SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  ecoPayz

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 2
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  ecoPayz jest wielowalutowym portfelem internetowym, a od 2017 roku najlepszą alternatywą wobec Skrill i Neteller. Tam gdzie wpłata za pomocą tych 2 ostatnich nie jest możliwa, najlepiej wykorzystać ecoPayz. Za pośrednictwem ecoPayz zrealizujesz płatności do i od bukmacherów, którzy znaleźli się na liście zablokowanych.

  Zarejestruj się w ecoPayz

  ecopayz400x400.jpg

  1. Fakty dotyczące ecoPayz

  1.1. Dostępność

  ecoPayz to brytyjski portfel internetowy założony przez firmę PSI-Pay dostępny dla klientów w ponad 50 krajach. Strona ecoPayz jest dostępna w 10 językach, w tym częściowo przetłumaczona na język polski (obszar po zalogowaniu). Obsługa klienta tylko w języku angielskim.

  1.2. Możliwości

  Po rejestracji masz możliwość dostępu do konta w wybranej walucie. Konto główne polecam założyć w PLN. Oprócz tego możesz za darmo założyć subkonta walutowe i nazwać je jak chcesz (np. Konto USD, Praca się opłaca EUR itp.).

  Dostępne waluty subkont:

  • PLN
  • EUR
  • GBP
  • USD
  • CHF
  • i wiele innych

  Subkont możesz używać do płacenia w danej walucie bez strat na przewalutowaniu! Środki można też przelewać między subkontami w razie potrzeby, ale wtedy jest pobierana prowizja 2,99% za przewalutowanie (niezależne od statusu lojalności!). Kursy walut są ustalane na podstawie serwisu xe.com lub oanda.com.

  Używając ecoPayz masz możliwość wyrobienia karty debetowej ecoCard (dostępne waluty: EUR, GBP, USD) jak i karty wirtualnej ecoVirtualcard (EUR, GBP, USD). Co do karty ecoPayz w PLN-ach, to niestety jest opóźnienie z wprowadzeniem naszej rodzimej waluty. Miała być we wrześniu 2019 i zacząłem już wątpić czy ją wprowadzą.

  Wpłaty z ecoPayz do bukmacherów są zwykle darmowe. Koszty wypłat raczej też, z tym zastrzeżeniem, że bukmacherzy do darmowej wypłaty wymagają zwykle kilkukrotnego obrotu wpłaconymi środkami (bo bukmacher bierze na siebie prowizję wpłaty/wypłaty) i zwykle ograniczają ilość darmowych wypłat w miesiącu, co jest już standardem w branży (transakcje trzeba zlecać ręcznie, a to jest koszt pracownika).

  1.3. Nadzór

  Odpowiedzialność ecoPayz jest ograniczona do kwoty £1,000 w przypadku bankructwa, czyli standardowa wysokość w przypadku portfeli internetowych.

  ecoPayz jest regulowany przez brytyjski Financial Conduct AuthorityFCA zajmuje się licencją, weryfikacją, praniem brudnych pieniędzy (ustawa AML) itp.

  ecopayz-zrodlo-pochodzenia-srodkow-1.png ecoPayz może zażądać informacji i dowodów nt. źródła pochodzenia twoich pieniędzy zgodnie z wymogami ustawy AML

  Serwisem, który rozpatruje skargi na firmy finansowe jest w ich przypadku Financial Ombudsman. Tam można kierować swoje ewentualne roszczenia.

  1.4. Bezpieczeństwo

  Podczas logowania możesz skorzystać z weryfikacji dwuetapowej, którą znajdziesz w zarządzaniu swoim kontem. Dodatkowa weryfikacja korzysta z aplikacji Google Authenticator.

  Jeżeli zalogujesz się z innej lokalizacji niż zwykle (np. używając VPN zmieniającego twój IP), to twoje konto może zostać ograniczone w funkcjonowaniu. Zabronione jest korzystanie z programów i urządzeń, które wprowadzają zmiany w informacji dot. twojego miejsca logowania. Otrzymasz wtedy po zalogowaniu komunikat tego typu:

  Funkcjonowanie twojego kont a zostało ograniczone. Prosimy o kontakt z Obsługą Klienta w celu uzyskania pomocy.

  2. Opłaty i limity ecoPayz

  Przelewy wewnątrz ecoPayz do innych osób kosztują 1.50% (min. 0.50€) i są możliwe tylko dla posiadaczy zweryfikowanego konta Silver. Właściciele planu Gold mają te przelewy wewnętrzne za darmo.

