SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Amatorom wydaje się to pytanie bezsensowne. Czy nie gra się po to żeby ogrywać bukmacherów? Zawodowcy wiedzą, że przegrywanie pieniędzy u bukmachera ma swoje duże plusy i zwykle oznacza, że zarobią przez to jeszcze więcej pieniędzy.

  jak-przegrywac-pieniadze.jpg Przegrywanie podbija wygrane

  Dlaczego miałbym przegrywać?

  Bukmacherzy nie są zawieszeni w próżni. Dla prawie każdego rynku różni bukmacherzy mają różne kursy na to samo wydarzenie. Przegrywając u jednego bukmachera, możesz jednocześnie wygrać u innego bukmachera, stawiając na przeciwne zdarzenie.

  Nie sztuką jest przegrać pieniądze. Chodzi o to jak przegrywać pieniądze!?
  Bo przegrywanie pieniędzy u bukmachera bywa równie trudne jak wygrywanie

  Jeśli miałbyś ciągle stawiać na przeciwne zdarzenia pomiędzy tylko dwoma bukmacherami, możliwe są 3 rezultaty takiego działania:

  1. Pieniądze od obu bukmacherów znajdą się u bukmachera A
  2. Pieniądze od obu bukmacherów znajdą się u bukmachera B
  3. Pieniądze od obu bukmacherów stopnieją do poziomu, gdy nie będzie się już dało obstawić żadnego zakładu

  To który scenariusz okaże się prawdziwy zależy od:

  • wiedzy bukmacherów
  • wielkości początkowych kapitałów u bukmachera A i B
  • wielkości przyznanych bonusów u bukmachera A i B
  • wielkości stawek na zakład
  • wielkości kursów, a konkretniej od współczynnika payout na danym rynku (przy payout>100% jest surebet jeśli regulaminy rozliczania zakładu nie różnią się)

  Jaki z tego wniosek?

  WNIOSEK:
  Okazuje się, że przegrywając regularnie u jednego bukmachera, możemy liczyć na jego przychylność w postaci bonusów reload czy choćby braku limitów.

  Bukmacherzy uwielbiają przegrywających

  strata-profit200.jpg Przegrywanie daje profity,
  ShutterStock

  Znaczna większość bukmacherów uwielbia, gdy ich gracze przegrywają. Na tym polega przecież ich biznes - na zarabianiu pieniędzy. Dodatkowo pozyskanie każdego klienta kosztuje. Bukmacher nie może sobie zatem pozwolić na to, by regularnie był ogrywany. Problematycznych klientów bukmacherzy zwykle eliminują poprzez nałożenie limitu stawki/wygranej. Gracz zawodowy powie w takiej sytuacji, że "spalił konto".

  Jak pracownicy bukmachera sprawdzają, czy gracz jest profitowy czy nie? Co ty byś zbadał na jego miejscu? Mają o Tobie wystarczająco danych:

  • ile wpłaciłeś, ile wypłaciłeś
  • ile postawiłeś zakładów
  • jaka jest suma stawek
  • jaka jest suma wygranych
  • jaki procent stawek stanowią wygrane (więcej czy mniej niż 100%, 98%, 95%?)
  • czy często grasz AKO
  • jakie dyscypliny obstawiasz i jakie masz wyniki na każdej z nich

  Wypisałem tylko najważniejsze czynniki. Bukmacher może sobie stworzyć oprogramowanie do obliczania dowolnego współczynnika, który określi charakter Twojej gry. Mógłby też monitorować jak bardzo Twoje zakłady pokrywają się z zakładami innych użytkowników.

  UWAGA:
  Polityka niektórych bukmacherów nie toleruje graczy surebetów. Może się okazać, że mimo iż będziesz "profitowym graczem" dla bukmachera, przyzna Ci on limit za granie surebetów. Dlatego unikaj surebetów przedmeczowych!

  Wyłudzanie bonusów

  bonus-bukmachera200x132.jpgBonus od bukmachera,
  ShutterStock

  Wyłudzanie bonusów powitalnych to zmora bukmacherów. Wielu zawodowych graczy, mimo zapisach w regulaminie bonusu o przeznaczeniu dla graczy rekreacyjnych, nie chce rezygnować z darmowych pieniędzy. Biorą bonus powitalny i starają się przegrać wszystkie środki u bukmachera, gdzie wzięli bonus.

