ARTYKUŁ

  Model biznesowy

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  SureBety.pl uczą za darmo jak skutecznie zarabiać na zakładach. Środki na rozwój strony pozyskujemy od bukmacherów. Poznaj swoje korzyści z takiego układu, dowiedz się na czym zarabiamy i dlaczego nie wpływa to nasz obiektywizm.

  1. SureBety.pl to skuteczna pomoc
  2. Dlaczego SureBety.pl są za darmo?
  3. Na czym zarabiamy?
  4. Same zyski dla Czytelników
  5. Lepiej wyedukowani gracze
  6. Propozycje od bukmacherów
  7. Obiektywizm SureBety.pl
  8. SureBety.pl Twoim partnerem
  9. Co robimy z pieniędzmi?
  10. Datki i darowizny

  1. SureBety.pl to skuteczna pomoc

  Gdy zaczynałem swoją przygodę z bukmacherką, nie mogłem nigdzie znaleźć strony, która nauczyłaby mnie jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Mnie nikt nie pomógł. Dlatego założyłem SureBety.pl z chęcią pomocy innym graczom i ta myśl przewodnia nigdy się nie zmieni!

  O tym, że moje porady są skuteczne, możesz przekonać się czytając rekomendacje, komentarze na tej czy innych stronach lub poprzez rozmowę na czacie ze stałymi bywalcami.

  2. Dlaczego SureBety.pl są za darmo?

  Gdy stawiałem pierwsze kroki w zakładach, nie miałem środków finansowych na zakup podręczników czy ebooków. Potrzebowałem źródła darmowej wiedzy, która powie mi jak zacząć ogrywać bukmacherów.

  Osoby bez dużych środków finansowych na starcie, mają największą potrzebę zdobycia darmowej wiedzy o zakładach. Dlatego podstawowym filarem, na którym oparłem SureBety.pl jest darmowa, profesjonalna wiedza. Skąd mamy pieniądze, jeśli nie z abonamentów?

  3. Na czym zarabiamy?

  Do rozwoju niezbędne są pieniądze.

  Początkowo finansowałem SureBety.pl ze swoich wygranych, ale w miarę wzrostu ilości Czytelników potrzeby rosły. SureBety.pl w końcu potrzebowały:

  • droższego hostingu,
  • zagranicznego serwera,
  • rozbudowy funkcji,
  • stałej opieki informatyka.

  Z czasem, ze strony założonej w domu przez pasjonata zakładów, SureBety.pl stały się jednym z największych serwisów o tematyce bukmacherskiej i skończyła się zabawa, a zaczął poważny biznes.

  Żeby nie ograniczać dostępności strony poprzez wprowadzanie abonamentów, przyjąłem standardowy model biznesowy stosowany w branży zakładów, który stosują prawie wszystkie hazardowe/sportowe strony, ale nikt o tym nie mówi.

  Nie mamy nic do ukrycia. Proces pozyskiwania środków przez SureBety.pl wygląda tak:

  1. SureBety.pl rejestrują się w programie partnerskim bukmachera.
  2. SureBety.pl otrzymują z programu unikalne linki i banery do wstawienia na stronę.
  3. Czytelnik odwiedza SureBety.pl.
  4. Czytelnik klika w zamieszczony link lub baner bukmachera.
  5. Pliki cookies są zapisywane na komputerze Czytelnika.
  6. Jeśli Czytelnik rejestruje się od razu lub w ciągu 30 dni od kliknięcia w link, zostaje przypisany jako Klient SureBety.pl, chyba że w międzyczasie kliknął w link na innej stronie partnerskiej lub wyczyścił pliki cookies.
  7. Za określone czynności wykonane przez Czytelnika, SureBety.pl mogą otrzymać wynagrodzenie. W zależności od umowy partnerskiej może to być:
   • Revenue Share, czyli procentową płatność od zysku netto bukmachera
   • CPA, czyli płatność za każdego nowego gracza, który dokona rejestracji i wpłaty i postawi określoną sumę w zakładach/pokerze/kasynie
   • płatność od obrotu (czyli od sumy postawionych zakładów)
   • stała płatność miesięczna za emisję banerów
   • stały bonus miesięczny za realizację ustalonych celów
  8. SureBety.pl mają dostęp do statystyk klikalności linków/banerów i zarobków. Nie mamy dostępu do osobistych danych graczy.
  9. Jeśli bilans prowizji jest dodatni, SureBety.pl mogą otrzymać prowizję raz w miesiącu.

  4. Same zyski dla Czytelników

  W tak działającym modelu wszyscy powinni być zadowoleni:

  • Gracze otrzymują darmową wiedzę wysokiej jakości
  • SureBety.pl mają zysk z niektórych graczy, a z niektórych mają stratę. Są bukmacherzy notorycznie ogrywani przez Czytelników SureBety.pl (np. bet365) i od takich bukmacherów nie mamy wynagrodzenia. Gracze zwykle grają u kilku bukmacherów na raz, więc wynagrodzenie mamy od innych bukmacherów gdzie jesteśmy "na plusie".
  • Bukmacherzy pozyskują graczy.

  Oczywiście nie wszyscy gracze potrafią skorzystać z otrzymanej wiedzy. Jest wiele stron, które reklamują bukmacherów, nie dając wiele w zamian. Stąd błędne przekonanie, amatorskich i zazdrosnych graczy, że strony partnerskie chcą, aby gracze przegrywali!

