ARTYKUŁ

    Jak ominąć blokadę bukmacherów

    ocena SureBety.pl
    Ty też oceń artykuł
    Ocena: 5/5
    Głosów: 1
    Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

    Po wprowadzeniu ustawy hazardowej 2017, wielu bukmacherów przestało być dostępnych dla Polaków. Dowiedz się jak utrzymać dostęp do najbardziej atrakcyjnych bukmacherów.

    wybor-planu.jpg

    Metody omijania blokad bukmacherów

    Z powodu wprowadzenia ustawy hazardowej 2017 przyszłość branży zakładów bukmacherskich w Polsce można podsumować 3 słowami: dobrze już było.

    Z dniem 1 lipca 2017 dostęp do zagranicznych bukmacherów ma być blokowany przez dostawców internetu. Blokowanie dostępu do stron www można łatwo ominąć. Gorzej z rejestracją u zagranicznych bukmacherów, którzy na dobre wycofali się z Polski.

    Aby móc nadal obstawiać u zagranicznych bukmacherów, gracze mają kilka rozwiązań:

    Zmień DNS by ominąć cenzurę

    Jeśli chcesz uniknąć cenzury, wystarczy zmienić DNS-y: z tych domyślnych od dostawców internetu (które będą blokowane po stronie użytkownika od 1.07.2017) na niezależne DNS-y Google 8.8.8.8 lub 8.8.4.4 (każda strona www będzie z nich dostępna).

    Oto instrukcja jak zmienić swoje DNS-y:

    Czytaj poprzedni:
    Ustawa hazardowa 2017

    Czytaj następny:
    Podatki od wygranych zakładów bukmacherskich

    Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017

    Ty też oceń artykuł
    Ocena: 5/5
    Głosów: 1
    Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


    Tagi:Polska  ustawa hazardowa 
     


    Nie jesteś zalogowany.
    ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

    Captcha

    Komentarze (18)



    • (2)
      29-11-2017 13:30 (śr)

      Witam mam zmienione DNSy na zgodne z powyzszymi ,niestety strona np 18Bet sie nie otwiera , klikam w powyzszy baner w celu rejestracji, czy ktos ma jakis pomysl?

      Odpowiedzi: 1
      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 176.67.***.***
      06-11-2017 11:10 (pon)

      Paweł, sportmarket.com jest niedostępne dla Polaków? Skąd taka informacja?

      Odpowiedzi: 1
      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (1)
      02-11-2017 16:00 (czw)

      Cześć, chciałbym zacząć grać przez Sportsmarket, czy ktoś mógłby doradzić czy lepiej mimo wszystko dla bezpieczeństwa logować sie przez VPN czy tez normalnie nie powinno być problemów?

      Odpowiedzi: 1
      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 178.215.***.***
      10-09-2017 16:10 (nd)

      jezeli mam konto bukmacherskie  na kogos zagranica to wplaty i wyplaty lepiej na jego konto czy mogl bym bez przypalu sam ze swojego polskiego przelewac ?  

      Odpowiedzi: 1
      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (148)
      18-06-2017 12:24 (nd)

      anonim 94.254........Jakiego masz dostawcę internetu? Napisz do mnie maila na support http://www.surebety.pl/kontakt

      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 94.254.***.*
      17-06-2017 20:37 (sob)

      nic z tego, po restarcie kompa, resetują się ustawienia internetu do wcześniejszych - więc d*pa.

      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 94.254.***.**
      12-06-2017 15:46 (pon)

      tu są 3 alternatywy jeszcze http://odblokujstrone.pl

      0 0 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (7)
      12-06-2017 13:38 (pon)

      tak, kliknalem wylacz/wlacz, tylko ,ze potem tracilem polaczenie z internetem mobilnym play i musialem ponownie sie polaczyc i wtedy moje ustawienia dns sie kasowaly

      0 0 Odpowiedz