SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  reklama

  Zobacz opis bukmachera ETOTO

  P.S. Jeśli interesują Cię zagraniczni bukmacherzy bez podatku 12%, napisz do mnie.

  Dane typera

  Login: kwoy

  Imię:
  Ranga: zaawansowany

  O mnie

  Zarabianiem na zakładach sportowych interesuje się od dawna, od kilku lat "bukmacherka" jest moim źródłem utrzymania. To mój sposób na życie.

  Nie jestem już tylko graczem, jestem również inwestorem. Zakłady bukmacherskie to inwestowanie. A w takim rodzaju działalności bardzo ważnym elementem jest dywersyfikacja ryzyka. Zaczynałem grając jedynie własne typy, ale z czasem zrozumiałem, że wypracowywane zyski uda mi się zmaksymalizować, korzystając także z propozycji graczy bardziej doświadczonych ode mnie.

  Zwykle grywam w Pinnacle (wysokie kursy, wysokie limity) oraz w bet365 (bogata oferta zarówno rynków przedmeczowych, jak i na żywo). Polecam również betfair (giełda zakładów daje naprawdę ogromne możliwości).

  Dobry typer powinien pamiętać o kilku rzeczach.
  1. To, że dziś jesteś "na plus", nie oznacza, że jutro nie stracisz.
  2. Posiadaj odpowiedni kapitał (zbyt mały może spowodować, że po kilku porażkach budżet drastycznie stopnieje - a to zwiększa i tak niemałą już presję).
  3. Nic tak nie uczy wygrywać jak porażki - pokora chłodzi umysł i sprawia, że mocniej stąpamy po ziemi.

  Życzę Wszystkim wysokich limitów i jak najwyższych wygranych. Bądźcie postrachem bukmacherów!


  Zdjęcie:  

  Komentarze użytkownika


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com
   02-01-2020 14:06 (czw)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Pewnie o ProTypyCom zostało już napisane niemal wszystko, ale odniosę się jeszcze do tego dubla, którego miał się odbyć (i odbył się) z 23 grudnia ub.

   Typy dotyczyły meczu siatkówki Verva - Cuprum (ProTypyCom stawiał na wygraną gości do zera lub do jednego seta - mecz zakończył się gładką wygraną gospodarzy 3-0) oraz meczu piłki nożnej Blackburn - Wigan (ProTypyCom stawiało na ponad 3,5 bramki, gdzie spotkanie zakończyło się remisem 0-0). W obu przypadkach serwis ProTypyCom mocno spudłował (bo oczywiście to były zwykłe "strzelanie", nic więcej - nikt nie ma chyba żadnych wątpliwości), co tylko po raz kolejny dowodzi, że serwis prowadzi zwykły naciągacz, który o zakładach bukmacherskich nie ma praktycznie żadnego pojęcia. Szkoda tylko oszukanych...


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   28-12-2019 15:42 (sob)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Mam tylko nadzieję, że właściciel MB24 pożałował już swojej decyzji odnośnie próby reklamowania tutaj swojego serwisu (nikt chyba nie ma złudzeń, że Adamson to osoba mocno związana z MB24). Odpowiedź (od MoneyBall24), którą wkleił Adamson to żadna odpowiedź z klasą, tylko "wklejka", którą wysyła każdemu. Na moje zapytanie odnośnie archiwum i monitorowania typów odpowiedział właśnie w ten sposób (odpowiedź zawierała się gdzieś pod koniec wywodu), częstując mnie zbędnym pisaniem opisywaniem pozywania serwisu SureBety itp., co o klasie MB24 wcale nie świadczy, tylko o próbach przekierowania uwagi na coś innego. Oczywiście zatytułowano mnie użytkownikiem serwisu MB24, co tylko pokazuje, że taką samą wiadomość dostanie każdy zainteresowany.

   Mam nadzieję, że nikt więcej nie zostanie oszukany.


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   20-12-2019 10:51 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Rozumiem, że dla Adamsona poprawne pisanie to w języku ojczystym to cecha, która sprawia, że jestem administratorem tego serwisu? Potraktuję to jako komplement. :)

   W tym momencie doszliśmy już do pozbawionego krzty merytoryki sposobu argumentowania. Zamiast sensownie bronić serwisu Moneyball24, Adamson zaczął atakować serwis Surebety, co pokazuje że działa w skrajnej desperacji. A to po raz kolejny dowodzi, że z serwisem Moneyball24 jest coś nie tak. Jego przedstawiciele nie próbują w sposób merytoryczny pokazać, że serwis zasługuje na jakąkolwiek szansę, tylko atakują wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają.

   Uważajcie, Moneyball to prawdopodobnie SCAM! 


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   18-12-2019 19:06 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   "Jak widać jest to możliwe" - właśnie nie widać, w tym cały szkopuł. ;)

   I to Ty manipulujesz moimi słowami. Nigdzie nie napisałem, że codziennie. Miałem na myśli, że takie reklamowanie serwisu jest nieetyczne (ile wynosi prawdopodobieństwo, że taki kupon z 15 zakładów wejdzie?), bo kurs takiego kuponu (zakładając, że za postawione 10 EUR wygra się 12000 EUR) wynosi 1200 i jest praktycznie nierealne wygranie czegoś takiego.

