:58 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @Adamson,

   Kolejny raz piszę Ci, że nie mam nic wspólnego z administracja portalu SureBety. Czy potrafisz przyjąć to do wiadomości? Uwierz, nie każdy, kto uważa MB24 za SCAM, to administrator SureBety... {#emotions_dlg.laughing}

   Ludzie potrafią myśleć i zauważyć parę niepokojących faktów. Brak archiwum weryfikowanego przez niezależny podmiot zewnętrzny stanowi poważny zarzut, z którym MB24 nie jest w stanie sobie poradzić. Musisz zaakceptować również fakt, że SureBety (i wielu użytkowników) brak archiwum ocenia jako ogromną wadę danego serwisu. I tak jest również w przypadku MB24. Ty się z nami nie zgadzasz, do czego masz prawo. Ale jeśli nie jesteś w stanie udowodnić nam, że serwis faktycznie jest tak dobry jak piszesz, to być może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wrócić do tej "zamkniętej społeczności".

   Właściciel MB24 nie ma ponoć czasu na udzielanie się na jakiejś tam stronce, ale w międzyczasie jego człowiek odpowiedział już tyle razy, a i pozew także został już przygotowany. I jeśli coś ma być zabawne, to właśnie to jest.


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   18-03-2020 20:07 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @Adamson.

   Po raz kolejny powtarzasz swoją mantrę. Oskarżasz SureBety, choć temat dotyczy MB24. Co bardziej zadziwiające, nadal upierasz się przy tym, że jestem jednym z administratorów SureBety (choć oczywiście nie jestem), co tylko pokazuje z jakiego pokroju człowiekiem mamy do czynienia. Skoro już się oskarżamy o administrowanie serwisami, to moim zdaniem prawdopodobnie jesteś właścicielem (lub innym przedstawicielem) serwisu MB24. I próbujesz odwrócić uwagę od niejasnych działań swojego serwisu, atakując innych.

   Skoro uważasz, że nie potrzebujecie monitoringu, bo jesteście zamkniętą społecznością, to dlaczego nadal wypowiadasz się z w tym temacie? Jeśli macie tak dużo klientów i nie potrzebujecie kolejnych (a o tym świadczy odrzucanie próśb o monitoring), to po co tracisz czas na odpowiadanie w tym wątku?

   Serwis MB24 jest wręcz bliźniaczo podobny w działaniu do ProTypyCom - głośne chwalenie się niezweryfikowanymi wynikami, oszukiwanie klientów poprzez zachęcanie ich do skorzystania z usług serwisu spreparowanym archiwum i późniejsze "chowanie się" za regulaminem. Odradzam wszystkim!


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   15-03-2020 18:21 (nd)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   @Adamson,

   Dlaczego ciągle wypowiadasz się na temat SureBety, skoro artykuł dotyczy właśnie MB24. Nie potrafisz podać żadnych dowodów na potwierdzenie swoich tez (tych odnośnie oskarżeń wobec SureBety oraz tych zachwalających MB24). Z wielu stron padły argumenty przeciw serwisowi MB24. Do najpoważniejszych zarzutów należy brak weryfikacji w niezależnym podmiocie monitorującym. 

   Nasuwa się pytanie, dlaczego MB24 (skoro są tak skuteczni) nie chcą zwiększyć swoich zysków poprzez przyciągnięcie nowych klientów (a tych z pewnością zwabiłaby opcja monitoringu)? Adamson, czy potrafisz przez chwilę nie atakować serwisu SureBety i odpowiedzieć, dlaczego MB24 nie poddały się monitoringowi?


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   07-03-2020 08:36 (sob)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Adamson, prawda jest raczej taka, że każdy kto miał styczność z MB24 wie, że ten serwis to klasyczny SCAM. Wyśle być może jakieś typy, ale na pewno nie może zagwarantować takiej skuteczności. Po prostu żeruje na naiwności innych.

   Dlaczego w sposób merytoryczny nie odniesiesz się do zarzutów? Ciągle tylko piszesz, że korzystasz z usług i jesteś zadowolony. W dodatku atakujesz serwis SureBety, co moim zdaniem oznacza, że faktycznie nie posiadasz żadnych sensownych argumentów, które mógłbyś użyć do obrony wiarygodności MB24. 

