SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  etoto

  Ocena SureBety.pl *
  4,5 / 10
   

  ETOTO to legalny, naziemny bukmacher, który rozpoczął działalność w 2011 roku. Swoją ofertę kieruje do amatorów zakładów bukmacherskich mieszkających w Polsce. Atrakcyjny bonus powitalny, możliwość negocjacji kursów i szybkie wypłaty to cechy, które przyciągają graczy.

  Bonus powitalny aż do 1020 PLN

  Zarejestruj się w ETOTO

  Fakty o ETOTO

  Zakres działalności

  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to polski bukmacher naziemny, wpisany do KRS jako spółka działająca od 2011 roku. Spółka działa na podstawie zezwolenia udzielonego przez ministerstwo finansów. Przedmiotem ich działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.

  W listopadzie 2018 ETOTO posiada 25 punktów naziemnych przyjmowania zakładów (28 w listopadzie 2015 roku), z czego większość znajduje się w Krakowie i Łodzi (po 5 punktów). W Warszawie jest otwarta tylko 1 placówka.

  Ambasadorzy ETOTO

  Ambasadorami ETOTO zostali jedni czołowi polscy dziennikarze sportowi, do których należą (na zdjęciu od lewej):

  • Tomasz Hajto - polski piłkarz (1988-2010) i trener piłkarski (2011-2015), reprezentant Polski (1996-2005) i komentator sportowy
  • Roman Kołtoń - współpracownik tygodnika "Piłka nożna", redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" (2004-2007), komentator CANAL+ (od 1995) i Polsatu Sport (od 2000)
  • Tomasz Smokowski - polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+ i Polsatu
  • Mateusz Borek - polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+, Polsat (znany z programu Cafe Futbol), Eurosport
  • Michał Pol - polski dziennikarz sportowy, redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" w latach 2013-2017

  etoto-ambasadorzy-hajto-kolton-borek-smokowski-pol-600.png

  Sponsoring

  ETOTO aktywnie wspiera dwa polskie kluby kluby pilkarskie: Polonia WarszawaPiast Gliwice.

  Zalety ETOTO

  • bukmacher w pełni dostępny w języku polskim
  • dostępne punkty stacjonarne
  • liczne promocje i konkursy (liga VIP dla najbardziej lojalnych)
  • bogata oferta zakładów
  • dostępność zakładów na żywo
  • możliwość negocjacji kursów przy dużych stawkach
  • szybkie wypłaty
  • dostępny czat dla klientów
  • można grać przez aplikację mobilną
  • przyjemna dla oka szata graficzna
  • jest pole wyszukiwania zakładu
  • dział statystyk z podziałem na dyscypliny

  Wady ETOTO

  • podatek 12% doliczany do każdego zakładu
  • słabe kursy: większość zakładów zawiera marżę w okolicach 10%
  • niskie limity: kupony od 200 PLN idą do zatwierdzenia
  • brak oferty na żywo
  • dostępny tylko od 8:00 do 22:00
  • występują problemy z kontaktem e-mailowym, najlepiej dzwonić
  • słabo rozbudowana sieć punktów naziemnych
  • kwota obrotu nie jest aktualizowana na bieżąco (po 2 dniach)

  Bonusy i Promocje w ETOTO

  Bonus powitalny aż do 1020 PLN w ETOTO

  Od 9 listopada 2018 bukmacher ETOTO oferuje bonus powitalny 200% do 1000 PLN.
  Oto pełen Regulamin bonusu powitalnego, w którym pogrubiłem najważniejsze warunki:

  1. Organizatorem akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 ("ETOTO").
    
  2. "PROMO 1000+20" stanowi ofertę powitalną dla nowych Klientów ETOTO.
    
  3. Regulamin akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich "E-TOTO NET", Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
    
  4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 9 listopada 2018 roku od godziny 14:00 CET. Klienci którzy zarejestrowali konto w ETOTO przed  09.11.2019 godz. 14:00 CET, ale nie skorzystali z żadnej innej oferty powitalnej, mogą skorzystać z dwóch promocji od wpłaty czyli bonusu 200% do 100 PLN oraz bonusu 100% do 900 PLN.
    