  Obowiązuje limit przelewanej kwoty wewnątrz ecoPayz do 3000 EUR. W praktyce NIE polecam przelewać w jedno miejsce więcej niż 2000 EUR/dzień, z uwagi na prawo o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy AML.

  2.1. ecoAccount

  Dla podstawowego konta Classic i zweryfikowanego Silver opcje depozytu podlegają następującym prowizjom:

  • zestPay (coś jak Trustly) opłata 1.35% (min. 1€)
  • Bank Pekao opłata 1.5% (min. 1€)
  • przelew opłata 2% (min. 1€)
  • PayU opłata 2% (min. 1€)
  • blik opłata 2% (min. 1€)
  • Trustly opłata 3% (min. 2€)
  • Przelewy24 różne
  • paysafecard różne

  Wpłaty kartą VISA NIE są możliwe:

  Prosimy mieć na uwadze ża Twoje konto ecoAccount umożliwia dokonywanie transakcji powiązanych z grami i zakładami pieniężnymi, w związku z powyższym zasilenie twojego konta nie będzie możliwe korzystając w tym celu z kart płatniczych VISA. W chwili obecnej możesz dokonywać wpłat na swoje konto korzystając z kart American Express, lub korzystając z alternatywnych metody wpłat. /Support ecoPayz dnia 11.02.2020/

  Opcje wypłat są obarczone następującymi kosztami:

  • wypłata zestPay opłata 1% (min. 5.90€)
  • wypłata na konto bankowe 5.90-10€*

  * - zależy od miejsca zamieszkania i rodzaju przelewu

  Graczom zakładów bardziej opłaca się wypłacać pieniędze przy użyciu karty debetowej ecoPayz (wydawana za darmo, wypłata z bankomatu to prowizja 2% + przewalutowanie jeśli ma zastosowanie) i wypłacać w zagranicznym bankomacie wydającym EUR (w Polsce nie spotkałem się jeszcze z bankomatem wypłacającym walutę EUR).

   

  Szczegółowe opłaty związane z prowadzeniem konta ecoAccount w dniu 02.02.2020 wyglądają następująco:

  ecoaccount-oplaty-1.png

  ecoaccount-oplaty-2.png

  Limity związane z prowadzeniem konta ecoAccount w dniu 02.02.2020:

  ecoaccount-limity-1.png

  ecoaccount-limity-2.png

  ecoaccount-limity-3.png

  ecoaccount-limity-4.png

  2.2. ecoCard

  Opłaty za ecoCard ważne w dniu 02.02.2020:

  ecocard-oplaty.png

  Limity ecoCard ważne w dniu 02.02.2020:

  ecocard-limity-1.png

  ecocard-limity-2.png

  Konta biznesowe mają bardzo podobne koszty opłat.

  2.3. ecoVirtualcard

  Karta ecoVirtalcard jest na tyle nieopłacalna, że nie przytaczam jej opłat. W zupełności wystarczy korzystanie z karty ecoCard opisanej wyżej.

  Gdyby mimo to interesowały cię te opłaty i limity, to znajdziesz je na stronie ecoPayz.

  3. Zalety ecoPayz

  • strona www jest prawie w całości spolszczona
  • możesz mieć konto w wielu walutach40 walut do wyboru (w tym PLN)
  • bardzo dobrze zabezpieczony portfel: dostępna weryfikacja dwuetapowa, emaile potwierdzające dostęp do konta z nowego urządzenia itp.
  • bardzo szybkie wpłaty do bukmacherów
  • możliwość wypłaty w dowolnym bankomacie dla posiadaczy karty ecoCard
  • dostępna jednorazowa wirtualna karta ecoVirtualcard do bezpiecznych zakupów w Internecie
  • dostępne ecoVouchery (kupon do realizacji wpłat)
  • możliwość wysłania pieniędzy na Revolut, aby tam zrobić darmowe przewalutowanie i wypłacić środki w dowolnej walucie kartą Revolut

