SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  banktips.pl

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,77/5
  Głosów: 13
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Kim jesteśmy?

  Bank Tips to portal spełniający rolę pośrednika w sprzedaży typów sportowych drogą elektroniczną. Oznacza to, że przeznaczony jest zarówno dla osób posiadających wiedzę w zakresie sportowym, jak również dla osób, które takiej wiedzy poszukują. Nie zajmujemy się typowaniem wydarzeń sportowych, a wszystkie typy są autorstwa typerów zarejestrowanych na portalu. Dowiedz się więcej na naszej stronie w zakładce o nas.

  Oferujemy możliwość założenia jednego z dwóch rodzajów kont, w zależności od celu, w jakim przybyłeś na naszą stronę.

  Na naszej stronie posiadamy unikatowy, w pełni skomputeryzowany system sprzedaży, zakupu typów oraz abonamentów. Mogą one występować w formie pojedynczej jak również zakupów grupowych, dzięki czemu użytkownik od początku do końca zna zasady na jakich odbywa się transakcja.

  Typy w naszym portalu są rzetelnie sprawdzane i weryfikowane, a każdy Typer musi przejść na początku okres testowy i w przypadku wysokiej skuteczności i potencjale do pomnażania zysków zostaje awansowany na Typera lub SuperTypera w przypadku bardzo wysokich możliwości zarobkowych.

  W przypadku, gdy kupiony przez Państwa typ okaże się nietrafiony, zwracamy pieniądze przeznaczone na jego zakup!

  Bank Tips nie poleca żadnego betbrokera dla polskich klientów. Działają na polskich serwerach i nie mogą reklamować zagranicznych bukmacherów stąd brak źródła pokazywanego przy typie kursu. Serwis liczy na zmianę prawa polskiego w przyszłości.

  Co oferujemy?

  • KUPIEC - konto uprawniające do kupowania typów od Typerów z naszego portalu.

  • SPRZEDAWCA - założenie konta SPRZEDAWCY jest równoznaczne z założeniem sklepu z typami, co z kolei upoważnia do dodawania i sprzedawania typów użytkownikom portalu banktips.

  Oba konta umiejętnie wykorzystane prowadzą do powiększenia Twoich oszczędności!
  Zarabiaj z nami już dziś!

  Oddajemy Państwu także Program Partnerski! Zwiększ swoje zyski niewielkim nakładem sił. Wystarczy, że polecisz nasz serwis swoim znajomym, a przez 3 miesiące (od momentu jego rejestracji) otrzymasz 10% prowizji jaka przysługuje nam z każdego zakupionego przez niego typu lub abonamentu. Więcej na: Program Partnerski

  BankTips znaczy bezpieczeństwo!

  Zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz pełną i kompleksową weryfikację podawanych za pomocą naszego serwisu typów, dzięki czemu archiwum naszych typerów jest w 100% wiarygodne! Jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną na terenie Polski. Rolą jej jest sprawne zarządzanie stroną banktips.pl, czuwanie nad prawidłowością transakcji finansowych oraz ciągłe podnoszenie jakości usług świadczonych za jej pomocą.

  Dlaczego BankTips?

  Jako portal banktips.pl istniejemy na rynku już 3 lata!
  Jesteśmy gronem osób doświadczonych, jeśli chodzi o omawianą branżę, więc wiemy jak dbać o naszych klientów poprzez oferowanie usług najwyższej jakości!

  Szerokie grono Typerów naszego portalu stwarza możliwość wyboru sklepu typerskiego z najwyższą skutecznością w danym okresie.

  Zdajemy sobie sprawę z nieprzewidywalności sportów, a także z możliwej niestabilności w podawaniu typów przez Typerów, dlatego oferujemy zarówno kupowanie pojedynczych typów, jak i abonamenty - już od tygodniowych abonamentów!

  Jesteśmy rzetelną firmą, nie tolerujemy oszustwa, naciągaczy, a także wszelkich innych form wyłudzania pieniędzy. Chcąc dotrzeć do większej ilości osób szukających pomocy w typowaniu, oferujemy Państwu serwis także w angielskiej wersji językowej!

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące serwisu, skontaktuj się z nami!
  Chętnie odpowiemy Ci na pytania najszybciej jak to możliwe! kontakt@banktips.pl

  UWAGA:
  Powyższy opis został przygotowany przez BankTips.pl, a SureBety.pl tylko nieodpłatnie go publikują. Na tej podstronie obowiązuje zakaz komentowania.

  Ostatnia aktualizacja: 6.07.2017

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,77/5
  Głosów: 13
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (5)


  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top