  Jeśli się to uda, nie będzie problemu z wypłatą, a i bukmacher, który dał bonus będzie zadowolony. Dla gracza i bukmachera same korzyści z takiej obupólnej "współpracy".

  Jeśli natomiast saldo konta niebezpiecznie się zwiększyło, mogą pojawić się problemy z wypłatą, bo bukmacher odkryje, że gracz nie gra dla rozrywki. Dlatego umiejętność przegrywania jest kluczowa równie jak umiejętność wygrywania.

  Oczywiście gdzieś te środki trzeba wygrać, żeby to miało sens. Do kontrowania zakładów najczęściej wykorzystuje się giełdę betfair, gdzie nie ma limitów stawek ani wygranych.

  Następujący cykl przepływu pieniędzy jest idealny dla wielu zawodowych graczy:

  Portfel internetowy → Atrakcyjny bukmacher → surebety → Betfair → Portfel internetowy

  Atrakcyjny bukmacher to ten, u którego minusowanie salda przynosi satysfakcjonujące korzyści.

  Sprawdzony sposób na przegrywanie pieniędzy

  Skoro już wiesz dlaczego przegrywanie może być korzystne, pozostaje wybrać atrakcyjnego bukmachera, u którego chciałbyś zminusować swoje saldo i założyć konto na betfair, jeśli go jeszcze nie masz.

  Przez lata starałem się znaleźć sprawdzony sposób na przegrywanie. W końcu mi się udało!
  Moje badania robiłem stawiając surebety na żywo na linii bet365 - betfair.

  Zauważyłem pewną zależność:

  UWAGA:
  Gdy obstawiasz surebety po niskich kursach u bukmachera (<1,33 a najlepiej <1,20), saldo konta powinno się kurczyć z czasem. Gdy obstawiasz surebety po wysokich kursach (>4,0, saldo może gwałtownie wzrosnąć, co może się skończyć limitem.

  Jest wiele powodów do obstawiania surebetów na żywo po niskich kursach:

  • Bukmacherzy czasem specjalnie łapią surebety z giełdami zakładów. Zwykle robią to po niskich kursach, gdyż na nich ciężko o wysokie value. Jest to świadome działanie, procentujące zwykle zyskiem bukmachera.
  • Jeśli bukmacher ma często surebety po wysokim kursie (np. 1xbet), to albo zatrudnia beznadziejnych pracowników albo pracownicy "zasypiają" podczas pracy. Takie pomyłki bukmachera generują mu zwykle straty.
  • Dodatkowo surebet po wysokim kursie łatwiej bukmacherom zauważyć, bo wyświetla im "większy risk" niż niskie kursy.
  • Niskie kursy powodują, że procentowy współczynnik wygrane/stawki (payback) ma niską wartość, np. 115% na nowym koncie. Wysokie kursy, które zostały trafione windują go drastycznie do góry, np. do wartości 133%, co przykuwa większą uwagę pracowników bukmachera.

  W ciągu kilku miesięcy potrafiłem zminusować konto na bet365 o 30.000PLN. Co 2 tygodnie mogłem wtedy liczyć na bonus reload 50-200PLN. To były piękne czasy :)

  Wiedziałem, że mam zapas mniej więcej 20.000PLN, na które mogłem ich z powrotem ograć, stawiając surebety po wysokich kursach (z tych jest zwykle większy zysk). Niestety przegiąłem z wielkością wygranych i moje wieloletnie konto zostało w końcu zlimitowane...

  Eldorado na tym koncie się skończyło :)

  Ostatnia aktualizacja: 25.09.2015   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (8)  • (420)
   15-11-2016 10:51 (wt)

   ten artykuł jest ok ale Admin powinien bardziej go rozwinac konkrety napsac......podstawa to umiec przegrywac kase konsekwencja itd    Admin rozwin artykul pozdrawiam

   3 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (5)
   14-11-2016 22:34 (pon)

   Witam, bardzo przydatny artykuł i w sumie porusza mój największy obecnie problem. Próbuję się stosować do tego poradnika i mam już małe sukcesy.