  5. W ramach prowadzonej akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" przyznawane są następujące bonusy:

   a) za dokonanie rejestracji Indywidualnego Konta Klienta (IKK) na stronie internetowej ETOTO oraz pozytywne przejście weryfikacji tożsamości na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowodu osobistego lub paszportu) oraz spełnienie warunku, o którym mowa w pkt. 6 poniżej, Klient otrzyma bonus w postaci dodania do konta gracza talonu o wartości 20 PLN (freebet) do wykorzystania tylko w aplikacji mobilnej ETOTO;

   b) za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 PLN do depozytu na koncie ETOTO (IKK), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 100 PLN przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 PLN lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 PLN bonusu) (sprzedaż premiowa),

   c) za dokonanie drugiej wpłaty do depozytu na koncie ETOTO (IKK), Klient otrzyma bonus w wysokości 100% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 900 PLN (wpłacając 900 PLN lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 900 PLN bonusu) (sprzedaż premiowa).
    
  6. Aby otrzymać pierwszy bonus za rejestrację, należy wpisać ETOTO20FREE w polu kod bonusowy (w trzecim kroku formularza rejestracyjnego). Freebet w wysokości 20 PLN zostanie dodany do konta gracza po udanej rejestracji, a będzie można go wykorzystać tylko i wyłącznie po przesłaniu skanu dokumentów i pozytywnej weryfikacji konta.
   Darmowy zakład znajdziesz w ciągu kilku minut na swoim koncie, w zakładce Freebety oraz Bonusy:Informacje.
   Dwa kolejne bonusy zostaną przyznane po dokonaniu wymaganych depozytów i zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up (bonusy zostaną dodane do konta gracza automatycznie i nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).
    
  7. Od zaksięgowania bonusu wynikającego z akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" gracz ma 30 dni na skorzystanie z darmowego zakładu, który można wykorzystać tylko i wyłącznie na urządzeniu mobilnym na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji.
   Minimalny łączny kurs zakładu akumulowanego to 2,20, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia do 1,30. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie jest wliczana jego stawka.

   Przykład: gracz obstawił trzy wydarzenia o łącznym kursie 10,00 przy użyciu darmowego zakładu na kwotę 20PLN. W przypadku wygranej gracz otrzyma kwotę 20PLN x 10,00 x współczynnik 0,88 = 176PLN. Od wygranej zostanie odjęta stawka darmowego zakładu 20PLN. W sumie gracz otrzyma 176PLN - 20PLN = 156PLN.
    
  8. W przypadku dwóch kolejnych bonusów (bonus 200% do 100 PLN oraz bonus 100% do 900 PLN) gracz musi wykonać obrót kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu: 4x (depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie.
   W przypadku dwóch bonusów od wpłaty, maksymalna kwota depozytu, która będzie liczona do ustalenia wymaganego minimalnego obrotu uprawniającego do wypłaty bonusu to ta, która pozwala uzyskać pełny bonus.
    
  9. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:

   a) typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
   b) zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
   c) zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.
    
  10. Maksymalna łączna kwota bonusów, którą można otrzymać w ramach akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" to 1020 PLN.
    
  11. Bonus uzyskany w ramach akcji promocyjnej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
    
  12. Bonus z tytułu akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:

   Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
    
  13. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
    
  14. Kwota bonusu z tytułu akcji promocyjnej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
    
  15. W związku z akcją promocyjną "PROMO 1000+20" (a w szczególności pierwszym bonusem za rejestrację, który nie wymaga dokonania depozytu) Spółka zgodnie z Regulaminami zaakceptowanymi przez Ministerstwo Finansów zastrzega sobie prawo do weryfikacji Rachunku Płatniczego w celu dokonania pierwszej wypłaty z IKK w ramach danej akcji promocyjnej.
    
  16. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej akcji promocyjnej.
    
  17. Klient NIE może skorzystać z oferty "PROMO 1000+20" w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty "PROMO 1000+20" i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty "PROMO 1000+20" chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
    
  18. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem z akcji promocyjnej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
    
  19. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
    
  20. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.
    
