SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  reklama

  Dane typera

  Login: kwoy

  Imię:
  Ranga: zaawansowany

  O mnie

  Zarabianiem na zakładach sportowych interesuje się od dawna, od kilku lat "bukmacherka" jest moim źródłem utrzymania. To mój sposób na życie.

  Nie jestem już tylko graczem, jestem również inwestorem. Zakłady bukmacherskie to inwestowanie. A w takim rodzaju działalności bardzo ważnym elementem jest dywersyfikacja ryzyka. Zaczynałem grając jedynie własne typy, ale z czasem zrozumiałem, że wypracowywane zyski uda mi się zmaksymalizować, korzystając także z propozycji graczy bardziej doświadczonych ode mnie.

  Zwykle grywam w Pinnacle (wysokie kursy, wysokie limity) oraz w bet365 (bogata oferta zarówno rynków przedmeczowych, jak i na żywo). Polecam również betfair (giełda zakładów daje naprawdę ogromne możliwości).

  Dobry typer powinien pamiętać o kilku rzeczach.
  1. To, że dziś jesteś "na plus", nie oznacza, że jutro nie stracisz.
  2. Posiadaj odpowiedni kapitał (zbyt mały może spowodować, że po kilku porażkach budżet drastycznie stopnieje - a to zwiększa i tak niemałą już presję).
  3. Nic tak nie uczy wygrywać jak porażki - pokora chłodzi umysł i sprawia, że mocniej stąpamy po ziemi.

  Życzę Wszystkim wysokich limitów i jak najwyższych wygranych. Bądźcie postrachem bukmacherów!


  Zdjęcie:  

  Komentarze użytkownika


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie Betbrokerzy
   kilkanaście godzin temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Ja nie uświadczyłem żadnych problemów, a też gram na klonie pinnka. Co prawda niekiedy zdarza mi się odrzucenie zakładu z powodu zmiany kursów / linii, ale odświeżenie i kolejna próba zazwyczaj rozwiązują problem.

   Z wypłatami natomiast nie miałem żadnego problemu (a wypłacam zazwyczaj kwoty 500-1500 eur) i jeśli nie napiszę na czacie, to pieniądze do maksymalnie do 3-4 godzin i tak lądują na e-portfelu. A u Ciebie jaki jest problem z wypłatą? 


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie Betbrokerzy
   kilkanaście godzin temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   A o jakiego konkretnie chodzi? Bo ja w AC wszystko mam w porządku. 


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   kilka dni temu
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Skoro admin ProTypyCom tutaj napisał, to mam pytanie. Czy p. Wojciech choć raz otrzymał jakiekolwiek wygrane typy (podczas tych 9 zakupów), czy po prostu zostawił niemalże 1800 PLN w kieszenie p. Kukiełki, licząc że kiedyś ten faktycznie trafi jakiś typ (w myśl zasady, że nawet zepsuty zegar dwa razy pokaże dobrą godzinę).

   Pan Kukiełka napisał o tym, ile razy ktoś kupił od niego typy, ale już nie pochwalił się, czy dany klient choć raz dostał typy, na których można było zarobić, a nie stracić. To tylko pokazuje pokrętny marketing z ich strony. Najlepsi w Europie... dobre sobie. 

   Uważajcie na ProTypyCom, prawdopodobnie najgorszy serwis w Europie!

   PS. Bukmacher b365 przywrócił płatności Skrill / Neteller - to świetna wiadomość.


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   30-06-2020 15:49 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Wszedłem ostatnio na stronę ProTypyCom i zauważyłem, że mają zakładkę "darmowe typy" i co ciekawie są to typy o niskich kursach (zazwyczaj w okolicach 1.30). A najlepsza jest oczywiście skuteczność. Facet potrafi nie trafić 4 typów z rzędu o kursie ~1.30. Więc jak on trafia te kursy 12 itp.? Przecież każda w miarę rozgarnięta osoba widzi, że coś jest nie tak. Dlatego anonimom piszącym, że korzystają z ProTypyCom i nie narzekają trzeba powiedzieć stanowczo stop! 