   Mam jeszcze dodatkowe pytania tzn. Czy są jakieś dyscypliny (po wstępnych próbach myślę, że najlepsze są tenis i piłka nożna) typy zakładów (na wygraną zawodnika/handicapy itp.) moment obstawiania (przedmeczowo, czy w trakcie trwania meczu) inne czynniki (np. płeć, konkretna liga piłki nożnej itp.), na które polecasz zwracać większą uwagę lub co pomijać dla polepszenia statystyki? Co ty zazwyczaj sam szukasz? Tak dla przykładu, jeśli chciałbym sobie zminusować konto np na bet365 o powiedzmy 3 tys. eur miesięcznie to jakie polecasz dawać stawki (żeby oczywiście nie było większych wachań salda na koncie co zapobiegnie niechcianemu limitowaniu konta) i ile takich zakładów dziennie robisz z doświadczenia?

   Mam nadzieję że nie komplikuję zbytnio pytania, ale liczę na bardziej praktyczną odpowiedź.

   Pozdrawiam serdecznie.

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.36.***.***
   28-09-2015 15:15 (pon)

   Dzwoniłem do operatora co do IP: 77.254.***.*** i czy to jest prawdziwe IP z którego napisano odpowiedż do artykułu ,,

   Jak przegrywać pieniądze

    Operator stwierdził że to nie jest prawdziwe IP.Czy jest Pan pewny że to prawdziwy numer IP: 77.254.***.*** z którego napisano jako  anonim IP: 77.254.***.*** i bardzo proszę o prędką odpowiedż

   Odpowiedzi: 1
   109 115 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 77.254.***.***
   26-09-2015 14:40 (sob)

   wybaczcie ludzie ale za dużo tu poprostu miłych kidds:P))))))))ale bez furii na mnie:P:P:P

   cytuje kopie wpisu i bez obrazy administacjo:))))))

   Jak pracownicy bukmachera sprawdzają, czy gracz jest profitowy czy nie? Co ty byś zbadał na jego miejscu? Mają o Tobie wystarczająco danych:

   • ile wpłaciłeś, ile wypłaciłeś
   • ile postawiłeś zakładów
   • jaka jest suma stawek
   • jaka jest suma wygranych
   • jaki procent stawek stanowią wygrane (więcej czy mniej niż 100%, 98%, 95%?)
   • czy często grasz AKO
   • jakie dyscypliny obstawiasz i jakie masz wyniki na każdej z nich

   Wypisałem tylko najważniejsze czynniki. Bukmacher może sobie stworzyć oprogramowanie do obliczania dowolnego współczynnika, który określi charakter Twojej gry. Mógłby też monitorować jak bardzo Twoje zakłady pokrywają się z zakładami innych użytkowników.

   To przemiło że wszystko wie bukmacher a najlepiej nawet poinformować niech kasjerka przyjmię taką kasę na kupon w asyście dla jej bezpieczeństwa przy wyspecjalizowanej  ochronie bo przyznam szczerze że na jej miejsu bez krat bym takiego zakładu nie przyjął ( i za taką informację od bukmachera poprosiłbym o 200zł iż dbam o czyjeś bezpieczeństwo)bo np.dziś wracam z imprezki od kumpla i ide do bukmachera  bo o  20,00 i chce zrobić zakład na sumę np.20.000zł i pewnie że zapisze się to automatycznie na kuponie i na pewno pójdzie też głosno w eter:))))))jako wygrana:))))))lub przegrana:)))))) tak jak w banku,wpłacam na lokatę,papierek do łapki i po sprawie,a to oprogramowanie na klientata to co to da tak właściwie?Szkoda kiełbić w głowie programiście problem bo to też nic nie da czy da?Jadąc w terenie zabudowanym jeśli będę miał ochotę to docisne i mam mandat na stówkę,jak szlocham tylko 50km/h to jestem wolny:))))))tak czy nie?:))))))no chyba że bukmacher mnie pogoni pałą jeśli będę chciał obstawić za taką kwote to wtedy owszem,wygrał ale na drugi dzień przyjdę z kwotą 40.000 zł i już mnie na pewno nie pogoni:))))))lub pogoni,to jest wielka zagadka

   Odpowiedzi: 3
   117 118 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top