  Zdarza się także, że nie wszyscy bukmacherzy potrafią zarobić na naszych graczach. Tacy bukmacherzy jak Interwetten, Stan James, Cashpoint zakończyły współpracę z SureBety.pl, bo dostarczaliśmy im regularnie graczy, którzy ich notorycznie ogrywali :) Niektórzy już na wstępie nam podziękowali jak zobaczyli w nazwie domeny słowo "surebety" (np. ComeOn) :) Do nich należy BetPhoenix. Z innymi zerwaliśmy współpracę w wyniku niskiej wiarygodności (np. Betway, Intragame).

  UWAGA:
  Gracze zawodowi są limitowani u słabych bukmacherów. Wtedy ograniczają grę do profesjonalnych bukmacherów i giełd zakładów, gdzie SureBety.pl zarabiają bez względu na to czy gracz wygrywa czy nie.

  SureBety.pl zarabiają na graczu zawodowym tam, gdzie nie ma Revenue Share. Graczy zawodowych jest ok. 13% na SureBety.pl i są zwykle ograniczeni do 2-5 najlepszych bukmacherów, bo u pozostałych mają nałożone limity. Przez to, że nie każdy gracz może zostać zawodowcem, układ z 3 składowymi (gracze, SureBety.pl, bukmacherzy) daje podstawy do tego, by wszyscy zaangażowani w zakłady byli zadowoleni.

  Wzrost liczby zawodowych graczy czytających SureBety.pl nie obniżył naszych zarobków. Nasze przychody stale rosną. Daje nam to motywację do dalszej pracy!

  5. Lepiej wyedukowani gracze

  Jedni bukmacherzy potrafią przełożyć rejestracje graczy na profit, a inni nie. Jest już kilku bukmacherów, którzy zakończyli współpracę z SureBety.pl (np. bwin), bo regularnie otrzymywali "nierentownych graczy" za pośrednictwem SureBety.pl :)

  SureBety.pl pod tym względem są trudnym partnerem dla bukmacherów, bo dzięki pozyskanym środkom finansowym, dostarczamy lepiej wyedukowanych graczy niż konkurencyjni Partnerzy. Jesteśmy z tego dumni, bo to oznacza, że nasz program szkolenia działa!

  6. Propozycje od bukmacherów

  Regularnie otrzymujemy bardzo kuszące propozycje współpracy od nowych bukmacherów, którzy chcą się wypromować na SureBety.pl. Tych o podejrzanej reputacji nie promuję, np. MB24 (bukmacher okazał się oszustem) albo opisuję ich w negatywnym świetle by ustrzec graczy przed rejestracją u nich (np. Vitalbet).

  Emitując reklamy na SureBety.pl zawsze staramy się sprawdzić wiarygodność bukmachera przed emisją jego reklam.

  Nigdy nie dam się kupić bukmacherom!
  Interes graczy jest dla mnie najważniejszy!

  7. Obiektywizm SureBety.pl

  SureBety.pl są i pozostaną serwisem w pełni niezależnym od bukmacherów. Przy ocenie bukmacherów zawsze staram się być maksymalnie obiektywny, bo wiem że zadowoleni Czytelnicy SureBety.pl polecą nas znajomym.

  Na SureBety.pl spotkasz wiele niepochlebnych recenzji bukmacherów, którzy zachowują się nie fair w stosunku do graczy. Powodowało to nieraz konflikty z bukmacherami. Wierzymy jednak, że uczciwości i zadowolenie Czytelników to podstawa wspólnego sukcesu. Dlatego nie uginamy się przed niesprawiedliwymi praktykami!

  8. SureBety.pl Twoim partnerem

  Pomagamy graczom w rozwiązywaniu konfliktów gracz - bukmacher.

  Jesteśmy numerem 1 na polskim rynku wiedzy o zakładach, mamy doświadczenie w branży, znamy standardy, mamy wypracowane kontakty z bukmacherami, a oni liczą się z naszym zdaniem.

  Pomogliśmy już setkom, jeśli nie tysiącom oszukanych graczy, a w razie potrzeby i ty możesz liczyć na naszą pomoc.

  Monitorujemy na bieżąco ranking wiarygodności bukmacherów, aby w sytuacji zagrożenia wysłać mailing do wszystkich Czytelników.

  9. Co robimy z pieniędzmi?

  SureBety.pl zatrudniają ledwie parę osób, dlatego bardzo duży procent pozyskanych środków idzie na reinwestycje w rozwój strony.

  Chcemy stale podnosić Twój poziom satysfakcji z obstawianych zakładów. Zmieniamy stronę, produkujemy nowe funkcjonalności, by SureBety.pl były użyteczne i intuicyjne w obsłudze.

  Jak nam idzie możesz zobaczyć tutaj:

  SureBety.pl na przestrzeni lat

  dziewczynka z rękami złożonymi do modlitwyDzieci są przyszłością
  narodu, ShutterStock

  10. Datki i darowizny

  Od czasu do czasu dostaję emaile z pytaniem jak można mnie wesprzeć finansowo. 

  Jeśli i ty masz taki zamiar, przekaż lepiej pieniądze na dom dziecka w Twojej okolicy, Polską Akcję Humanitarną czy podobną inicjatywę dobrej woli

  Coraz mniej widzę w Polsce i na świecie bezinteresownej pomocy. Szerzą się zasady "zawsze coś za coś" czy "a co będę z tego miał?". Dokąd doprowadzi nas takie myślenie?

  Moim zdaniem naprawianie świata trzeba zacząć od siebie i od bycia wzorem do naśladowania dla ludzi ze swojego otoczenia.

  Ostatnia aktualizacja: 2.01.2017

  Zobacz też:
  Nasza misja
  O nas
  Kontakt

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:bukmacher  prowizja  surebety.pl  zarabianie 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (0)


  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top