   Powtarzam, możesz w bardzo łatwy sposób dowieźć swoich racji - rozpocznij typowanie, nawet tutaj w SureBety, to szybko zweryfikuje, kto z nas ma rację. Jeśli okaże się, że Ty, sam kupię typy z MB24. W innym razie pozostają dla mnie SCAM-em.


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com
   05-03-2020 10:16 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   A miał być ostatni komentarz... Pan Kukiełka pisze o tym, że użytkownicy SureBety nie mają własnego życia, bo interesują się tylko serwisem ProTypyCom. Ale jak widać właściciel ww. strony internetowej ma podobnie i to pomimo obietnic, że już więcej nic nie napisze w tym temacie. 

   ProTypyCom pisze o transparentności, co brzmi jak ponury żart. "Skoro polscy giganci obracający milionami nie wiedzieli(...)" - przecież bukmacherzy często się mylą (choćby przy wystawianiu kursów na dane zdarzenie), więc jak można polegać właśnie na nich, skoro informacje o przełożeniu danego meczu można sprawdzić w innych źródłach? To akurat nie jest profesjonalne podejście, którym się tak chełpicie.

   Świetna i profesjonalna analiza, a serwis nie wie, że mecz został przełożony. Dobry typer to taki, który ma informacje lepsze niż bukmacher (dlatego go pokonuje i zarabia na zakładach), a ProTypyCom tymczasem przyznaje się, że opiera się na informacjach od bukmachera... Czyli rozumiem, szukamy meczu, który zostanie przełożony, ale zakłady na niego "wiszą" jeszcze i jakiegoś bukmachera, więc podamy to jako typ, bo mecz nie odbędzie się, więc nie będzie ryzyka porażki. 

   Tutaj nie ma co się odwoływać do uczciwości p. Kukiełki. Póki na tym zarabia, będzie zasłaniać się regulaminem i nadal prowadzić działalność. Pokonajmy go, edukując innych. Niech ludzie wiedzą, że nie ma klientów, którzy z nim zarabiają (oni są potrzebni serwisowi tylko po to, by wpłacać pieniądze), a to, że ktoś zdecyduje się kupić jakikolwiek pakiet od ProTypyCom, jest spowodowane jedynie tym, że ludzie liczą na szybki i duży zysk. A to w zakładach bukmacherskich jest niemalże niemożliwe.

   Uważajcie na ProTypyCom - prawdopodobnie najgorszy serwis w Europie!


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com
   01-03-2020 12:02 (nd)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Użytkowniku ProTypyCom, nie jestem administratorem. 

   To, że zgadzam się z większością (nie tylko z adminem) w kwestii wiarygodności Twojego serwisu dowodzi raczej, że z ProTypyCom jest coś nie tak. 

   Wysokie kursy trafiane seriami, brak weryfikacji przez niezależny podmiot zewnętrzny i pokrętnie skonstruowany regulamin (dla osób, które wykupią pakiet VIP na dłuższy okres gwarancja zwrotu nie jest przewidziana - chyba wielu domyśli się dlaczego) mówią wiele, jeśli nie wszystko. 

   Zakłady bukmacherskie to maraton, nie da się zwiększyć budżetu ot tak. Gdyby było inaczej, wszyscy (w tym i ja) korzystalibyśmy z usług ww. serwisu. Nie dajcie się omamić.

   ProTypyCom - prawdopodobnie najgorszy serwis w Europie!


  • (237)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   29-02-2020 19:26 (sob)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Oj, Adamson. Takie oskarżenie potraktuję jako komplement...

   Zrozum, jesteś jedyną osobą, która broni tutaj ten serwis. A Twoja obrona nie wygląda zbyt dobrze (zero rzeczowych argumentów, powtarzanie jak mantrę to, że serwis jest dobry), co tylko potęguje wątpliwości. Wręcz daje pewność, że z serwisem jest coś nie tak. Niestety, ale dopóki MoneyBall24 nie będzie monitorowane przez niezależny podmiot, to będzie je można śmiało określać mianem SCAM-u. I nie pomogą tu nawet Twoje kolejne wpisy.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×