   Uważajcie, ProTypyCom to prawdopodobnie najgorszy serwis w Europie!


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   22-06-2020 13:29 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Na ProTypyCom nawet kursy się już nie zgadzają... ;) Tłumaczone, że złapany wyższy kurs (tak, każdy klient czeka na live, wierząc że złapie wyższy kurs...). 

   Panie Kukiełka, kiedy już Pan się tutaj pojawi, by znów odpisać, to proszę wziąć moja wypowiedź pod uwagę.

   Dwie opcje. Na pewno Pan gra swoje typy. Proszę wrzucić screen kilku kuponów z widocznymi numerami sprzed rozegrania meczów oraz po rozegraniu. Bo teraz zachodzi mocno podejrzenie, że zwyczajnie kradnie Pan kupony innych graczy z czatu STS i przedstawia jako swoje lub swoich klientów. A to zwyczajne oszustwo. Przed tym adwokat już nie ostrzegał?

   No i nieśmiertelna opcja. Profil na Blogabet lub innym niezależnym serwisie monitorującym. Jeśli nie ma Pan czasu, ja mogę prowadzić profil za Pana. Wszystko w imię sprawiedliwości. Jeden miesiąc i wszystko będzie jasne. Albo mylimy się my, albo Pan.


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie omnibet.pl
   22-06-2020 07:51 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Inny profesjonalny serwis? W Polsce? Na myśl przychodzi mi tylko tajper.pl (bo serwisy typu typersi, protipster czy forum bukmacherskie, choć darmowe to mimo wszystko nie ten poziom). Omnibet na polskim rynku wygląda nie najgorzej. I jak napisałem wcześniej, nie jest najgorszym serwisem, ale dobrze wygląda tylko w Polsce. A dziś, w dobie internetu ograniczanie się do polskich serwisów, gdzie zagraniczne są jednak zdecydowanie lepsze, to zły wybór.

   Gdzie?! Tutaj. Gdyby nie nasza dyskusja, to tak naprawdę można byłoby przeczytać tylko laurki przedstawicieli Omnibet. Ciągłe podsumowania, jakie fantastyczne wyniki mają ich typerzy. Szkoda jedynie, że co podsumowanie jakiś inny typer ma świetny wynik, co powoduje, że realny yield większości typerów z serwisu nie przekracza 10% (są wyjątki, którymi warto się zainteresować, np. Mayfield typujący ligi o wysokich limitach czy caat, choć w jego przypadku obawiam się spadków).

   Zależy jak na to spojrzeć. Z jednej strony taka gra jest uciążliwa, ale będąc metodycznym, można do wszystkiego przywyknąć. Grasz na jednym koncie, drugie masz "załadowane" i płynnie na nie przechodzisz w przypadku limitu (zazwyczaj co 1 pick, choć zdarza się, że konto "wytrzyma" nawet 2-3 bety). Jeśli masz solidnego dostawcę kont (teraz jest to problem, zgodzę się, a to wszystko przez wycofanie z b365 płatności via Skrill i Neteller) i rzetelnie do tego podchodzisz, to tracisz mniej czasu niż na etacie, a zarabiasz naprawdę przyzwoicie. 


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie omnibet.pl
   19-06-2020 18:18 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Ależ zgadzam się z Tobą. Omnibet to na pewno nie jest zły serwis, ale od początku pisałem o tym, że to nie nie jest najgorszy serwis (ba, wręcz na rodzimym rynku trudno o lepszy), ale pozostawia mimo wszystko nieco do życzenia. Marketing robi swoje, ale sama reklama to niekiedy za mało. 

   Omnibet to serwis wiarygodny i rzetelny, ale mimo wszystko uważam, że uch ekspertom brakuje jakości.