  4. Wady ecoPayz

  • karta plastikowa i wirtualna nie są dostępne w PLN (miało się to zmienić latem 2019)
  • niektórzy bukmacherzy nie mają jeszcze płatności ecoPayz (tendencja wzrostowa)
  • opłaty ecoPayz są nieco wyższe niż w Skrill/NETELLER
  • system zresetuje twoje hasło, jeśli nie logowałeś się min. 60 dni
  • jeżeli jesteś młody (skończyłeś/aś niedawno 18 lat) i wygrasz większą sumę, to mogą się pojawić problemy z weryfikacją "skąd masz te pieniądze" (brak pokrycia w przychodach)

  Zarejestruj się w ecoPayz

  5. Moja opinia o ecoPayz

  Moim zdaniem ecoPayz to najlepsza alternatywa wobec Skrill i NETELLER dla zawodowych graczy. Graczom z niższymi stawkami powinien wystarczyć Revolut

   

  W 2018 roku widziałem skargi na ecoPayz dot. blokowania konta użytkownika. Rozmawiałem z przedstawicielem ecoPayz i powiedział mi, że jedynym powodem do zamknięcia konta jest złamanie ich Regulaminu lub naruszenie obowiązujących Regulacji. Zamknięcie konta ma więc miejsce w takich przypadkach jak:

  • fałszywe dokumenty
  • powiązanie z kontami o fałszywych dokumentach
  • podejrzenie o pranie pieniędzy
  • wzorce transakcji o wysokim stopniu ryzyka
  • itp. (lista jest długa)

  Co więcej, większość ze skarg miała miejsce zanim proces weryfikacji tożsamości został ukończony. Polecam zatem zaraz po rejestracji przejść szybko proces weryfikacji tożsamości i mieć ten problem "z głowy".

   

  W 2019 roku nie miałem na nich żadnej znaczącej skargi. Osobiście też nie miałem z nimi żadnych problemów. Moim zdaniem można im zaufać.

  ecoPayz wychodzi dosyć drogo, ale zapewnie moim zdaniem wysoki poziom bezpieczeństwa, a do tego konto wielowalutowe (w przeciwieństwie do Skrill/Neteller), więc w praktyce może okazać się tańszy.

  Cieszy mnie, że lista obsługiwanych przez ecoPayz bukmacherów stale rośnie.

  UWAGA:
  Jeśli zależy Ci bardziej na niskich kosztach, a mniej na bezpieczeństwie, to zamiast ecoPayz, warto rozważyć wpłaty/wypłaty przez Trustly. Sprawdzi się to lepiej w przypadku osób, które nie zarabiają na zakładach lub zarabiają bardzo mało.

  6. Rejestracja w ecoPayz

  Aby się zarejestrować trzeba mieć ukończone 18 lat.

  ecopayz-weryfikacja-tozsamosci.png

  1. Wejdź na stronę ecoPayz.
  2. Wyświetli się formularz rejestracyjny. Na samym dole strony możesz zmienić język na Polski, jeśli wyświetlił się inny.
  3. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi, zaznacz odpowiednie zgody i wybierz walutę. Dodatkowe waluty będziesz mógł dodać za darmo po zalogowaniu.
  4. Przejrzyj "Regulamin korzystania" i ewentualnie "Politykę prywatności", jeśli zamierzasz wykorzystywać konto w jakichś nietypowych celach, typu zakładanie multikont lub pod kątem szczegółów, które mogą cię zainteresować (warunki są podzielone na kategorie, w języku polskim, ale w przypadku sporu zawsze obowiązuje angielska wersja Regulaminu).
  5. Potwierdź klikając "UTWÓRZ KONTO". Zostaniesz prawdopodobnie od razu zalogowany i zachęcony do depozytu.
  6. Twoje konto jest ograniczone limitami. Powinieneś jak najszybciej przejść weryfikację, by uniknąć potencjalnych opóźnień czy problemów.
   Przejdź do "Zarządzaj moim kontem" → "Darmowa Aktualizacja".
  7. Ustaw pytanie zabezpieczające oraz zweryfikuj swój adres email.
  8. Po tych krokach opcja "Ulepsz teraz" stanie się aktywna. Kliknij ją.
  9. Przygotuj 1 dokument z listy A oraz 1 dokument z listy B i prześlij go za pośrednictwem strony lub emailowo. Przed wysłaniem sprawdź czy twoje dokumenty spełniając wszystkie wypisane kryteria!
  10. Weryfikacja twoich dokumentów powinna się zakończyć w ciągu 2 dni roboczych. Otrzymasz email potwierdzający lub negujący akceptację.
  11. Warto zrobić testową wpłatę lub wypłatę od bukmachera, by sprawdzić jak szybko wpływają pieniądze.
  12. Po ulepszeniu konta do statusu Silver możesz złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej ecoCard (waluta EUR, GBP albo USD), jeśli takiej potrzebujesz. Powinna dotrzeć w ciągu 3 tygodni. Polecam wyrobienie karty EUR i wypłaty poza Polską w krajach UE.
  13. Warto uruchomić weryfikację dwuetapową w "Zarządzaj moim kontem" → "Ustawienia osobiste".

  Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, wejdź na stronę główną portfela i przejrzyj Menu (np. "Opłaty i limity").

  Zarejestruj się w ecoPayz

  7. FAQ

  7.1. Jak zmienić język menu ecoPayz?

  Aby zmienić język interfejsu, kliknij w lewym górnym rogu twoje imię i nazwisko (lub koło zębate oznaczające Ustawienia) i obok flagi kliknij "Edit", "Edytuj" itp. Następnie ustaw język, w którym chcesz mieć wyświetlane menu i komunikaty.

  ecopayz-profil.png Ustawienia profilu konta w ecoPayz

  7.2. Jak zwiększyć limity?

  Aby zobaczyć jakie limity obowiązują dla Twojego konta:

  1. Zaloguj się.
  2. Kliknij w lewym górnym rogu obok twojego imienia i nazwiska koło zębate (Ustawienia).
  3. Kliknij zakładkę "Limity" i przejrzyj limity dot. konta, karty czy przelewów.

  Jeśli chcesz zwiększyć obowiązujące limity, musisz podnieść swój Poziom konta.

  Zawsze zaczynasz od konta Classic. Przechodząc pozytywnie weryfikację tożsamości, awansujesz na konto Silver, które daje już znacznie więcej możliwości.

  Warunki awansu na wyższy poziom znajdziesz po kliknięciu w koło zębate -> Profil -> Poziom konta -> Aktualizuj

  W tym miejscu transfer do sprzedawców oznacza wpłatę pieniędzy za pomocą twojego konta ecoAccount do sprzedawcy, który ma zintegrowane płatności z systemem ecoPayz. Może to być np. bukmacher, który obsługuje ecoPayz. W przypadku twojej wpłaty, ty nie ponosisz kosztów, ale ponosi je sprzedawca. Dlatego im więcej wpłacasz, tym więcej zyskuje ecoPayz i dlatego może ci zaoferować lepszy status konta (i limity), jako forma zachęty do regularnych płatności.

  7.3. Jak zmienić hasło do konta ecoPayz?

  1. Zaloguj się.
  2. Kliknij w lewym górnym rogu obok twojego imienia i nazwiska koło zębate (Ustawienia).
  3. Wybierz zakładkę "Bezpieczeństwo".
  4. W wierszu "hasło" kliknij "Edytuj".
  5. Wypełnij wyświetlony formularz, po uzupełnieniu którego opcja "Zapisz" wyświetli się na zielono - kliknij ją.

  W tym samym miejscu możesz zmienić także pytanie zabezpieczające:

  ecopayz-bezpieczenstwo.png Ustawienia bezpieczeństwa w ecoPayz

  7.4. Jak ustawić 2-stopniową weryfikację na ecoPayz?

  Aby ustawić 2-etapową weryfikację dostępu do konta, postępuj według instrukcji:

  1. Zaloguj się.
  2. Kliknij w lewym górnym rogu obok twojego imienia i nazwiska koło zębate (Ustawienia).
  3. Wybierz zakładkę "Bezpieczeństwo".
  4. W wierszu "2-stopniowa weryfikacja" kliknij "Edytuj".
  5. Postępuj według wyświetlonych wskazówek.

  7.5. Jak wpłacić pieniądze na ecoPayz?

  1. Zaloguj się.
  2. W lewym menu wybierz "Wpłata środków".
  3. Wybierz metodę wpłaty: 
   • zestPay
   • Karta kredytowa/debetowa
   • Opcje depozytu lokalnego (PayU, Trustly, blik, paysafecard, Przelewy24, Bank Pekao, przelew), 
   • ecoVoucher
  4. Zapoznaj się z wysokością opłat interesujących Cię metod i postępuj według wyświetlanych komunikatów.

  ecopayz-wplata-600.png Opcje lokalnych (dla konta polskiego) wpłat w ecoPayz

  ecopayz-wplata-karta-600.png Opcje wpłaty kartą kredytową lub debetową w ecoPayz

  7.6. Jak zrobić przelew wewnętrzny?

  Możesz mieć do dyspozycji wiele subkont w różnych walutach. Możesz przelewać między nimi środki w czasie rzeczywistym, ale pamiętaj, że zostanie pobrana procentowa prowizja za przewalutowanie!

