SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Model biznesowy

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 2
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  SureBety.pl uczą za darmo jak skutecznie zarabiać na zakładach. Środki na rozwój strony pozyskujemy od bukmacherów. Poznaj swoje korzyści z takiego układu, dowiedz się na czym zarabiamy i dlaczego nie wpływa to nasz obiektywizm.

  1. SureBety.pl to skuteczna pomoc
  2. Dlaczego SureBety.pl są za darmo?
  3. Na czym SureBety.pl zarabiają?
  4. Same korzyści dla Czytelników
  5. SureBety.pl to lepiej wyedukowani gracze
  6. Unikamy oszustów
  7. Obiektywizm SureBety.pl
  8. SureBety.pl pomagają w sporach z bukmacherem
  9. Co robimy z pieniędzmi?
  10. Datki i darowizny

  1. SureBety.pl to skuteczna pomoc

  Gdy zaczynałem swoją przygodę z bukmacherką, nie mogłem nigdzie znaleźć strony, która nauczyłaby mnie jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dlatego założyłem SureBety.pl z chęcią darmowej pomocy innym graczom!

  O tym, że moje porady są skuteczne, możesz przekonać się czytając rekomendacje, komentarze na tej czy innych stronach lub poprzez rozmowę na czacie ze stałymi bywalcami.

  2. Dlaczego SureBety.pl są za darmo?

  Gdy stawiałem pierwsze kroki w zakładach, nie miałem środków finansowych na zakup podręczników czy ebooków. Potrzebowałem źródła darmowej wiedzy, która powie mi jak zacząć ogrywać bukmacherów.

  Osoby bez dużych środków finansowych na starcie, mają największą potrzebę zdobycia darmowej wiedzy o zakładach. Dlatego podstawowym filarem, na którym oparłem SureBety.pl jest darmowa, profesjonalna wiedza.

  3. Na czym SureBety.pl zarabiają?

  Do rozwoju niezbędne są pieniądze.

  Początkowo finansowałem SureBety.pl ze swoich wygranych, ale w miarę wzrostu ilości Czytelników potrzeby rosły. SureBety.pl w końcu potrzebowały:

  • droższego hostingu,
  • zagranicznego serwera,
  • rozbudowy funkcji,
  • stałej opieki informatyka.

  Z czasem, ze strony założonej w domu przez pasjonata zakładów, SureBety.pl stały się jednym z największych serwisów o tematyce bukmacherskiej. Skończyła się zabawa, a zaczął poważny biznes.

  Żeby nie ograniczać dostępności strony poprzez wprowadzanie abonamentów, przyjąłem standardowy model biznesowy stosowany w branży zakładów, który stosują prawie wszystkie hazardowe/sportowe strony, ale nikt o tym nie mówi.

  Nie mamy nic do ukrycia. Proces pozyskiwania środków przez SureBety.pl wygląda tak:

  1. SureBety.pl rejestrują się w programie partnerskim bukmachera.
  2. SureBety.pl otrzymują z programu unikalne linki i banery do wstawienia na stronę.
  3. Czytelnik odwiedza SureBety.pl.
  4. Czytelnik klika w zamieszczony link lub baner bukmachera.
  5. Pliki cookies są zapisywane na komputerze Czytelnika.
  6. Jeśli Czytelnik rejestruje się w ciągu 30 dni od kliknięcia w link, zostaje przypisany jako Klient SureBety.pl, chyba że w międzyczasie kliknął w link na innej stronie partnerskiej lub wyczyścił pliki cookies.
  7. Za określone czynności wykonane przez Czytelnika, SureBety.pl mogą otrzymać wynagrodzenie. W zależności od umowy partnerskiej może to być:
   • Revenue Share, czyli procentową płatność od zysku netto bukmachera
   • CPA, czyli płatność za każdego nowego gracza, który dokona rejestracji i wpłaty i postawi określoną sumę w zakładach/pokerze/kasynie
   • płatność od obrotu (czyli od sumy postawionych zakładów)
   • stała płatność miesięczna za emisję banerów
   • stały bonus miesięczny za realizację ustalonych celów
  8. SureBety.pl mają dostęp do statystyk klikalności linków/banerów i zarobków. Nie mamy dostępu do osobistych danych graczy.
  9. Jeśli bilans prowizji jest dodatni, SureBety.pl mogą otrzymać prowizję.

  Ponieważ Revenue Share jest najpopularniejszym modelem, zarzuca nam się, że w interesie SureBety.pl jest aby gracze przegrywali. Prawda jest taka, że po prostu na słabych bukmacherach nie zarabiamy, a gracze obstawiając u kilku bukmacherów i tak mogą wyjść na plus.

  Do tego dochodzi efekt skali - edukując dużą liczbę graczy, nie wszystkim uda się od razu opanować potrzebne umiejętności. Zarabiają tylko najlepsi gracze.

  Dajemy najlepsze narzędzia, ale to od graczy zależy czy zechcą nauczyć się ich używać właściwie.

  4. Same korzyści dla Czytelników

  W przyjętym przez SureBety.pl modelu wszyscy są zadowoleni:

  1. Gracze otrzymują darmową wiedzę wysokiej jakości
  2. SureBety.pl mają zysk z niektórych graczy, a z niektórych mają stratę. Są bukmacherzy notorycznie ogrywani przez Czytelników SureBety.pl i od takich bukmacherów nie mamy wynagrodzenia. Gracze zwykle grają u kilku bukmacherów na raz, więc wynagrodzenie mamy od innych bukmacherów.
  3. Bukmacherzy pozyskują graczy. Od ich wysiłków zależy już czy na nich zarobią czy nie.
  UWAGA:
  Gracze zawodowi są limitowani u słabych bukmacherów. Wtedy ograniczają grę do profesjonalnych bukmacherów i giełd zakładów, gdzie SureBety.pl zarabiają bez względu na to czy gracz wygrywa czy nie.