   Co do Twojego pytania, to niestety tak jest. Jeśli grasz Komso, Betbarbarossa, Doktora, Islandię czy nawet Torasa, to limity lecą w trybie instant. Prawie każdy kręci wyniki na poziomie 30% yield, ale to kosztuje - konta palą się bo bet zazwyczaj (zakładam grę pod kurek, na full limit stake), więc trzeba być na to przygotowanym.


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie omnibet.pl
   19-06-2020 12:11 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   "Różnica sprowadza się tylko do..." 

   A to mała różnica? Dla mnie yield jest istotny. Jeśli jeden typer potrafi zrobić yield na poziomie 25%, a drugi na poziomie 10%, to jest między nimi różnica, zwłaszcza że obaj podają kursy za tym samym bukmacherem.

   A pompowanie yieldu, to dla mnie skakanie między kilkoma bukmacherami. Ok, rozumiem, że takie stanowisko może być kontrowersyjne, ale albo korzystam z usług typera, który ogranicza się powiedzmy do 2 bukmacherów, albo omijam go szerokim łukiem. Bo dla mnie to wtedy pomponowanie kursu. 

   I jeszcze jedno, zagraniczny typerzy często opierają się o kursy z jednego bukmachera i potrafią robić dużo lepsze wyniki niż typerzy z Omnibet.

   No i oczywiście zgadzam się z Tobą w kwestii pinka. Jeśli typer jest w stanie poradzić sobie grając w Pinnacle (oczywiście wtedy i moje wymagania odnośnie yieldu się zmieniają), to dla mnie to wartościowy typer, z którym jestem gotów współpracować.


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie omnibet.pl
   18-06-2020 19:21 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   No właśnie dla mnie gra w różnych softbukach to jest właśnie popmowanie yieldu. Niskie limity na danego typu zdarzenia powodują, że przy yieldzie w okolicach 10% nie można zarobić zbyt wiele, a jak już zaczniesz ogrywać buka, to dany buk jeszcze dodatkowo Cię zlimituje i będzie jeszcze gorzej. Wcześniej zarzucałeś mi, że wyrywam Twoje wypowiedzi z kontekstu, a sam robisz dokładnie to samo. Napisałem, że wg mnie Omnibet nie oszukuje i jest w tej kwestii wiarygodny, dlaczego więc pytasz mnie o wskazanie oszustw ich typerów? Dla mnie wystarczającym ich grzechem jest gra w softbukach i takie a nie inne wyniki u nich osiągane.

   Jeśli ktoś ma do dyspozycji szeroką ofertę i niemalże wszystkie kursy i nie potrafi osiągnąć na nich wyniku choćby w granicach 15%, to dla mnie to nie jest dobry wybór i w takiej sytuacji wybieram zagranicznego typerana z ofertą z b365, który potrafi zrobić yield na poziomie 20% i więcej. 


  • (263)
   kwoy napisał komentarz w temacie omnibet.pl
   18-06-2020 09:40 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   W jednej ze swoich wcześniejszych wypowiedzi napisałem wyraźnie, że Omnibet to jeden z lepszych serwisów w Polsce, (po części wynika to ze znikomej konkurencji), bo strona jest czytelna (choć brakuje wielu funkcjonalności przydatnych z punktu widzenia osoby szukającej typera spełniającego dane wymagania), a sam serwis wiarygodny (nie oszukują, a to w tej branży istotne).

   Co do reszty, napisałem o tym w poprzednich wiadomościach. Typer, który nie potrafi zaoferować yieldu na poziomie 15% na niszowych dyscyplinach, gdzie często podaje zawyżone kursy (bo jakiś buk krzak da kurs 2.0, a pozostali bukmacherzy wystawią realny kurs 1.6) w softbukach, niestety nie jest wart uwagi użytkownika. Bo ten yield 15% to w rzeczywistości wynik dużo niższy.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×