Jak ominąć blokadę bukmacherów - Regulacje Prawne - SureBety.pl
SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

    ARTYKUŁ

    Po wprowadzeniu ustawy hazardowej 2017, wielu bukmacherów przestało być dostępnych dla Polaków. Dowiedz się jak utrzymać dostęp do najbardziej atrakcyjnych bukmacherów.

    wybor-planu.jpg

    Metody omijania blokad bukmacherów

    Z powodu wprowadzenia ustawy hazardowej 2017 przyszłość branży zakładów bukmacherskich w Polsce można podsumować 3 słowami: dobrze już było.

    Z dniem 1 lipca 2017 dostęp do zagranicznych bukmacherów ma być blokowany przez dostawców internetu. Blokowanie dostępu do stron www można łatwo ominąć. Gorzej z rejestracją u zagranicznych bukmacherów, którzy na dobre wycofali się z Polski.

    Aby móc nadal obstawiać u zagranicznych bukmacherów, gracze mają kilka rozwiązań:

    Zmień DNS by ominąć cenzurę

    Jeśli chcesz uniknąć cenzury, wystarczy zmienić DNS-y: z tych domyślnych od dostawców internetu (które będą blokowane po stronie użytkownika od 1.07.2017) na niezależne DNS-y Google 8.8.8.8 lub 8.8.4.4 (każda strona www będzie z nich dostępna).

    Oto instrukcja jak zmienić swoje DNS-y:

    Czytaj poprzedni:
    Ustawa hazardowa 2017

    Czytaj następny:
    Podatki od wygranych zakładów bukmacherskich

    Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017



     


    Nie jesteś zalogowany.
    ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


    Komentarze (24)



    • anonim IP: 23.129.**.***
      23-07-2018 22:23 (pon)

      mam konto w Bwin od 10 lat i przez VPN i Tor wchodzę bez problemowo a więc mogę grać bezproblemowo ? czy lepiej założyć konto na kogoś za granicą ? Nie dobiorą się do mnie ?

      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 83.30.***.***
      26-03-2018 03:08 (pon)

      Polecam na smartfona aplikacje dns hanger wszystkie najlepsze buki takie jak the greek betonline 5dimes działają 

      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 91.217.**.***
      22-02-2018 20:21 (czw)

      a jak odblokować strony zakazane  na komórce?

      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 176.58.**.***
      11-01-2018 06:49 (czw)

      Tak: 8.8.8.8  i  8.8.4.4

      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 176.58.**.***
      10-01-2018 07:43 (śr)

      Witam! Zmieniłem właśnie internet z orange na Echo i po zmianie DNS na googlowski żadna strona mi nie chce chodzić, tylko na domyślnym chodzą ale oczywiście bez tych blokowanych. Proszę o pomoc, w czym może być problem ? 

      Odpowiedzi: 1
      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (12)
      29-11-2017 13:30 (śr)

      Witam mam zmienione DNSy na zgodne z powyzszymi ,niestety strona np 18Bet sie nie otwiera , klikam w powyzszy baner w celu rejestracji, czy ktos ma jakis pomysl?

      Odpowiedzi: 1
      0 1 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 176.67.***.***
      06-11-2017 11:10 (pon)

      Paweł, sportmarket.com jest niedostępne dla Polaków? Skąd taka informacja?

      Odpowiedzi: 1
      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (1)
      02-11-2017 16:00 (czw)

      Cześć, chciałbym zacząć grać przez Sportsmarket, czy ktoś mógłby doradzić czy lepiej mimo wszystko dla bezpieczeństwa logować sie przez VPN czy tez normalnie nie powinno być problemów?

      Odpowiedzi: 1
      0 0 Odpowiedz