  Jeśli musisz zamienić jedną walutę na drugą (np. PLN na EUR) i nie masz presji czasu, poczekaj na korzystny kurs. Zbadaj wykres z ostatniego roku i ostatnich 5 lat, by zobaczyć jak wysoki/niski kurs może zostać osiągnięty.

  Aby zrobić przelew wewnętrzny:

  1. Zaloguj się.
  2. W lewym menu wybierz "Przelane środki".
  3. Wybierz kartę "Pomiędzy kontami".
  4. Ustaw konto "Przelew od" oraz "Dla". 
  5. Wpisz kwotę do przelewu i ewentualnie treść komentarza.
  6. Kliknij KONTYNUUJ. Pojawi się ekran potwierdzenia.
  7. Podziel wartość uznania przez kwotę całkowitą, aby sprawdzić po jakim kursie wymieniasz (będzie niższy niż rynkowy, bo uwzględnia prowizję za przewalutowanie).
  8. Jeśli obliczony kurs wymiany ci odpowiada, kliknij "POTWIERDŹ". Transakcja zostanie zrealizowana natychmiast.

  7.7. Jak przelać pieniądze innej osobie z ecoPayz?

  Może się zdarzyć, że będziesz chciał wysłać komuś pieniądze wewnątrz ecoPayz. W tym celu:

  1. Zaloguj się.
  2. W lewym menu wybierz "Przelane środki".
  3. W aktywnej zakładce "Indywidualne" wybierz zakładkę "Numer konta" (osoba docelowa ma konto ecoPayz).
  4. Wypełnij formularz i kliknij KONTYNUUJ.
  5. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij "POTWIERDŹ".
  6. Środki powinny się zaksięgować na drugim rachunku w czasie rzeczywistym.

  7.8. Jak wypłacić z ecoPayz na rachunek bankowy?

  1. Zaloguj się.
  2. Wybierz w lewym menu "Przelane środki".
  3. Wybierz subkonto, z którego będą pobierane pieniądze.
  4. Wybierz zakładkę "Rachunek bankowy". 
  5. Wybierz Przelew SEPA albo Przelew międzynarodowy. Dowiedz się jaki rodzaj przelewu powinien być w twoim przypadku, bo inaczej czekają cię duże koszty!
  6. Opłata za przelew wynosi min. 5.90 EUR. Do tego mogą dojść dodatkowe opłaty dając sumę nawet 20-25 EUR. Zależy gdzie chcesz wysłać pieniądze. Nie wiem czy da się sprawdzić ile konkretnie będzie kosztował twój przelew. Trzeba by zapytać supportu, ale pewnie nie będą potrafili odpowiedź :/

  Ja w 2020 roku próbowałem w podobny sposób wypłacić ze Skrill. Nie dojść, że przelew NIE doszedł (wrócił na moje konto, bo podałem podobno nieprawidłowe dane do przelewu), to jeszcze obciążyli mnie opłatami, których suma wyniosła 75 PLN!!!

  Dlatego zdecydowanie polecam wyrobić sobie kartę debetową EUR (chyba że karta PLN będzie już dostępna) i wypłacać przy okazji wyjazdów z 2% prowizją w zagracznicznych bankomatach (bankomaty w Polsce w 2020 nie wydają EUR z tego co wiem).

  Jeśli szukasz alternatywy, to warto rozważyć Revolut: to bank, który ma też oddział w Polsce i jeśli nie obawiasz się Skarbówki czy Izby Celnej (bo obstawiasz niskie stawki i robisz mały obrót), to wyjdzie dużo taniej i wygodniej.

  ecoPayz jest polecany średniozaawansowanym i zawodowym graczom zakładów bukmacherskich, którzy robią duże obroty.

  7.9. Dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy z ecoPayz?

  Wypłata pieniędzy nie jest możliwa dopóki posiadasz konto Classic. Zweryfikuj swoją tożsamość, by zwiększyć Poziom konta do wersji Silver. Wtedy wypłaty będą możliwe.

  Kliknij w lewym menu "Moje konto" i poszukaj informacji o weryfikacji.