  21. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu, akcji promocyjnej Regulaminu zakładów bukmacherskich "E-TOTO NET" lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
    
  22. ETOTO nie odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl.
    
  23. W akcji promocyjnej "PROMO 1000+20" mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.

  Typuj Naszą

  "Typuj Naszą Polską Ligę" to promocja dla sympatyków polskiej piłki nożnej od Ekstraklasy do IV ligi.

  Aby wziąć udział w tej promocji, trzeba postawić min. 100 PLN na zakład AKO z minimum 3 zdarzeń (minimalny kurs każdego zdarzenia to @1.40) zawierający wyłącznie zdarzenia z wymienionych polskich lig. Jeśli nie trafisz, to otrzymasz do wykorzystania freebet 50 PLN.

  I tak co tydzień!

  Nocne granie

  W ETOTO doceniamy twoje poświęcenie, dlatego przygotowaliśmy "nocną promocję".

  Obstaw na żywo kupon pojedynczy po kursie minimum @1.95 za minimum 100 PLN jedno ze spotkań: NBA, NFL, NHL, MLS lub MLB. Jeśli nie trafisz, otrzymasz freebet 50 PLN.

  Możesz skorzystać z tej promocji raz w tygodniu.

  GIT TYP

  Na każdy dzień wybieramy spotkanie na żywo do obstawiania. Zagraj zakład pojedynczy na żywo za minimum 100 PLN po minimalnym kursie @1.95, a jeśli nie trafisz, otrzymasz freebet 50 PLN.

  Możesz skorzystać z tej promocji raz w tygodniu.

  Mniej/Więcej

  Jeśli lubisz obstawiać zakłady na sumę goli Poniżej/Powyżej, to mamy dla Ciebie coś specjalnego!

  Obstaw pojedynczy zakład przedmeczowy (min. stawka 100 PLN, min. kurs @1.95) na piłkę nożną na jeden z wybranych rynków: 

  • sumę goli (więcej/mniej),
  • sumę goli w pierwszej połowie (więcej/mniej),
  • sumę goli w drugiej połowie (więcej/mniej),
  • sumę goli drużyny (więcej/mniej); 

  a jeśli przegrasz, otrzymasz freebet 50 PLN.

  W Regulaminie (punkt 7) jest napisane, że ta promocja także obowiązuje co tydzień.

  Weekendowe koło ratunkowe

  Postaw w weekend (piątek - niedziela) 3 kupony, z czego każdy za minimum 50 PLN. Trzeci kupon zostanie objęty "kołem ratunkowym" - jeśli będzie przegrany, możemy Ci zwrócić środki do 100 PLN w postaci freebetu (wymagany kontakt z supportem).

  Nie ma wyznaczonych minimalnych kursów. Dopytałem na czacie (pani Urszula dnia 16.11.2018), że można obstawiać dowolne.

  Moja opinia o ETOTO

  ETOTO to stosunkowo młoda firma na polskim rynku bukmacherów. Ograniczona dostępność do oferty (tylko w określonych godzinach) wynika z tego, że dopiero się rozwijają i widocznie nie chcą lub nie opłaca im się zatrudniać prawników na nocną zmianę, bo chętnych do obstawiania w nocy jest zwykle niewielu. Choć z doświadczenia wiem, że do północy to wiele osób lubi sobie posiedzieć przed kompem :) 

  Kursów nie mogą zostawić na noc bez kontroli oddsmakerów, bo ktoś im pogra mocno, gdy pojawią się jakieś gwałtowne spadki. Gdy staną się bardziej popularni, zapewne oferta będzie dostępna 24h/dobę.

  W grudniu 2017 wprowadzili nową szatę graficzną, poprawili bogactwo oferty, uruchomili zakłady na żywo, dodali ambasadorów i w ogóle jest dużo lepiej. Uruchomili także bonus "bez wymogów", który powinien zachęcić wielu graczy do wypróbowania ich oferty. Ciekawy krok, który powinien zadziałać.