   Ale Ty piszesz, że oczywiście się udało, choć dowodów nie masz (bo nie zagrałeś), archiwum również brak, więc jest to bardzo wygodne. 

   Skoro Moneyball24 jest takie dobre, to rzucam mu wyzwanie. Proszę założyć profil prywatny na Blogabet i podać link do niego (nie będziemy widzieć nierozstrzygniętych typów, zobaczymy dopiero te rozliczone) i podać tutaj link do niego.


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   18-12-2019 08:06 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Oczywiście, że nie ma co się czepiać danego serwisu na siłę. Ale brak archiwum oraz niemonitorowanie się u niezależnego podmiotu skreślają Moneyball24 już na starcie (przynajmniej dla mnie).

   A samo pisanie o maksymalnym dziennym zysku (dla pakietu 250 EUR - można zarobić 12000 EUR dziennie, o ile wszystkie 15 typów na kuponie okaże się wygranych, co już samo w sobie wydaje się być czymś niemożliwym) jest zwykłym wabikiem, bo gdyby taki zysk był realny, to właściciel MoneyBall24 powinien zamknąć serwis i skupić się wyłącznie na grze. ;)


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie Moneyball24.co...
   17-12-2019 18:41 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Sprawa jak z ProTypyCom. Lepiej uważać, to zwykły SCAM. Ale odezwał się już pierwszy "naganiacz".


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com
   16-12-2019 13:43 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   I ja coś wkleję. Jakiś czas temu też napisałem do p. Kukiełki, tak naprawdę chcąc potwierdzić, że żadnych pakietów nie przyznaje. 30 dni VIP nie przyznał, odpowiadając oczywiście w swoim stylu (jego zachowanie wiele o nim mówi, niestety...). Natomiast przyznał jednodniowy Typ Insider ("masówka" grana na Inter w meczu LM z Barceloną - to tylko dowodzi, że nie wie, co to prawdziwy insider), który oczywiście "nie wszedł", przez co musiał zamieścić go na stronie. ;)

   Po raz kolejny odradzam korzystanie z serwisu ProTypyCom. To zwykły SCAM, którego właściciel chowa się za regulaminem.

   Załącznik:

  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com
   14-12-2019 19:49 (sob)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Oczywiście ostatnie analizy z wysokimi kursami trafione, co oznacza tylko jedno, odpływ klientów. A to bardzo cieszy. Kolejny oszust zdemaskowany.

   Swoją drogą pan Kukiełka to sam sobie strzelił "samobója", publikując kupony "klientów", gdzie stawki są tak niskie, że nawet nie pokrywają kosztu zakupu analizy (czyżby ludzie grali tylko dla samej gry?), co sugeruje, że screeny kuponów pochodzą z sieci, ewentualnie ze stron bukmacherów (np. z czatu STS).

   Uważajcie, Rafał Kukiełka prowadzi serwis ProTypyCom, który można określić jako SCAM. Uważajcie!


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com
   11-12-2019 10:36 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   To jest zwykły SCAM!

   Hasła reklamowe: najlepsi w Europie czy Typy Insider (gdzie właściciel strony nie wie, co to insider i podejrzewam, że dużo terminów ze słowniczka bukmacherskiego stanowi dla niego problem) oznaczają tylko jedno - zwykłe naciąganie.

   Dlaczego właściciel reklamuje wysoki kurs, po czym, po jego wykupieniu okazuje się, że mecz (którego ten wysoki kurs dotyczył) był przełożony już dzień wcześniej, mimo że właściciel strony po przełożeniu meczu nadal reklamował, że oferuje analizę z wysokim kursem? Dziś na stronie chwali się dwoma "pewniakami", gdzie dubel ma łączny kurs ponad 100. Jeśli ktoś wykupi dostęp na dziś, to zapewne mecze zostaną przełożone, jeśli natomiast nikt nie wykupi to statystyki poszybują w górę.

   Uważajcie, ProTypyCom to SCAM!


  • (218)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com
   10-12-2019 09:37 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Kurs jest różny u różnych bukmacherów - z tym stwierdzeniem trudno polemizować. Ale po prostu proponuję wysyłać klientom kurs od danego bukmachera. Wtedy pretensji o różnice w kursach nie będzie.

   Skoro nie sprzedajesz analiz z wysokim kursem, to po co stosujesz dziwny marketing w postaci chwalenia się tym, że na dany dzień posiadasz "wysoki kurs", po czym (już po zakupie usługi przez klienta), informujesz że mecz (którego dotyczyła analiza) został przełożony? To zwykłe naciąganie klienta. Gdyby nie wysoki kurs, nie zainteresowałby się Twoją usługą. Naprawdę nie widzisz w swoich działaniach niczego nieprawidłowego?

   Zaznaczam raz jeszcze, abstrahując od regulaminu serwisu, nie polecam korzystać z usług ProTypy, ponieważ ten serwis nie jest monitorowany w żadnym niezależnym podmiocie, co sprawia, że nie można nazwać go wiarygodnym.

   I jeśli nawet nie dojdzie do rozprawy sądowej, to wykorzystajmy Surebety jako nośnik dobrej informacji i ostrzeżmy tych, którzy jeszcze nie wiedzą - uważajcie na ProTypyCom - to serwis o znikomej renomie!

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×