  7.10. Dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy z bukmachera na ecoPayz?

  Wypłata od bukmachera na ecoPayz jest możliwa zwykle tylko wtedy, gdy wcześniej wpłacałeś do bukmachera metodą ecoPayz. Instrukcje u konkretnego bukmachera powiedzą ci co masz zrobić, by wypłata była możliwa.

  Co więcej, obowiązuje ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jeśli wpłaciłeś za pomocą ecoPayz 100 PLN do bukmachera, to będziesz musiał wypłacić na ecoPayz 100 PLN zanim użyjesz innej metody wypłaty u bukmachera.

  7.11. W którym bankomacie najtaniej wypłacać pieniądze?

  ecoPayz NIE oferuje jeszcze kart debetowych w walucie PLN.

  Najbardziej opłaca się wyrobić kartę w walucie EUR (lub GBP, jeśli często bywasz w Wielkiej Brytanii). Zauważ, że:

  1. Karta w EUR wypłaca bez przewalutowanie tylko EUR.
  2. Bankomaty w Polsce wypłacają tylko PLN.

  Jeśli chcesz wypłacić ze swojego konta ecoPayz PLN za pomocą karty EUR w polskim bankomacie, to czeka Cię podwójne przewalutowanie:

  konto PLN w ecoPayz -> karta EUR (przewalutowanie PLN->EUR) -> bankomat w PLN (przewalutowanie EUR->PLN)

  WNIOSEK:
  Aby wypłacić tanio za pomocą karty EUR, trzeba skorzystać z bankomatu EUR, czyli za granicą w ramach Unii Europejskiej.

  W przypadku, gdy masz subkonto ecoPayz w EUR, to wypłata kartą EUR w bankomacie EUR będzie bez przewalutowania.
  W przypadku, gdy masz subkonto ecoPayz w PLN, to warto założyć subkonto w EUR i zobaczyć czy bardziej opłaca się przewalutować z subkonta PLN -> EUR czy lepiej przewalutować w bankomacie (opłata za przewalutowanie w ramach karty).

  Dopóki ecoPayz nie wyda kart w PLN, wypłaty w polskich bankomatach będą bardzo drogie. Już lepiej zrobić zakupy przez Internet bez prowizji lub znaleźć osobę, która chce takie zrobić.

  Zarejestruj się w ecoPayz

  Zobacz też:
  Revolut
  LeoPay

  Ostatnia aktualizacja: 16.03.2020

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 2
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (152)  • anonim IP: 89.64.**.***
   13-03-2020 21:45 (pt)

   Witam dziś doastałem takiego @

   Uprzejmie informujemy, że Twoje wpłaty funduszy wykonane za pomocą Sofortu w kwocie 48.97 EUR,  które zostały zaksięgowane na Twoim ecoAccount w dniach 2018-05-13 zostały anulowane z uwagi na fakt, że środki nie były dostępne na Twoim koncie bankowym. 

   Twoje ecoAccount jest obecnie zaległe o - 199.20 PLN. Uprzejmie prosimy, o zwrot tych środków w jak najszybszym czasie. 

   Aby uniknąć negatywnego balansu na Twoim ecoAccount, prosimy o przesłanie nam e-maila z potwierdzeniem zamiaru zwrotu środków oraz terminu, w którym będzie to możliwe. 

   Oczekujemy na Twoją odpowiedź.

   Ktoś może mi to wytłumaczyć bo nie bardzo rozumiem jak mogłem dokonać wpłaty na ecoPayz nie mając nic na koncie przecież to niemożliwe a w dodatku top niby było 2 lata temu, i odrazu pytanie czy bedą mi tą kase ściagać jak im tego nie zapłace ?  

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1401)
   03-02-2020 13:13 (pon)

   Zaktualizowałem opłaty i limity na dzień 2.02.2020 :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.173.***.***
   18-08-2019 17:05 (nd)

   czy na niezweryfikowanym koncie mozna stworzyc karte WIRTUALNA bez zamawiania fizycznej karty prepaid?

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 46.169.***.***
   17-08-2019 15:59 (sob)

   Witam. Wiadomo juz cos na temat karty w walucie PLN ?

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 46.76.**.*
   22-05-2019 19:48 (śr)

   Idioci.

   Konto kolegi zakładane i wysłany papierowy wyciąg z banku to kurw... chcieli w pdf.