  ETOTO wyraźnie celuje w graczy rekreacyjnych. Jest to bukmacher raczej do obstawiania niskich stawek (<200 PLN/zakład).

  Zobacz też:
  Bukmacherzy dla Polaków
  Bonusy powitalne
  Najlepszy bukmacher

  Zarejestruj się w ETOTO

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

  Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018

  4,5 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (28)  • (1234)
   jeden dzień temu

   Zaktualizowałem mocno artykuł. Powinno być już wszystko jasne :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 62.233.***.***
   03-07-2018 10:38 (wt)

   Ten bukmacher to porażka. Fakt, że ofertę mają ciekawą, ale jak można rozliczać tak zakłady?

   Zakład, że nie będzie rzutu rożnego 11:00-15:59 i bach wszystkie strony www podają, że był rzut rożny w 17 minucie czyli weszło? Nie! wg nich rzut rożny podyktowano dokładnie 15:59 i kupon przegrany... masakra

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.235.***.***
   10-06-2018 19:38 (nd)

   Pierwszy polski bukmacher o jakim mogę napisac jakieś pozytywy.Przede wszystkim ogromna wręcz kolosalna zmiana na plus w porównaniu z jego dawną odsłoną.Kiedyś nie miał w ogóle zakładów na żywo ,teraz ma chyba najlepsza ofertę live z wszystkich polskich bukmacherów,do tego bardzo przyjemną i płynnie działajacą stronę (lvbet ucz się jak się stronę robi) i przede wszystkim zdecydowanie najlepsze kursy (wystarczy porównac kursy np.na over/under na bramki z fortuna czy innymi totomixami,i równiez lvbetem ,który był chyba najlepszy w tej dziedzinie to jest przepaść na korzysć etoto ).Dla mnie brakuje im jeszcze opcji cash out i handicapów azjatyckich na bramki i byłby z nich najlepszy polski bukmacher.Ale myśle,że ida w dobrym kierunku.Posłodziłem im mocno ale naprawdę nie jestem ani ich pracownikiem ani żadnym agentem po prostu już zwatpiłem,że na tym naszym beznadziejnym rynku może się coś ciekawego zdarzyć,nie brałem nawet pod uwagę,ze sprawca tej pozytywnej zmiany moze być jeszcze do niedawna najuboższy jakosciowo polski bukmacher.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 195.78.***.**
   22-04-2018 17:29 (nd)

   Dno dna, niby promocja cashback, a w regulaminie durny zapis, że jeżeli jest dokonana wpłata z tego samego ip to nie przysługuje cashback, nawet jeżeli konto są na dwie osobne osoby, z dwóch róznych kont i komputerów, a jedynie ip to same. Dno dna, nie polecam tego bukmachera nikomu. 

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 37.128.**.***
   01-02-2018 16:20 (czw)

   Zrobili jakies postepy, ale jeszcze sporo do poprawienia. W historii zakladow nie wyswietla sie kwota ewentualnej wygranej. Wyglad strony na plus choc troche wszystko zbyt szare, szczegolnie w sekcji live wszystko sie zlewa. Wplaty i wyplaty mimo ze tylko jedna metoda to sa szybkie.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.28.*.***
   29-01-2018 10:18 (pon)

   Tez mi ostro zaszaleli 50 zł, brak apki, brak możliwości gry systemem, oraz liczne błędy w ofercie które jeśli wchodzą rozliczają jako ZWROT, jeśli nie wchodzą są rozliczane jako PRZEGRANE. Nota 4.5 zdecydowanie za wysoka

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1234)
   22-01-2018 09:14 (pon)

   Zaktualizowałem opis pod kątem nowych zmian i podniosłem im notę z 4,0 na 4,5.

   Piszcie jak wam się podobają nowe kursy i oferta :)

   Z bonusem powitalnym mocno zaszaleli.
   50 PLN bez żadnych wymagań to spore ryzyko na polskim rynku... :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 78.8.***.***
   14-01-2018 08:53 (nd)

   Wyglada na to ze nowe etoto korzysta z zewnetrznej firmy dostarczajacej kursy bo sa one prawie identyczne jak w 10bet czy betrally

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top