  Wyedukowani przez SureBety.pl gracze prędzej czy później ograniczają grę do 2-5 najlepszych bukmacherów, gdzie nie ma Revenue Share. W ten sposób wszystkie 3 grupy modelu biznesowego są zadowolone. Tak wychowani gracze zawodowi ogrywają niewyedukowanych graczy na giełdach zakładów. A ci niewyedukowani nie są składową modelu.

  5. SureBety.pl to lepiej wyedukowani gracze

  Jedni bukmacherzy potrafią przełożyć rejestracje graczy na profit, a inni nie. Jest już kilku bukmacherów, którzy zakończyli współpracę z SureBety.pl (np. ), bo regularnie otrzymywali "nierentownych graczy" za pośrednictwem SureBety.pl :)

  Nie wszyscy bukmacherzy potrafią zarobić na czytelnikach SureBety.pl. Tacy bukmacherzy jak bwinInterwettenStan JamesCashpoint zakończyły współpracę z SureBety.pl, bo dostarczaliśmy im regularnie graczy, którzy ich notorycznie ogrywali :)

  Niektórzy bukmacherzy już na wstępie nam podziękowali, gdy zobaczyli w nazwie domeny słowo "surebety" (np. ComeOn) :) Z innymi zerwaliśmy współpracę w wyniku spadku wiarygodności bukmachera (np. BetwayIntragame).

  SureBety.pl pod tym względem są trudnym partnerem dla bukmacherów, bo dzięki pozyskanym środkom finansowym, dostarczamy lepiej wyedukowanych graczy niż konkurencyjni Partnerzy. Jesteśmy z tego dumni, bo to oznacza, że nasz program szkolenia działa!

  6. Unikamy oszustów

  Interes graczy jest dla nas najważniejszy! Ważniejszy od własnego zarobku, w przeciwieństwie do wielu konkurentów. Na tym budujemy swoją wiarygodność.

  Regularnie otrzymujemy bardzo kuszące propozycje współpracy od nowych bukmacherów, którzy chcą się wypromować na SureBety.pl. Tych o podejrzanej reputacji nie promujemy, np. MB24 (bukmacher okazał się oszustem) albo opisujemy ich w negatywnym świetle, by ustrzec graczy przed rejestracją u nich (np. Vitalbet).

  Emitując reklamy na SureBety.pl zawsze staramy się sprawdzić wiarygodność bukmachera przed emisją jego reklam.

  Staramy się też przestrzegać przed graczami, którzy oszukują, np. Shakal - Jak oszukiwać na płatnych typach.

  7. Obiektywizm SureBety.pl

  SureBety.pl są i pozostaną serwisem w pełni niezależnym od bukmacherów. Przy ocenie bukmacherów zawsze staram się być maksymalnie obiektywny, bo wiem, że zadowoleni Czytelnicy SureBety.pl polecą nas znajomym.

  Na SureBety.pl spotkasz wiele niepochlebnych recenzji bukmacherów, którzy zachowują się nie fair w stosunku do graczy. Powodowało to nieraz konflikty z bukmacherami. Wierzymy jednak, że uczciwości i zadowolenie Czytelników to podstawa wspólnego sukcesu. Dlatego nie uginamy się przed niesprawiedliwymi praktykami!

  8. SureBety.pl pomagają w sporach z bukmacherem

  Pomagamy graczom w rozwiązywaniu konfliktów gracz - bukmacher.

  Jesteśmy numerem 1 na polskim rynku wiedzy o zakładach, mamy doświadczenie w branży, znamy standardy, mamy wypracowane kontakty z bukmacherami, a oni liczą się z naszym zdaniem.

  Pomogliśmy już setkom, jeśli nie tysiącom oszukanych graczy, a w razie potrzeby i ty możesz liczyć na naszą pomoc.

  Monitorujemy na bieżąco ranking wiarygodności bukmacherów, aby w sytuacji zagrożenia wysłać mailing do zarejestrowanych Czytelników.

  9. Co robimy z pieniędzmi?

  SureBety.pl zatrudniają kilka osób do akceptacji i monitorowania komentarzy i postów. Duży procent pozyskanych środków idzie na reinwestycje w rozwój strony, dzięki czemu staliśmy się numerem 1 wiedzy o zakładach na polskim rynku.

  Chcemy by SureBety.pl były użyteczne i intuicyjne w obsłudze.

  Jak nam idzie możesz zobaczyć tutaj:

  SureBety.pl na przestrzeni lat

  dziewczynka z rękami złożonymi do modlitwyDzieci są przyszłością
  narodu, ShutterStock

  10. Datki i darowizny

  Od czasu do czasu dostaję emaile z pytaniem jak można mnie wesprzeć finansowo. 

  Jeśli i ty masz taki zamiar, przekaż lepiej pieniądze na dom dziecka w Twojej okolicy, Polską Akcję Humanitarną czy podobną inicjatywę dobrej woli

  Coraz mniej widzę w Polsce i na świecie bezinteresownej pomocy. Szerzą się zasady "zawsze coś za coś" czy "a co będę z tego miał?". Dokąd doprowadzi nas takie myślenie?

  Moim zdaniem naprawianie świata trzeba zacząć od siebie i od bycia wzorem do naśladowania dla ludzi ze swojego otoczenia.

  Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017

  Zobacz też:
  Nasza misja
  O nas
  Kontakt

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 2
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (0)


  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top