   Teraz konto robiłem na siebie , wysłałem pdf z HSBC a te kurw.... chcą papierowy lub jpg.

   Noż kurw... krew zalewa.

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (132)
   26-04-2019 07:48 (pt)

   Musze sprostowac ostania swoja wypowiedz ze gosc o imiieniu paulo nie okazal sie oszustem , bo jednak w koncu doslal dokumenty . Ale niestety jest calkiem inna sprawa , ze Ecopayz zaczelo krasc na potege , konto mam usuniete , wyslalem co kazali , ale dniami nic nie pisali , az odpowiedzieli , ze jakis punkt naruszylem ( oczywiscie nie wiem ktory , jak to zwykle , jak sie kradnie to sie nie mowi prawdy mimo ze sie dopytywalem o co chodzi ) a zgodnie z ich puntkem 23 moga sobie okrasc kogokolwiek . Teraz pytanie , czy ktos ma podobnie i czy ktos wie , gdzie tych zlodziei zglosic . Bo nie dosc ze ich marze i oplaty to tak jak zlodziejstwo to jeszcze kradna juz calkiem zuchwale . 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1401)
   25-04-2019 09:36 (czw)

   24 kwietnia 2019 otrzymałem email od ecoPayz o zmianie Regulaminu karty płatniczej ecoPayz (załącznik).

   Przeskanowałem linki z emaila pod kątem bezpieczeństwa i rzeczywiście prowadzą do bezpiecznej/oryginalnej podstrony z kartami pre-paid (wymaga zalogowania).

   Nie napisali co zmienili w Regulaminie. Nie chciało mi się tego czytać.
   Porównałem natomiast Cennik z tym co było i tam nie zmienili nic moim zdaniem.

   Przypominam, że w lecie 2019 spodziewam się, że ecoPayz wprowadzi walutę PLN dla kart prepaid.

   Załącznik:
   Odpowiedzi: 4
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (132)
   21-04-2019 23:42 (nd)

   Mam kilka rzeczy do powiedzenia , nie bardzo wiem gdzie dokladnie kazda z nich , wiec tu dam wszystkie i tyle :

   1 . Jak juz pisalem niedawno , jakis rok temu wpadlem na pomysl kupowania kont . Wiec podsumuje ostatecznie ( nie zamierzam wiecej kupowac ) : kupowalem od trzech osob :

   a ) Ktos kto na gg byl jako " xxxxx " , normalnie mnie oszukal , chcial mi wcisnac jakies gowno , ze odkryl system i tak dalej , nie dalem sie nabrac , to mnie okradl , okolo 11 k straty .

   b ) Scierwo o imieniu " david " , na gg mial nzwe " stas bet " albo " stas rejent " . Jakeis 2 lata temu na jego koncie bet365 mialem problem , pomogl odzyskac 4000 pln . Ostatnio sobie odbil . Ukradl 23 k . 

   c ) ostatnio oszust , to tak zwany paulo , tez tu ma konto . Kupowalem od niego konta jakies 8 miesiecy , raz mi je zablokowal bez powodu , ale to nic . Ostatnio na ecopayz zrobili jakies masowe sprawdzanie kont , mam zablokowane duzo kasy na ecopayz . Paulo obiecywal , ze w ciagu 2 dni maks w razie czego zalatwi wszystko . No teraz nic nie zalatwia , tylko oszukuje gadajac kompletne glupoty . Tu strata jakies 9 k .

   2 . Ecopayz zaczelo sie czepiac , chca dodatkowe dokumenty , na kilku kontach to mam .

   3 . Skrill w ogole nie odpowiada na mejle . Kontakt jest nie mozliwy , a telefonem sie wydzwania dniami i nocami . 

   Podsumowujac , jesli ktos chce miec problemy i stracic , to niech kupuje . Nawiasem mowiac Bet At Home ostatnio gdy zrobilem normalny arbitraz na gema w tenisie , anulowal sobie piszac jakies glupoty . Sbr nigdy nie pomaga , zlozylem dwie skargi na Bet At home , jedna 5 miesiecy temu , nawet odpowiedzi nie ma . Jaja . Tak wiec jedyne co moge zrobic jako jakas walke o sprawiedliwosc czy uczciwosc jest poinformowanie ludzi , zeby nie kupowali konti ze bet at home to zlodzieje . Chyba ze maja za duzo i lubia hazard , wtedy tak . 

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top